Trávení času s manželem

204
17.8.05 12:13

Trávení času s manželem

Ahoj holky,
mám dost osobní trápení a zajímalo by mě, jestli jste na tom nejaká stejně nebo jsem jen ta divná já.Jde o to, ze si prijdu, že se s manzelem desne odcizujeme. Taky si rikam, ze to muze byt tim, ze ja jsem porad doma s prsckem, predtim an rizikovém, manzel se vratí v 6 domu, privita s nami,naji se, sedne k pc, pak se kouknem na zpravy, a uz je u pocítace znovu. Sice je profesi programator,a le prijde mi to prehnane. Pak kdyz vidí, ze jsem zas naka smutna, tak spolu nejakým zpusobem stravíme hodku, vykoupeme vercu, a ja jsem utahana, tak za chvili padnu, a manzel jde zas k pc a je u nej tak do 2 do rana. Mozna to vyzní uplně hrozne, ale má nas rad a jinak vse funguje, víkendy jsou samozrejme lepsí. Mozna si to jen moc beru, nevim..jak u vas probíhají vsední dny? misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
17.8.05 12:23

Ahoj, ty PC. Manza taky jednu dobu u toho vetsinu dne prosedel (drive kdyz nechodil do prace). Kdyz uz me to hodne stvalo promluvili sme si o tom a on to omezil. Momentalne chodi do prace (to mas fajn ze se ti dom vraci v 6h) vraci se mezi 19-21h vyjimecne i ve 22h ale od te doby co dorazi sme tak nak spolu a debatujem atd. nez jdem oba spat. A vikendy vetsinou taky travime spolu bud doma nebo vyletime atd. A PC uz skoro nezna. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
17.8.05 12:30

Ahoj, u nás to je naopak, manžel si pořídil počítač, když se malej narodil, aby nemusel být tak dlouho v práci a mohl jí dělat doma. Jenže jsem objevila zázraky internetu a hlavně e-mimino a taťka jaksi nemá nárok.

Mám obrovskou výhodu že mu to nevadí,naopak, když přijde domů, vezme si malýho a až do koupání si hrajou, jsou venku nebo chodí na houby apod.(bydlíme u lesa). :lol:

No trochu jsem to nad:,–(ila, občas chodím s nima! :)

Miso, určitě si o tom promluvte! On třeba o tom ani neví?!

Přeji manželství bez problémů!!

Ája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2342
17.8.05 12:36

Ahoj Míšo,
možná máme stejného manžela 8O Ale ten můj tráví večery taky doma takže to bude jen příbuzný druh, ne stejný jedinec :evil: Ten můj už neudělá bez notebooku ani krok, bere ho sebou i na návštěvy. Občas se snažím zavést řeč na to, že je závislý (a o tom jsem bohužel přesvědčená :cry: ), ale odpoví mi, že je to jeho jediný koníček. Nechodí do hospody, nepije, nekouří, nebere drogy, je mi věrný (musel by být kouzelník, kdyby zvládal ještě jinou ženskou), má rád děti i mě a my máme rádi jeho. Občas mě to dostává do varu, ale vzpomenu si např. na svého bývalého, na některé manžely svých kamarádek a hned (skoro) mu odpustím.
Máte ještě hodně malé miminko, až bude větší, víc taťku zabaví :wink: A hlavně až budeš moct sama víc mezi lidi a nebudeš tak natěšená jen na manžela každý večer, budeš se na věc dívat zase jinak. Asi jsem tě moc nepotěšila :roll:
Katka a Míša 3,5 r a Víťa 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
17.8.05 12:41

Miso, ten tvuj prispevek jsem asi psala ja…pod jinym nickem:-)

Akorat,ze mam 7mi mesicniho raubire:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
17.8.05 12:47

Jojo, taky se přidávám. Akorát, že u nás jsou to občas i víkendy. A když už má Adam volno a je s náma doma, co 5 minut mu volá někdo z práce a stejně pořád sedí u notesu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
17.8.05 13:00

Ahoj Katcho, já vím, také si rikám, že jinak je super, abstinent, nekurak, to jo, ale stejne to obcas zamrzí. Takze myslís, ze az bude ditko vetsí bude to lepsí? Nepisu, ze je to tak kazdy den, ale vetsinou. Také mu rikam, ze je zavislák, a také jsem o tom presvedcena, jenze on samozrejme, ze to je blbina. A to me pak vysahne , jsk jsem na pul hodky na emimi, a hned, to mi rekni kdo je tu zavislak :D . A ví o tom, mluvili jsme, taky par dnu seká latinu, ale tak 3. den je to tu znovu. A si jsem fakt natesena, ze prijde domu a bude se venovat nam nebo jen male..nevim
misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2342
17.8.05 13:10

Míšo,
naše Míša :lol: se už nedá obalamutit tatínkovým „za chvíli“ a on se už ani nesnaží, radši se jí hned věnuje :lol: Víťa už se sice taky na tátu vrhá už u dveří, dokonce i počítač už zvládne vypnout, ale ještě to není to pravé. Ale už jsem manželovi oznámila, že znovu hodlám zahájit občasné večery mimo domov s kamarádkou nebo s kolegyněmi z práce. Než se narodil druhý lumpík tak jsem jednou za týden nebo dva večer vypadla. Teď to sice bude horší zvládnout uložit dva, ale je zkušený otec, musí to zvládnout.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
17.8.05 13:36

Ahojda,
mam presne ten samy pripad doma, kdyz prijde v sest vecer, poji, trochu si odpocine - pry se musi odreagovat(taky programator :? ), pak jdem koupat malou a nakonec si s ni jdu lehnout. Jelikoz je Julinka nespavec, travim s ni cely den. Pres to, ze uz zacina reagovat a smeje se od ucha k uchu (7tydnu) tatka ji da jen pusu, chvili ji ponosi a nic vic. :cry: Jenze po koupani jsou zpravy a manza pak sedne k netu a vydrzi tam cely vecer. Nekdy je to lepsi, ale taky se mi moc nelibi jak to je. Spis se bojim, ze az bude dalsi mimi, budu se o ne starat jen ja. Ikdyz ma deti rad a chce jich mit alespon 3, tak prece jen je mu PC lepsi zabavou. :?
Napadlo me, jak to zvladaji maminky, ktere maji miminka plus minus deset mesicu od sebe stare. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
17.8.05 13:38

Ahoj Miso, u nas je to tak, kdyz manzel prijde z prace hraje si s malou a potom se jdou koupat. Koupe kazdy vecer, ja mezi tim pripravuji Nutrilon, nebo jsem treba s nima v koupelne, jak kdy. Potom malou nakrmi a jde hajat. Je fakt, ze na zpravy koukame oba a kdyz je nejaky dokument nemuzu na nej mluvit :D ja uz se tomu ale smeju, schvalne ho nekdy provokuju a kdyz je fakt zabranej do tv, tak si treba serfuju na netu, nebo ctu…Spat chodime za:,–(ne spolecne, cekame na sebe a jeste v posteli si trochu povidame… :D Je fakt, ze jsem vzdycky zila velice aktivne, furt nejake srazy s kamoskama a ted to najednou nejde, ale na druhou stranu neni nic krasnejsiho, nez mit doma zdrave mimi a byt jedna rodina! Zkus si s manzelem promluvit, nebo zajit casteji nekam na kafco s kamoskama, at se zacne o Tebe treba i trochu bat :D

Simona&Kristynka(13 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
17.8.05 14:18

Ahoj,

tak mi přijde, taky jako kdybych to psala já, akorát, že mi máme 10-ti letýho kluka (manželův z prvního manželství) a teď čekáme mimi. Též je programator. Ráno chodí poslední dobou pozdě do práce - vstává tak v půl 9 (aby ne, když ponocuje), přichází tak okolo 18-19 h, nají se a jde k PC. Už nechodí ani na zprávy. Prý odreagovat - hraje hry, v současné době Ultimu a to klidně i do 2-3 do rána o víkenu i déle. Je ale pravda, že měl údobí, kdy nehrál skoro vůbec, pak ho to chytne a je to stále.
Také mu říkám, že je závislák, ale pak se to otočí proti mě, když já sedím u PC na emimi.
Asi to bude také tím, že jsem natěšená si povídat - co jsem koupila pro mimi a chci aby si šahal jak kope, protože když jdu ven s kamarádkama, tak se vykecám tam.
Jsem ráda, že v tom nejsem sama, ale občas kvůli tomu břečím (ještě ty hormonální změny) když vidím, že sedí u PC a potřebuji složit nábytek pro mimi.

http://tickers.TickerFactory.com/…b5e/preg.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
17.8.05 14:33

Ahoj,
občas míváme stejný problém - přijde mi, že jen žijeme vedle sebe........ :(

Doktoři v chytrých knížkách (kdo by měl čas chodit s mimčem po poradnách apod.?) píšou, že se mají oba snažit (i když ti většinou připadá, že se snažíš jen ty :? ), oba něco obětovat (i když dáváš rozděluješ už teď svůj veškerý čas mezi mimčo a starost o manžela) a najít společné téma k diskuzi........... 8O
Taky jsem si říkala, že to jsou úplně blbý rady, že se spolu přece bavíme...............ale pak jsem zjistila, že jen o mimču nebo o ničem. Plány do budoucna nás zachraňují :wink: . SNažím se ptát i na ten fotbal (i když je mi to vlastně fuk a víc mě zajímá to, čím namazat mimču zadeček :lol: :oops: ), na to, co se dělo v práci - prostě se aktivně zajímat. Když to jde, zapojit se¨k nějaké akci i s mimčem (i když je to plno práce navíc)...................a světe div se, situace je lepší (netvrdím, že na to mám patent :!, jo? Jen píšu z vlastní zkušenosti a z rad ostatních maminek - taky jsem tu o tomhle „diskutovala“ :oops: )

Opravdu nejvíc asi pomáhá, když si mamča zajde s kámoškou třeba jen na kafe a manžel pohlídá prcka (uvědomí si, že má taky svůj život a zvát si známé jen domů a nerušit při tom taťku u TV není řešení :twisted: )
Když jsme zrovna procházeli taky takovou krizí, zašla jsem se známou třeba do kina nebo do divadla a najednou jsem ŽILA :D a dokonce kulturně :D :D

Zkus něco z toho. Není to žádnej med - člověk musí i na vztahu pracovat a věnovat se mu, ale vyplatí se to (ovšem asi nejhorší je, že tomu nikdy nebude konec :roll: - té práci, myslím)
Taky jsem přestala chtít být dokonalou manželkou a matkou - prostě přiznám, že někdy potřebuju pomoc - a do teď se divím, že to jde :lol:
Byl tady super jeden deníček - „krásná jako lednička“ se tuším jmenoval - zkus ho najít a pročíst - pobavíš se

No, hodně sil a štěstí přeje

Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
17.8.05 14:33

Ahoj Míšo,

já si snad vzala Tvýho manžela bratránce :D :D :D !!!
Jsme spolu 4 roky manželé/10let vztah/.Už bych asi měla být zvyklá,ale je mi to taky líto,že spolu trávíme tak málo času.
Jirka s PC podniká a ještě chodí do firmy,kde je „ten hlavní přes PC“.Takže máme doma ne1,ne 2,ale 3 ks PC.
Ráno odjede,když se zadaří,vrátí se kolem 17h a pak nanovo s podnikáním.Dveře se u nás netrhnou a já někdy zuřím.
Od doby,kdy máme Nicolku, se trošku snaží více věnovat rodině,ale …S malou si pohraje,ale to my maminky celý den,že.
Večery tráví ve svém doupěti/budoucí dětský pokojíček/ .Buď pracuje,nebo surfuje,nebo se jak říká musí odreagovat a zahrát si /pro mě stupidní/hru na počítači po síti.
Neříkám,že si někam nevyrazíme,ale teď s malou to jde ještě hůř a tak když se tu smluvíme s kámoškama,jdem sami a ráda taky vypadnu mezi lidi.To ochotně hlídá :lol: No ono ani není pomalu co,Niki spí jak medvěd.
Taky si na něj nechci jen stěžovat,miluju ho,jsme spolu šťastni,ale trošku je mi to líto.Někdy vypěním a to pak seká latinu,ale na jak dlouho.
No to jsem se rozepsala,docela mě těší,že v tom nejsem sama.
Přeju pevné nervy,hlavně zdravé miminko a spokojenou rodinku.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
17.8.05 14:51

Ahoj holky,
opravdu jako byste mi mluvili z duše. Ultimu už ma nastestí za sebou :D , ted presedlal na nakou jinou hru. Myslim, že by meli davat k programátorum návod na pouzití :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.8.05 14:54

:lol:
Ahoj holky, pridavam se do klubu, mam doma stejny „druh“ :lol: i kdyz z je to uz lepsi, PC zabiram totiz ja, jakmile malej usne, jsem tam 8)
pevne nervy u pc a tv maniaku :lol:
m+m

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama