Kakání 4měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laura77
Stálice 72 příspěvků 18.11.09 15:08
Kakání 4měsíčního miminka

Ahoj. Náš 4měsíční chlapeček se cca 1 měsíc budí 3krát až 4krát za noc a pláče. Zjistila jsem, že ho uklidním kojením, tak ho vždycky nakojím, vychází to v intervalech 2 až 3 hodiny. Mám ale pocit, že ho z toho častého jídla bolí bříško, protože se během noci dvakrát pořádně vykaká (tím se probudí), takže ho musím přebalit a pak pracně uspávat. Myslela jsem, že dítě má v noci ve 4 měsících už v podstatě suchou plínku. Dávám mu kapičky Baby Calm (už 3. balení) a před měl 3 balení Sab Simplexu, protože trpí na prdíky. Nemohla jsem mu těmi kapičkami nějak ublížit, resp. jeho střevům nebo je to normální?
Díky moc.

Reakce:
Inna12
Závislačka 4344 příspěvků 18.11.09 16:11

ahoj, Pavlíkovi je tři a půl měsíce a kajdí mi vždy k ránu, ve 4 a v 7 :-? a to pořádný nálože, přes den pak už jen jednou nebo vubec, žádné kapičky nebere, tak myslím, žes mu určitě neublížila :wink:
taky mě štvě to noční přebalování, on naštěstí hned usne, ale já ne :evil:

NelinkaV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.09 20:30

Ahoj, dcerka, když byla malinká tak neustále plakala (nejspíš prdíky) zkusily jsme snad vše, ale nejvíc se nám osvědčily Probiotické kapky, můžeš je používat i každý den. Mají přírodní lactobacily, které pomáhají užitečným bakteriím znovu nastolit rovnováhu v trávicím systému. Jinak nám jiné rady nepomáhaly, až bude starší tak to bude lepší a lepší.Nelinka kaká i teď a je jí 16.měsíců 3× denně.Myslím si, že je lepší, když mimčo kaká víckrát než aby mělo zácpu. Držim palce! :-)

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 18.11.09 21:26

lauro já myslím že to je úplně normální , nemysli si i vetší děti sem tam kakají i v noci .Určitě jsi mu těma kapičkama neublížila,vždyt od toho taky jsou :wink:

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 18.11.09 21:47

No ja nevim, ale muj rok a pul stary syn sice nekadi v noci, to spis rano po mliku, ale plenu ma nacucanou pekne…
On totiz kadi pres den, 3× urco a kdyz se zadari tak i 6× :roll:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 19.11.09 13:25

ja si dycky myslim, ze jsem na to prisla a pak zase uáááá uááááá
chudaci miminka, maji tolik trapeni
ted jsem si overila, jak je rafanek mile a hodne miminko, kdyz ho brisko neboli, tak doufam, ze semi podari kyzeny stav opet nastolit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >