Deník pro těhotné

98
17.6.15 18:54

Deník pro těhotné

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nevíte o knížce pro těhotné, která zárověň slouží i jako deníček, kam si můžete psát jak vám v těhu bylo.

Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1579
17.6.15 18:59

Já nic takového nenašla ale koupila jsem si hezké sešity ve tvrdých deskách a píšu si svůj deník a i dětem každý ma svuj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
17.6.15 19:00

Už jsem ho viděla v knihkupectví a chtěla si ho koupit, ale nakonec jsem si řekla, že je to blbost a nekoupila. Viděla jsem jakože diář pro těhotné a pak týden po týdnu, kde u každého bylo napsáno jak se dítě vyvíjí a pak pár řádků na poznámky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54147
17.6.15 19:04

Myslím, že ho mám doma :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
17.6.15 19:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.6.15 19:07

@lizzka můžu doporučit si sestavit knihu sama…já jsem si celé těhotenství psala v uzavřené skupince na emiminu s holkama a po porodu jsem si udělala ve wordu takový výcuc mých příspěvků z těch diskusí a je to bomba…(posílali jsme si totiž s holkama i různě fotky utz, břicha apod.) to všechno jsem naskládala na 56 stran a nechala si to svázat do pevných složek (jako bakalářskou práci) opatřeno zlacením se jménem a datem narození naší malé :palec: celkem mě to stálo něco přes dvě stovky (tisk jsem si udělala doma). Je to parádní památka a jelikož se chystám na další těhotenství, budu do toho ráda zpět nahlížet :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
98
17.6.15 19:21

@Nikki5 Díky, taky už jsem na něj narazila, ale chtěla bych se podívat dovnitř. U nás v knize nic nemají :-/

@verulicek Taky jsem se chtěla přidat do skupiny s mým měsícem porodu, ale je uzavřená a nepřišla mi ani odpověď. U prvního jsem si psala do takové deníčku, kde bylo info ke každému týdnu, tak teď porovnávám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.6.15 19:26

@lizzka tak založ vlastní skupinku :-) ty s termínem porodu jsou obrovské…nejlepší je udělat diskusi s tématem, kde specifikuješ týden porodu a ohraničíš např. věk maminek + třeba že se mají ozvat holky co už mají doma jednu ratolest atd. - tím se zúží počet oslovených holek a můžete mít skupinku třeba šesti :-) nás bylo tuším osm a bylo to moc fajn. menší skupinky jsou lepší, s holkama si píšeme už dva roky a je to fajn :-) až se ti maminky na diskusi ozvou, založíte si soukromou malou skupinu, pozveš je a je to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
953
17.6.15 19:30

@lizzka pod tím obrázkem je modrý rámeček, kde je napsáno prolistujte si knihou, je tam pár stránek na ukázku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
17.6.15 20:03

Ja jsem moc spokojena s timto . Muzes tam psat o tehotenstvi, o porodu a pak zazitky do tri let. Libovolne lepit fotky, pripadne neco vynechat…
Podle me nejlepsi knizka na vzpominky na trhu, zadne sladke fotky od Gedessove atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
17.6.15 20:04

@verulicek a teda tvuj napad je taky super :potlesk: od prvniho tehotenstvi mame uzavrenou skupinku, ktera drzi pohromade uz vlastne pet let a kdybych to mela shrnout, tak tam urcite taky najdu perly a poklady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.6.15 20:17

@Katchi no právě..já už si i říkám, že bych z toho mohla pak sepsat třeba první tři roky pokroků naší malé..opět tam klíčové věci píšeme a doplňujeme fotkama..ale nějak na to zatím nemám čas..doufám, že ještě bude historie fungovat a budu mít možnost to tam všechno dohledat až se rozhodnu zase něco sepsat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
1913
17.6.15 20:51

@lizzka Takový deník prodávám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54147
17.6.15 21:28

Mam toto

• Nahlásit