Depress, pomáhá to?

Anonymní
16.10.20 09:01

Depress pomáhá to?

Ahoj holky, zajímá mě vás názor na „uklidňující pilule“ typu Depress, Hypnox-depress, atd.? Máte někdo vyzkoušeno?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
90
16.10.20 09:15

Já brala samostatný tryptofan a mírnou změnu jsem pociťovala
depress má navíc ještě bylinky a co vím, tak třezalka je poměrně účinná, takže bych tomu klidně věřila
nejlepší vyhledat na heurece nebo jinde a přečíst recenze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11714
16.10.20 09:50

Ja pouzivam anti stress, bud to funguje, nebo je to dobry placebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14379
16.10.20 10:35

Jsou to bylinky, takže ti budou pomáhat na mírnější neurotické problémy, ale daleko účinnější by na takové obtíže bylo začít lépe jíst a více se hýbat a naučit se komunikovat tak, aby se ti dařilo řešit konflikty a vyjadřovat a naplǒvat tvoje potřeby.

Je to o fous efektivnější než homeoatika, ale stejně účinější bude asi užívat vyšší dávky hořčíku a b-komplex. Ale pokud ti tabletky budou připomínat, že potřebuješ měnit nefunkční vzorce chování a prožívání za funkční, tak je užívej. Bez té změny chování a prožívání se tvoje obtíže nezmění - nejde užívat nějaké tablety a zbytech věcí nechat stejný, aby si s větší silou mohla déle opakovat stejné chyby…

Pokud máš závažnější psychické problémy, pokud kvůli tomu špatně spíš, mění se ti jídelní návyky a ničí ti to fungování v běžném život, tak se vykašli na placebo z bylinek a zajdi na psychiatrii na diagnostiku a podle potřeby začni užívat léky a především vstup do psychoterapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama