golfky Inglesina Expresso

2237
16.8.05 21:37

golfky Inglesina Expresso

Ahoj uvazuji o koupi golfek Inglesina Expresso. Mate s nimi nektera zkusenost? Mam hubenou holcicku, takze nemam strach, ze se nevleze. Spis me zajima poruchovost a schopnost tatinku vozit tento kocarek, protoze mi pripada malicky. Ale zatim je asi nejlepsi, ktery jsem objevila. Dekuji za rady. Terik a Charlie 8,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Espresso?

Přidejte zkušenost s Inglesina Espresso
Napsat příspěvek

Reakce:

12466
16.8.05 21:54

Teriku, Eda taky jezdi Espressem a panuje vseobecna spokojenost- malicky, skladny, idealni do MHD a do auta, nicmene sportak golfkama nenahradis to je jasny. Takze z golfek jasne nejlepsi, ale do lesa a na chalupu jedine ve sportaku :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
16.8.05 22:31

jani, diky. Nam se sportak prave porouchal, takze shanim nejakou docasnou nahradu, kterou upotrebim i do budoucna. Mit nahradni kocar po ruce se asi vyplati. A na cestovani je to taky asi daleko praktictejsi.
Puvodne jsem si naivne myslela, ze Sarlotka vydrzi s jednim sportakem a smitec. Tak asi ne. Divala jsem se i po jinych golfkach, ale ty mi prisly na nahradni kocarek zase moc drahe. Ty levnejsi (podobne) zase jsou o dost tezsi. Asi lepsi nenajdu,ze? Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
16.8.05 22:36

Ahoj my máme Espresso taky. Jsem s nim vcelku spokojená, jen bych mu vytkla opěradlo na záda, mohlo by jít víc kolmo a asi by tam mohla být větší boudička. Ale to by pak zase nebyl lehký a to byla priorita kterou jsem hledala. Jo a nemá polohování na nohy, malej mi už v kočáru nespí takže mi to nevadilo, ale je fakt že to může dětem vadit, protože trochu sjíždějí. Dobře vyber pa Lenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.8.05 22:42

AHOJKY,my mame tento kocarek asi pul roku v cerno-cervene kombinaci.Moje zkusenosti?Je velmi lehky,skladny,jednou rukou se sklada,fakt super.Neni ale tedy nijak prostorny,my mame 1,5 rocniho lumpa,ktery neni zrovna mrnavy,a ma to tak na sezeni,kdyz jedeme do obchodu v lete. Myslim, ze nacpat do toho fusak z berana a naseho Petu bude v zime docela problem, i kdyz to uz mu budou skoro dva,tak nevim,jestli bude chtit sedet ci pololezet bez hnuti v kocarku :o)Taky se neda sklopit uplne, takze vlastne mimi nelezi,tak pololezi. A jedna vec,ktera mi mozna vadi nejvic, je ta, ze ma stale nozicky dolu, neni tam nijaka podpera, treba kdyz usne,aby se mu zvedly.To je vcelku dulezita vec, ten popruh je ukotven hrozne blizko u konce sedatka a to sedatko je mrnave,takze ani pri nejelpsi vuli nejde mrnous posunout nahoru a nozicky mu soupnout taky nahoru,kdyz usne.Proste mu visi dolu a kdyz nedosahne dole na ten „drzacek na nozky“,tak mu proste visi ve vzduchu.Ale spat v tom jde,kdyz se proste chce,tak je to jedno :o) Kazdopadne - neni to kocarek do terenu, zvlada tak obchody a asfaltku a kdyz se chces hodne drit,tak to zkus po kostkach nebo po louce, to neni nad nafukovaci perovaci kola:o) Ale jsme s nim spokojeni,jako hluboky jsme meli Inglesinu Magnum,na tu tedy nedam az na drobnosti dopustit,splnila vse,co jsme od ni ocekavali,ale kola a to perovani melarozhodne lepsi. Tohle je opravdu kocarek tak do mesta a to fakt na hladke povrchy.Neni taky nijak extra vysoky,takze pokud jste vyssich postav,bude vam to pri delsi jizde vadit,ta rukojet je neda moc nastavit a taky je vzhledem k velikosti kocarku uzka,ne jako u hlubokych kocaru,takze to casem taky muzete povazovat za nevyhodu. Ale vypada moc hezky, je lehoucky,na cestovani idealni,unese ho i s ditetem sama zenska treba do schodu nebo MHD,zalezi pro jaky ucel ho chcete.My ho mame fakt na nakupy do mesta nebo nejake akce-vylet,ale kdyz jsem u baraku davala maleho spat,tak jsem ho davala do hlubokeho,v tomto kocarku spal jen kdyz jsme nekde byli a neslo to jinak nebo tam nahodne usnul.Ale mohu ho doporucit, zadny problem jsme s nim nemeli a je fakt hezky,lehky a skladny.A libivy:o)A je tam vetsi kos,teda spis taska pod kocarkem,nebrani tomu konstrukce,tak se tam vejdou i vetsi veci.Ne jako treba u Ingl.Zippy,tam je pres kosik ta skladaci konstrukce,tak se tam neda dat moc veci a velke veci vubec.Ale to jak kdo chce.Plastenka se teda jen tak pripne na bocich boudicky,ale drzi,kdyz do ni mrnous neboucha:o) Jo, doporucuju.Ma drobnejsi nevychytavky,ale to asi kazdy kocarek,dulezite je,na co presne to chces,aby to splnilo ucel.My to chteli,jak jsem psala,a to mi staci.Tak Ti preji,abys dobre vybrala a byla spokojena,aspon tak jako ja :o) Ahoj Maxik

• Nahlásit
  • Citovat
331
17.8.05 11:17

Ahojky !!!!

Nevim jestli to vis,ale ja espresso mela a hned prodavala.

je to tedy krasny kocarek,je lehky,snadno ovladatelny..ale pro dite fajn neni..ted ti tady uvedu moje duvody proti.

1.ta zada nejen,ze nejdou polohovat na kolmo,ony nejdou ani moc dolu..takze na delsi trasy a spani ne
2.polohovani nozicek SIIIILENE chybelo..kdyz uz mas treba starsi dite tak to neva..ale sare ty nozky vazne padaly desne.

3.dite sjizdi a to porad a poradne..jak uz tady nekdo psal..ten pas je az na konci:(

a nejdulezitejsi vec..NEJSOU TO GOLFACE!!!!!!!!!!!!!ani se tak neskladaji..je to lehounky SPORTAK:))
a sklada se jako sportaky na placku.

no,ja nakonec prodala a koupila si nove zippy:))ale chapu,ze ty jsou HODNE drazsi:(

A dalsi vec..ten nanoznik je vazne jen na nozky..pusobi to velice divne..pro dite stare jakou jsou ty nase holcicky..

a vazi 7,5 kila..teda to espresso..takze je spousta jeste lehcich golfek.

z dobrych golfacu je chvaleny DAKAR-ten muzes sehnat za cenu kolem 5 tisic.A v nove kolekci maji i kraaaasne barvicky:)
taky si holky chvali Pierre Cardin…ten sezenes asi za 3,5tisice.

a lehounke a krasne golfky Jane energy..teda pokud si dokoupis nebo nejak dodelas madlo(pro me tedy taky dulezite).

snad jsem trochu poradila:))

shirin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
17.8.05 11:33

Diky Shirin, ja si taky prave nejsem jista tim, ze chybi operka na nozky.
U me je problem, ze mam spoustu pozadavku a zadny tak dokonaly kocar jsem nenasla.
Navic jsem ho chtela mit spis jako zalozni a na cestovani, jinak chci dal jezdit s nasi trojkolkou.
Zatim si pujcuju od zname nejaky Graco a potom bud nasetrim na jiny. Terik a Charlie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
17.8.05 11:36

Ahoj, musím souhlasit se Shirin. Až na dvě věci.

Expresso golfky jsou,jen se skládají jako sporťák,což je pro mě lepší.Mám malý auto a klasický skládání golfek by mi tam nešlo.

Kočár Pierre Cardin je taky dobrý,má ho kámoška.Ale je to sporťák.Nesouhlasím s tím,že je to golfáč.Je úplně stejný konstrukcí,skládáním a vůbec celkově vzhledem jako sporťák, jediný rozdíl je,že má menší kolečka (ale ne tak malý jako golfáče,jsou větší než u Expressa).Takže ten kočár je lehčí jen o to,že nemá nafukovací kola.

Nejvíc mi vadí na Expressu,že nemá polohování nožiček.Fakt se v tom dá spát jen nutně a opřít se dítě taky nemůže.Používám ho jen na krátký nákup nebo úřad a pod.

Tak hodně štěstí ve výběru.

Jarča a Mareček (20m) a drobeček 21 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
17.8.05 14:19

Ahoj,
myslím , že přednosti i nedostatky Espressa jsou tu vyjmenovány dost obsažně, tak já jen dám vlastní zkušenost.
Do 10 měsíců jsme používali sporťák a pak jsme vybrali Espresso.Mým potřebám absolutně vyhovuje.Je pravda, že to „prázdno“ pod nožičkama dítěte se mi zpočátku zdálo dost podivné, ale naší malé berušce to problém nečiní.
Na spaní to s námi v kočárku nebylo slavné už ani ve sporťaku, malá v něm od 9 měsíců usínala prakticky jen tehdy, když jsme se nemohli dostavit domů např. na výletech atd. a to jen proto, že byla absolutně vyčerpaná. Jinak dává přednost postýlce, tak na to sporadické spaní v kočárku nám Espresso stačí.A když není zrovna horko, navleču jí na nožičky nánožník, aby jí ty volné nožičky nerozptylovaly a usne lépe.
Skládání je velmi jednoduché, to si fakt pochvaluji.Hmotnost do MHD také skvělá.
Naše dcera měla v 1 roce 8 kg a je tudíž drobná, tak jí prostor v kočárku stačí.Ale uznávám, že Espresso nepatří k těm nejprostornějším.
Přeji dobrý výběr
Bodlinka a Veru13m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
331
17.8.05 15:26

ahojky jeste jednou:)

JAmimi..a kde jsi vycetla,ze espresso jsou golface???Tim hlavnim znakem golfovych kocaru je skladani,aby vysledne vypadali jako taska na golf:))
Proste to golface nejsou:))a ze to nektere obchody mylne uvadeji jako golface..no nevim..je to jen slovickareni:)Nevim co jineho by ho radilo do skupiny golfovych holi..vaha??kolecka??je spousta takhle lehkych sportaku s malyma kolama:)
ale nic ve zlem:)

A k tomu pierre cardin..ja vim,ze to nejsou golface..stejne jako espresso:))asi jsem to spatne napsala,ze to tak vyznelo.

KOukni na ten Dakar..za ty penize je moooc fajn a jsou to golface:)
teda jestli chces vlastne golface:)

ahoj a fajn vyber!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.8.05 21:45

My taky mame Espresso, kupovali jsme je kdyz bylo dceri 14 mesicu a uz toho moc v kocarku nenaspala. Kdyz v nem usla nebo ted vyjimecne usne, tak ji proste nozicky hodim na madlo a spi se ji i tak pohodlne :-). Sedatko na sezeni mi ani kratke neprijde a to ze operadlo nejde kolmo nam taky nevadi, protoze dcera stejne sedi rovne a drzi se o madlo.
Jinak jestli to jsou golfky nebo sportak je skutecne slovickareni. Sportovni kocarek podle mne vypada uplne jinak a je vhodny do terenu, kdezto Espresso je typicky mestsky kocarek a k tomu je taky uzpusobeny. Rovnez skladani na placku je daleko lepsi, protoze se vejde do kufru mensich aut. Pred Espressem jsem mela golfky ABC Design a oproti Espressu to byl kram, ktereho jsem se rada zbavila. Jednak jsem je nenacpala do kufru kratke Fabie a musela jsem vozit na prednim sedadle a taky se mi s nima priserne jezdilo. Jizdni vlastnosti, spojena rukojet, velky kosik a hlavne vaha je u Espressa neocenitelna.

• Nahlásit
  • Citovat
595
18.8.05 07:27

No nevím, já bych Espresso za sportovní kočárek neoznačila i když to o něm píšou. A hrát si tady se slovíčky je k ničemu. Jediný rozdíl mezi ním a klasickými golfkami je spojená rukojeť, způsob skládání a vzadu jen 2 kolečka, ale to možná mejí i jiné golfky. Sporovní kočárek to teda rozhodně není. Do terénu je stejně nevhodný jako ostatní golfky. Dnes je už takový výběr různých typů kočárků, že je už asi nezařadíme jen do těch základních kategorií. :lol: Takže já bych Espresso zařadila jako golfky se skládáním a rukojetí jako sporťák a naprosto nevhodné do terénu. :P Prostě slouží ke stejnému účelu jako golfky a hotovo. :lol: Já osobně bych ho nekoupila i když je celkem pěkný.
Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.8.05 21:51

My jsme řešili tentýž problém před 2 měsíci. Měli jsme trojkombinaci Inglesinu a byla super, takže golfky téže značky byla celkem jasná volba. Espresso se mi moc líbilo na netu, spousta maminek ho doporučovala, jenže když jsem ho vyzkoušela v reálu, naše sedmiměsíční holčička se do něj prakticky nevešla. Další tip jsme měli Jané Energy a Pierre Cardin Ultralight a bylo to totéž. Tak jsme se nakonec praštili přes kapsu a koupili Inglesinu Zippy - je úžasná, lehká (7,8kg), skládá a rozkládá se jednou rukou a přitom je prostornější než Espresso (samozřejmě, na sporťák prostorově nemá), má elegantně řešenou pláštěnku, nánožník na zimu. Jedině mi chybí spojená rukojeť, při řízení jednou rukou totiž lehce zatáčí.
Mild a Anička (9měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama