Reklama

Kakání 4měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laura77
Stálice 72 příspěvků 18.11.09 15:08
Kakání 4měsíčního miminka

Ahoj. Náš 4měsíční chlapeček se cca 1 měsíc budí 3krát až 4krát za noc a pláče. Zjistila jsem, že ho uklidním kojením, tak ho vždycky nakojím, vychází to v intervalech 2 až 3 hodiny. Mám ale pocit, že ho z toho častého jídla bolí bříško, protože se během noci dvakrát pořádně vykaká (tím se probudí), takže ho musím přebalit a pak pracně uspávat. Myslela jsem, že dítě má v noci ve 4 měsících už v podstatě suchou plínku. Dávám mu kapičky Baby Calm (už 3. balení) a před měl 3 balení Sab Simplexu, protože trpí na prdíky. Nemohla jsem mu těmi kapičkami nějak ublížit, resp. jeho střevům nebo je to normální?
Díky moc.

Reklama

Reakce:

Inna12
Závislačka 4344 příspěvků 18.11.09 16:11

ahoj, Pavlíkovi je tři a půl měsíce a kajdí mi vždy k ránu, ve 4 a v 7 :-? a to pořádný nálože, přes den pak už jen jednou nebo vubec, žádné kapičky nebere, tak myslím, žes mu určitě neublížila :wink:
taky mě štvě to noční přebalování, on naštěstí hned usne, ale já ne :evil:

NelinkaV 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.09 20:30

Ahoj, dcerka, když byla malinká tak neustále plakala (nejspíš prdíky) zkusily jsme snad vše, ale nejvíc se nám osvědčily Probiotické kapky, můžeš je používat i každý den. Mají přírodní lactobacily, které pomáhají užitečným bakteriím znovu nastolit rovnováhu v trávicím systému. Jinak nám jiné rady nepomáhaly, až bude starší tak to bude lepší a lepší.Nelinka kaká i teď a je jí 16.měsíců 3× denně.Myslím si, že je lepší, když mimčo kaká víckrát než aby mělo zácpu. Držim palce! :-)

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 18.11.09 21:26

lauro já myslím že to je úplně normální , nemysli si i vetší děti sem tam kakají i v noci .Určitě jsi mu těma kapičkama neublížila,vždyt od toho taky jsou :wink:

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 18.11.09 21:47

No ja nevim, ale muj rok a pul stary syn sice nekadi v noci, to spis rano po mliku, ale plenu ma nacucanou pekne…
On totiz kadi pres den, 3× urco a kdyz se zadari tak i 6× :roll:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 19.11.09 13:25

ja si dycky myslim, ze jsem na to prisla a pak zase uáááá uááááá
chudaci miminka, maji tolik trapeni
ted jsem si overila, jak je rafanek mile a hodne miminko, kdyz ho brisko neboli, tak doufam, ze semi podari kyzeny stav opet nastolit

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >