Deprese a úzkost. Sdílení problémů.

214
15.10.19 23:21

Deprese a úzkost. Sdílení problémů.

Ahoj. Nechtěl by si někdo popovídat o tom, jak zvládá depresi a úzkost, ať už z jakéhokoliv důvodu nebo i bezdůvodně… :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16.10.19 12:24

Ahoj rada si pokecam :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
19.10.19 14:31

Já jí teda spíš nezvládám než zvládám, ale ráda si pokecám a pochytám nějaký tipy jak to zvládnout. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 10:09

Já s tím bojuji už 4 měsíce. beru léky, někdy líp, někdy hůř, jsem vděčná za každý lepší den..Hrozně závidím těm, co nemají!!! Teď mám MS, jsem v práci a každou chvíli se mi chce brečet:((

• Citovat
  • Nahlásit
214
23.10.19 22:15

Nakonec dobre na tom je to, že si dokazeme uzit ty „dobre“ dny. ;) Yes! :dance: Kazda spatnost je dobra pro uvedomeni si neceho dalsiho. A nekdy to uvedomeni trva krazsi dobu nekdy :mavam: dele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 10:17

Ahoj
Je zde někdo, kdo je na tom momentálně opravdu velmi špatně pokud jde o deprese a úzkosti? Ráda bych problém s někým sdilela…
Aktuálně jsem na tom úplně kriticky…snad bych měla pristi týden mít termín k psychiatrovi…který nasadí léky…momentálně funguji jen díky neurolu…
Zítra jdu k psychologovi na terapii
Ale jsem na tom opravdu katastroficky…

• Citovat
  • Nahlásit
27.11.19 10:31
@Psylocke píše:
Ahoj. Nechtěl by si někdo popovídat o tom, jak zvládá depresi a úzkost, ať už z jakéhokoliv důvodu nebo i bezdůvodně… :think: :)

Já si popovídám moc ráda (celý život mě trápí úzkostné stavy, teď s podzimem je to mnohem horší), jen se víc ozvu někdy odpoledne nebo večer, teď jedu k dr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
27.11.19 10:31
@Anonymní píše:
Ahoj
Je zde někdo, kdo je na tom momentálně opravdu velmi špatně pokud jde o deprese a úzkosti? Ráda bych problém s někým sdilela…
Aktuálně jsem na tom úplně kriticky…snad bych měla pristi týden mít termín k psychiatrovi…který nasadí léky…momentálně funguji jen díky neurolu…
Zítra jdu k psychologovi na terapii
Ale jsem na tom opravdu katastroficky…

Ahoj, super, že jdeš k psychologovi už zítra. Nevím, jestli jsi doma sama, s dětmi. Jestli si můžeš dovolit navýšit jen pro dnešek neurol a odpočinout si.
Teď jde o to přežít dnešek. Jak vypadá aktuálně Tvůj stav?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 10:38

Bohužel musím pracovat
Teď dopo aspoň z domu…za chvíli musím ale na jednání a pak v práci cca do 5…
Mám hrozné stavy depresí…úzkosti…
Neurol beru 3× denně 0,25…přijde mi ze 0,5 už je na mne moc
Mám problémy dlouhodobě..,začalo to porce před deseti lety…byla jsem zalecena…pak vždycky chvíli dobrý…zase propad…
Ale teď mi přijde ze to je extrém
Je to u mne spojeno s nadměrnou obavou z nemocí…něco mne chronicky trapi už 4 rokem, na nic se neprislo…ale ja se teď začala úplně poslední měsíc hroutit
Navíc jsem měla i jiné potíže…byla na operaci…
Takže si myslím ze se mi to tím plíživě rozjelo :roll:
Ale je to tentokrat strašná síla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 10:41

No a hlavně mám celkem náročnou práci,
Ve které jsem sama
Nikdo mne nezastoupí…
V podstatě osm let je to stres stres a stres
Ale teď už jsem v takovém stavu, že to nezvladam…dělám jen co jde…pomalu po trochách…ale vypnout úplně nemůžu
Teď jsem měla týden dovolené…a stejně porad nějaké maily atd…ale snažila jsem se to úplně ignorovat

• Citovat
  • Nahlásit
6579
27.11.19 11:00

Ajajaj. Tak to máš horší, že si neoddechneš. Já se trochu bojím, jestli nebude třeba v práci zvolnit či změnit. Ale to je predčasné. Uvidíš, jak pomůže psycholožka a léky.
Po práci si dej relax, co Ti pomůže. Třeba vana, čokoláda, banány, meduňka. Jednorázově si můžeš dát víc Neurolu a zkusit to zaspat. Pokud to nejde, zavolej na linku důvěry. Strašně to v tvém stavu pomůže. Je to anonymní a umí pomoci. Myslím, že se před spaním vymluvit je k nezaplacení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 11:15

S tou práci mas pravdu
Myslím ze jsem si to proste nechtěla připustit a dlouhodobě nepřipouštěla…
Ale určitě je to jedna z příčin mých problémů…

• Citovat
  • Nahlásit
6715
27.11.19 11:22
@Anonymní píše:
Bohužel musím pracovat
Teď dopo aspoň z domu…za chvíli musím ale na jednání a pak v práci cca do 5…
Mám hrozné stavy depresí…úzkosti…
Neurol beru 3× denně 0,25…přijde mi ze 0,5 už je na mne moc
Mám problémy dlouhodobě..,začalo to porce před deseti lety…byla jsem zalecena…pak vždycky chvíli dobrý…zase propad…
Ale teď mi přijde ze to je extrém
Je to u mne spojeno s nadměrnou obavou z nemocí…něco mne chronicky trapi už 4 rokem, na nic se neprislo…ale ja se teď začnala úplně poslední měsíc hroutit
Navíc jsem měla i jiné potíže…byla na operaci…
Takže si myslím ze se mi to tím plíživě rozjelo :roll:
Ale je to tentokrat strašná síla

To je fakt špatný. :( Opravdu nemůžeš jít na nemocenskou? Mám obavy, že jsi na nejlepší cestě k nervovému zhroucení. Nechci být drsná, ale hřbitov je plný nepostradatelných lidí…Jestli jedeš na 200% léta, tvé tělo ani psychika to nemůže vydržet a takhle ti to dává najevo. Půjdeš k psychiatrovi, on ti dá prášky, ale stejně budeš muset změnit to, co tě do tohohle stavu dostalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 11:35
@baimoli píše:
To je fakt špatný. :( Opravdu nemůžeš jít na nemocenskou? Mám obavy, že jsi na nejlepší cestě k nervovému zhroucení. Nechci být drsná, ale hřbitov je plný nepostradatelných lidí…Jestli jedeš na 200% léta, tvé tělo ani psychika to nemůže vydržet a takhle ti to dává najevo. Půjdeš k psychiatrovi, on ti dá prášky, ale stejně budeš muset změnit to, co tě do tohohle stavu dostalo

Na nemocenskou nemusím…dělám sama na sebe…ale nemůžu práci nechat jen tak…
Je to práce která nejde proste najednou ukončit…nechci z pochopitelných důvodu psát co dělám
Navíc bych nedostala ani korunu…musím platit ale najem kanceláře…odvody…hypotéku
Mám samozřejmě manžela, ale hodne těchto věci je na mne 😑
Nejhorší jsou pro mne rána…to je k zešílení…a samozřejmě noci kdy nespim :(

• Citovat
  • Nahlásit
6715
27.11.19 11:47
@Anonymní píše:
Na nemocenskou nemusím…dělám sama na sebe…ale nemůžu práci nechat jen tak…
Je to práce která nejde proste najednou ukončit…nechci z pochopitelných důvodu psát co dělám
Navíc bych nedostala ani korunu…musím platit ale najem kanceláře…odvody…hypotéku
Mám samozřejmě manžela, ale hodne těchto věci je na mne 😑
Nejhorší jsou pro mne rána…to je k zešílení…a samozřejmě noci kdy nespim :(

Jestli si přepracovaná a málo odpočíváš, tak bude třeba změnit tvůj denní režim. Neexistují žádné zázračné pilule, i AD mají svůj limit. Stres a zdroj úzkostí je potřeba držet pod kontrolou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat