Děložní hrdlo 33mm

4
17.6.21 18:18

Děložní hrdlo 33mm

Ahoj holky, mám dotaz :).

Byla jsem dnes na 2. screeningu - vše je v naprostém pořádku, jen mi bylo řečeno, že mám poněkud zkrácené děložní hrdlo (33mm, jsem 20+6), poté jsem šla do poradny a tam by zase bylo řečeno, že je to naprosto v pořádku a normální.
Tak nevím…letíme ještě na dovču, to samozřejmě lékař ví a schválil. Jen jsem se chtěla zeptat ještě tady…zda je těch 33mm ok a zda jste to třeba některá také tak měla :)

Děkuji moc a přeji vám všem krásné teploučké dny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.6.21 20:04

@Lidis byla jsem dnes také, mám ještě o kousek min a je to v pořádku.

S první a druhou jsem měla zkráceně, ale to byla hodnota pod 20mm

• Citovat
  • Nahlásit
477
17.6.21 20:47

@Lidis jsem 19+5, včera jsem byla na pohotovosti kvůli krvaceni, hrdlo mam 30mm a podle doktorky neni zkráceny, ze se zatim ani nemusi nasazovat Utrogestan :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.6.21 21:32

Moc děkuji za uklidnění holky! Všechno dopadne dobře, musí! :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.7.21 05:58

Ahoj holky, muzu se, prosim, zeptat, jak jste na tom? Ja mela ve 21.t na screeningu cipek 28mm, na kontrolu me pozval po 4 tydnech, az 26.7., ze je vse v norme. Presto to ve me trosku hloda. Problemy zadne nemam, obcasne tvrdnuti a pobolivani bricha, ale s tim se asi potyka kazdy a mam na to magnezium.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 08:34

@Miruze 28mm je stále v normě. :) Řeší se pod 25mm :)

• Citovat
  • Nahlásit
264
17.7.21 09:25
@Anonymní píše:
@Miruze 28mm je stále v normě. :) Řeší se pod 25mm :)

Tak ono hodně záleží na samotném měření. Jak moc byla daná pacientka předtím v zápřahu, styl měření. Bylo mi řečeno, že každý doktor vždy naměří jinou hodnotu, protože jiný přístroj, jiný člověk atd. A on ten rozdíl 3mm není zas tak moc. Tak možná je nasnaze být opatrnější, než nad tím mávnout rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 09:38

@10Levandule10 mám to v každém těhotenství. A do 25 mm, to opravdu nikdo neresil. Ani když jeden nemeril 24mm.
Důležité je kouknout jestli se změní délka i pro zatlačeni.
Teď mám stejně jako zakladatelka a muzu vesele dělat všechno bez omezení. Zatím. Ale jelikož se zkracuje, vidím, ze za chvilku mě čeká takový klidovejsi režim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat