Reklama

Dělá naschvály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hvezdi
Stálice 84 příspěvků 19.11.09 13:11
Dělá naschvály

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, zda je možné, aby můj skoro 23měs. syn dělal naschvály. Je velmi vnímavý, učenlivý, dokáže si sám hrát, pochopí snadno co se po něm chce, je už 2měs. bez plenek, docela pohodář, začal hodně povídat a opakuje slova.
V poslední době (asi 14 dní)mi přijde, že dělá naschvály hlavně když jsme venku. Začíná říkat kam máme jít - třeba tam, tam …a ukazuje. Když jdu za ním tak se rychle otočí a ukáže jinam. Nejdřív se tváří vážně, ale i se směje, ale prostě ani po dobrém ani po zlém dál nikam nejde. Trvá to třeba hodinu a pořád ukazuje tam, tam…Snažím se být trpělivá, ale pak mi stejně trpělivost dojde, a vezmu ho do náručí a odnesu ho. To se mu nelíbí, vzteká se a volá tátu.
Manželovi to nedělá. Poradíte?

Reklama

Reakce:

Achdarek
Echt Kelišová 9795 příspěvků 19.11.09 13:21

Neporadím, ale máme to samé:-) Někdy si to nechá vysvělit, ale někdy odnáším násilím. Je to fuška - Tobíka přes ranemo, kolo na kočárku a jednou rukou tlačit kočár. POkaždé na něj funguje něco jiného. Aktuálně u nás funguje dávat na výběr - cheš jít tudy nebo tudy. A když už si jednou vybere, tak být důsledná držet se toho.

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 19.11.09 14:31

Manzelovi to nedela, protoze ma hlubsi hlas. Deti tak nejak citi autoritu a navic je urcite tata vzacnejsi nez ty.
Mame doma to same az na to ze ani tatu nekdy neposloucha a dela to tak ze jako ignoruje (neslysi). Ale ja prej byl stejny :mrgreen:

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 19.11.09 21:43

Jo to mi pripomina moje dite. Dela neco podobneho, ale hlavne babicce. Hazi si si s balonem, balon se zakutali, on vyzaduje, aby si pro nej sla babicka a jakmile se babicka pohne, ze uz jde, tak vystartuje sam. Nebo rekne, napr mama haci a ukaze kam si mam sednout. Sednu si a on ze nee ale tam a ukaze jinam.. No bere to jako hru, ale ja odmitam takovy hry s nim hrat, tak uz to na me nezkousi. Proste jsem mu rekla, ze ja budu sedet, kde chci ja a pro balon pujde on a celkem to funguje. Myslim, ze u techto veci je dulezita duslednost, jakmile mu jednou das jasne najevo, ze tohle na tebe neplati, tak to prestane delat. Aspon u nas to tak funguje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.13 12:16

Ahoj holky,
odpovídá tomu jen nadpis, ale musím se vykecat. Možná raději anonymně, protože se jedná o vztah s mou tchýní a nerada bych to tak veřejně vyvěšovala na internet.
Jde o to, že jsem se rozhodli se přestěhovat z dvougeneračního domu do vlastního bytu.
Předevčírem jsme to oznámili tchýni - podotýkám že fakt slušně - měli jsme nachystané různé návrhy atd. je jasné že chyba je na obou stranách - nehádáme se nějak to né, ona je strašně hodná ve smyslu že by se rozdala, ale strašnej generál. Ale nic jsme jí nevyčetli, o stěhování jsme se zmínili už asi před 2 měsíci.
Prostě náš předvčerejší rozhovor trval asi 2 minuty - strašně se vytočila a vztahovačně si to vzala na sebe. potom jsme spolu teda mluvili ještě večer i s tchánem, ten byl rozumnej, ale ona jak na prd má zrovna celej týden dovolenou.
No a celej včerejšek a dnešek dělá neskutečny naschvály. Prostě já to nechápu, že se v ní ta zloba tak objevila 8o
Malá jde spinkat a ona na chodbě začne schválně vysávat, pustí si tam rádio a tak.. Samo že malou vzbudila :zed:
Večer je 7 hodin a začne se vysávat nanovo, nevím co dole dělá, asi přesouvá do 11 židle tam a zpět, dupe, řve a tak :roll:
Jako my jsme přišli rozumně se domluvit že buď to nahoře zavřeme - samostatnej vchod, pračka, stanovíme pravidla ohledně výchovy malé a tak a nebo že máme zamluvenej ten byt. a vlastně na druhej den ráno v 5 hodin šel manžel do práce a ona na něho začala řvat že ať táhnem do řitě a tak.. :roll:
Jako já chápu že je naštvaná nebo tak, ale ať je teda na nás, ale nedělá naschvály tomu děcku :nevim:
Jsem fakt vytočená :roll:
Vyčetla nám tolik věcí - od toho, že mi na vánoce koupila rifle až po to, že nám asi 4× hlídala malou..a my jsme jí fakt neřekli jedinou věc že by na ní byla špatně, víme jak je výbušná, tak jsme na ní šli úplně v rukavičkách, a stihli jsme říct tak 2 věty.
Třeba momentálně si fouká vlasy u nás na hoře na chodbě - malá spí :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.13 12:20

A stěhovat se máme až začátkem prosince :roll:

BellinkaX
Kelišová 6664 příspěvků 07.11.13 12:21

Podekovala bych za to, ze svym chovanim vam jen potvrdila spravnost rozhodnuti odstehovat se. Pokud chces byt ostra.
Jinak vylez a rekni, ze jeji vnucka spi, tak at se s fenem nekde zavre.
No a balte kufry, me by nikdo do souziti dvou generaci neuvrtal, na to mam rodice sve i manzelovy moc rada.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.13 12:24

Já už bych v životě s nikým nebydlela no..máme tady úvěr, ale toto se nedá :zed: já se s ní právě nechci ještě víc rozhádat, ale pokud to tak bude pokračovat, budu muset. Nebo možná to bude sobecký, ale řeknu chlapovi, ten to vždycky vyřeší :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >