Dětská lékařka

472
18.8.05 12:06

Dětská lékařka

Prosím poraďte, bydlím v Praze 4 a budu, co nevidět potřebovat dětskou lékařku v blízkosti ulice Na Jezerce, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2518
19.8.05 00:03

Ahoj Iamargarito,

bohužel nejsem z Prahy, ale zkus se podívat na http://www.detskylekar.cz/…/regionpraha.
Držím palce při výběru, který je velice důležitý!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
19.8.05 14:51

díky moc Monalisa24 za tip, skoukla jsem to.

A ptám se znovu maminek z Prahy 4, zda máte některá zkušenost s lékařkami na Petra Rezka nebo Hvězdové, děkuji.
Lamargarita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.8.05 11:37

ahoj. taky hledam stejne tak - bydlim v zalomu. nevim jestli jezdit s kocarem az dolu do podoli - jak si tam chvalej dr skuteru, v zime to bude asi dost hrozny, nebo zkusit tu hvezdovu … nekde jsem cetla ze mas termin v rijnu ? ja 15/10. tak se nekde potkame , ne ? bohuzel se na mail moc nedostanu..tak jednou tydne.. zdravi kacka 33 tt (jozifek )

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.8.05 12:23

ahoj, jeste jednou kacka, takze jsem se byla podivat na hvezdove je to strasne prostredi, bez cekarny, posprejovane , hruza, petra rezka je moc hezke jsou tam 3 doktorky a maji rozdeleno dle ulic, mluvila jsem s Mudr Kolarovou-desne sympaticka a mila, takze ja to tam zkusim. tak hodne stesti, kacka

• Nahlásit
  • Citovat
472
27.8.05 12:42

ahoj,
nejel mi internet ale snad to zase bude dobre

dekuji moc za radu, zajdu na Rezka, dá se tam dojet kočárkem a tak to asi bude dobrá volba. Já mám termín 17/10 :-) ale ted mi v Podoli doporucili si již nachystat kabelu, miminko je nějak veliky. Ráda Tě poznám, bydlím na Družstevním ochozu, jsem se přistěhovala z Brna, můžeme tu zajít někam na kafíčko nebo zmrzlinu ?
Lamargarita 32+5 & (Tadeášek)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.9.05 11:59

ahojky. tak jo, rada. akorat jsem na netu cim dal tim min, takze ti dam mobil a prosim posli mi sms a sejdem se treba v parku na kafco u divadla.. jsem doma , takze kdykoliv. ja budu mit zas cisare , tak taky driv..a chodim taky do podoli :-). 723877311. kacka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama