Dětenice- Pohádkový les

11357
8.8.09 21:44

Dětenice- Pohádkový les

Ahojky všem, měla bych prosbu jestli jste někdo byl v Dětenicích na nedělním pohádkovém lese.
Chtěli jsme tam jet, tak by mě zajímalo jestli to má vůbec cenu, trmácet se tam až z Prahy.

Díky moc, rady bych potřebovala co nejdříve, bohužel mě napadlo napsat až teď a ráno jsme se chtěli vypravit. :roll:
Chápu, že pro mrňousky to asi nebude, spíš jestli by to bavilo staršího osmiletého kluka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.8.09 22:21

Přijde na to co od toho výletu čekáš :?: Je to pouze jako „dětský den“, pár pohádkových postav a plnění úkolů. Pár stánků s perníky a jinými sladkostmi. Postavičky dost dobrý, mě se líbila ježibaba, byla jako z Mrazíka :lol: . Časově odhaduju pouze asi tak hodina zábavy. Našemu pětileťákovi a osmileté se to líbilo . :wink: , dostali na závěr medaili na krk od opravdovýho trpaslíka :lol: . J*

BTW: v Dětenické krčmě se jim nelíbilo vůbec :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
11357
8.8.09 22:30

Hmmm, do krčmy bychom asi nešli, měla bych sebou ještě jednoho OPRAVDOVÝHO trpajzlíčka :lol: kterýmu je teprve 20 měsíců, tak by to asi nebylo nic pro něj. navíc co sem koukala na jídelní lístek, tak potravinami pro mrňousky tam myslím nehýří. :lol:

A nějaký výlet po okolí, kterým bysme to mohli obohatit, když by sme se trmáceli tak daleko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16293
8.8.09 22:39

Nedaleko je Loučeň, v zámeckém parku jsou skvělé labyrinty - bludiště. Je jich asi deset a nám se tam moc líbilo (asi před měsícem). My jsme naopak vynechali Dětenice, zaprvé jsme nebyli v neděli, zadruhé krčma pro děti nic moc, říkali jsme si.
Takže www.zamekloucen.cz

Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11357
8.8.09 23:13

Díky Jiřinko, tam se mi to docela líbí. :D Asi máme další cíl cesty. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4174
9.8.09 10:06

Ahoj,vím že už je asi pozdě,ale nedaleko od Děrenic je zámek StaréHrady ve sklepení tam mají vyřezaný různý pohádkový bytosti,
byli jsme tam s manžou loni a moc se nám tam líbilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
9.8.09 10:08

No my byli jen v krcme a tam to pro prcky opravdu neni :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11357
9.8.09 10:12
Pajulena píše:
No my byli jen v krcme a tam to pro prcky opravdu neni :?

Pavli tak to mi budeš vyprávět jaký to tam bylo, mě to docela zajímá, když s klukama tam nemůžu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama