Děsný kašel

Anonymni
26.2.09 07:54

DĚSNÝ KAŠEL

AHOJ MAMINKY, OBRACÍM SE NA VÁS S PROSBOU O RADU. NÁŠ LUKY - 6,5 MĚSÍCE MÁ OD ÚTERNÍHO VEČERA HROZNÝ KAŠEL, ODKAŠLÁVÁ, KAŠLE JAKO STAREJ CLAP…ASI MU RÝMA TEČE PŘÍMO DO KRČKU, PROTOŽE V NĚM CHRČÍ A JE ZAHLENĚNEJ, ALE V NOSÍKU NIC NEMÁ.
ODPOLEDNE SE ASI VYPRAVÍM K MUDR, NECHCI ALE BÝT ZA HISTERKU, PROTOŽE TEPLOTU NEMÁ.
MYSLÍTE ŽE BY MOHL MÍT ZÁNĚT PRŮDUŠEK? TEN KAŠEL JE FAKT DĚSIVEJ, DÁVÁM MU TEDA MUCOSOLVAN, NO NEVÍM, JESTLI MI MUDR DÁ NĚCO JINÝHO, ALE ASPON HO POSLECHNE.
CO MYSLÍTE?
KATKA

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4338
26.2.09 07:57

Ahohky
K dr určite choď.Samik mal nedavno zanět prudušek.Teplotku taky nemal.Myslim,že určite dostaneš antibiotika :(
Prajem skore uzdravenie :) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
26.2.09 08:01

Ahoj taky jsme v lednu měli zánět průdušek a měl je bez teplot,ale naše mudra nejdřive zkusila spironet?Ted nevím jestli jsem to napsala správně :oops: naštěstí zabral takže AT nebyli nutná.Tak držím palečky at jste brzo fit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
26.2.09 08:06
lucka25 píše:
Ahoj taky jsme v lednu měli zánět průdušek a měl je bez teplot,ale naše mudra nejdřive zkusila spironet?Ted nevím jestli jsem to napsala správně :oops: naštěstí zabral takže AT nebyli nutná.Tak držím palečky at jste brzo fit
Samik taky dostal te Spiropent.Ale nezabral :( Až tak dostal antibiotika.To som zabudla napsat :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.2.09 08:07

JEŠTĚ BYCH CHTĚLA PODOTKONOUT, NEHCCE MI VŮBEC PÍT NUTRILON, MLÍČKO. ZA MINULÝCH 24HOD MI VYPIL 600ML ČAJE, ALE MLÍČKA TAK 420 ML. MYSLÍTE, ŽE MU TO STAČÍ? JINAK ZELENINKU A OVOCE MI JÍ BEZ PROBLÉMŮ. ÚPLNĚ NA NĚM VIDÍM JAK SE BLÍŽÍM S FALŠKOU ŽE ZAVŘE PUSINKU A JAZYKEM TEN DUDLÍK TLAČÍ VEN…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.2.09 08:08

JEŠTĚ BYCH CHTĚLA PODOTKONOUT, NEHCCE MI VŮBEC PÍT NUTRILON, MLÍČKO. ZA MINULÝCH 24HOD MI VYPIL 600ML ČAJE, ALE MLÍČKA TAK 420 ML. MYSLÍTE, ŽE MU TO STAČÍ? JINAK ZELENINKU A OVOCE MI JÍ BEZ PROBLÉMŮ. ÚPLNĚ NA NĚM VIDÍM JAK SE BLÍŽÍM S FALŠKOU ŽE ZAVŘE PUSINKU A JAZYKEM TEN DUDLÍK TLAČÍ VEN…

• Nahlásit
  • Citovat
4338
26.2.09 08:10

Ja sice Samika kojim,ale taky nechcel mličko.Jak som vytiahla prso začal řvať.Bohužiaľ nechcel ani čajik.A to mal piť hodně tekutin :( .Tak si skus najprv zavolať a uvidiš čo ti dr povie.Ten Spiropen stoji nejak 25,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.2.09 08:18

A TO JSOU KAPIČKY NEBO SIRUP?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.2.09 08:28

A TO JSOU KAPIČKY NEBO SIRUP?

• Nahlásit
  • Citovat
24838
26.2.09 08:55

Ahoj, my jsme se s kalšem plácali o Vánocích…
Spiropent je sirup, nám zabral už několikrát. V tom, že nepije Nutrilon, problém nevidím, mléko zahleňuje, takže je vlastně lepší, když pije jen čaj. Zajdi k MUDr. a ať je malý brzo zdravý. Hlavně bys měla s malým hodně hýbat, aby okašlával a hleny šly ven. Můžeš s ním třeba hopsat na míči, nebo si ho hoď pšes koleno, hlavou dolů a poklepávej mu po zádíčkách. AHoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
26.2.09 09:02

Ahoj, Spiropent je sirup, který si nemůžu vynachválit (roztahuje křečovitě stažené průdušky a tím pádem můžou hleny dobře odcházet z dýchacíh cest a nedochází tak často k zánětu), jen jsem chtěla upozornit, že je na lékařský předpis, takže k MUDr. určitě vyraž. Držím palce, ať jste z toho brzy venku. A mlíčko nenuť, mimčo asi samo tuší, že mu nedělá dobře, zkus nahradit tekutiny něčím jiným (čaj, hodně ředěné šťávičky nebo převařená voda).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
26.2.09 10:25

Neplašte zbytečně! Běžte k Mudře a uvidíte. Ona si ho poslechne a bude čistoučkej, uvidíš.
My jsme to teď měli taky. Rýma v nose žádná, kašel jak tuberák a polykal hleny. Teplotu mel jen jeden den zvýšenou. Na kašel jsme dávali taky Mucosolvan , a na rýmu večer a v noci nasivin a přes den libenar aspoň 5×. Taky jsem mu zvlhčila vzduch (mokrý prádlo je nejlepší). Po 6 dnech jsme bez kašle a spustila se mu rýma.
Tak držím palce. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
26.2.09 10:28

Taky si myslím,že je to na lékařský předpis ten spiropen.
A stím mlíčkem si myslím to co Tragola ,že je lepší,že ho ted nechce,že zahlenuje víc tak hlavně at pije čajík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
26.2.09 10:34

Nase Anezka mela nedavno to co popisujes, v nose nic a krk plnej hlenu, doktor rikal, ze ji to proste netece pres nos ale rovnou do krku, dostala Pamycon kapky do nosu a za par dni se to spravilo.
Urcite ale zajdi k dr. at vas poslechne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
26.2.09 12:47

Tak som sa podivala na ten Spiropen a fakt nam ho predpisala.Kazala nam nejdřiv kupiť Solvolan.Ten stal 25,–Samik bol nemocny prvy krat tak mam v tych jeho liekoch ešte bordel :oops:
Omlouvam se :) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama