Dermatologie znaménko názor?

Anonymní
25.4.20 03:16

Dermatologie znaménko názor?

Prosím o anonym z důvodu zdravotniho jinak smazat… Nenašel by se zde dermatologie s názorem na mou pihu/znaménko? Je mi 34 let, drobné pihy se mi dělají pořád.. Tuto již mám několik let, poslední dobou se mi zdá že se malinko zvetsila, ale jistá si nejsem.. Chtěla jsem si dojít na prohlídku, ale teď díky Covi nikde moc neberou na prevenci… Chtela jsem se zeptat na názor zda se vám ok? Je focené hodně z blízká.. Manžel tvrdí že mu přijde normální…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13648
25.4.20 06:50

Je asi jedno, co si myslíme. U znamének platí zásada, že pokud máš pocit, že se s ním něco děje, je nutná prohlídka. A tohle není prevence. Takže bych zkusila obvolat okolní doktory a objednala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
25.4.20 07:26

U nás lékaři pomalu začínají ordinovat. Znaménka si nechávám kontrolovat na kožním. Na zádech mám jedno, které vyžaduje sledování, dle manžela je vše v pořádku - ten si ale u mne na zádech nevšiml ani lipomu 6×4 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2937
25.4.20 08:51

To ti takhle neřekne nikdo. Z fotky to vypadá OK. Ale jestli se tam něco děje na mikro úrovni, to ti řekne jenom lékař z vyšetření dermatoskopem. Sledovat, chránit před sluníčkem a objednat se na prohlídku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.20 08:53

Ano určitě děkuji za názor, mám v plánu se objednat, šlo mi jen o prvotní názor.

• Nahlásit
  • Citovat
14140
25.4.20 13:45

Ja bych si s tim nekam zasla. Uz to, ze se objevila az v dospelosti. Ony se ty znamenka meni, to je normalni do urcite miry, ale mne na koznim rekl, ze uz by se nemela objevovat nova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama