Stříhání nehtíku u mimi

Jaa
1150
16.8.05 09:58

Stříhání nehtíku u mimi

Ahoj holky:O)
Chtěla jsem vás poprosit o radu - když stříháte mimískům nehtíky, stříháte je rovně nebo do obloučku? Někde jsem četla, že na nohou se mají stříhat rovně, na rukou do obloučků a zároveň jsem četla, že mimískům se mají stříhat pouze rovně. Tak nevím, jsem z toho trochu jelen 8O Mám strach, aby pak Sáře nehtíky nezarůstaly kvůli tomu, že jí je budu blbě stříhat :?
Díky moc za rady :P
Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12466
16.8.05 10:08

Ahoj Jaaa, tvuj problem svym zpusobem obdivuji, protoze ja mam problem nehtiky ostrihat jakymkoliv zpusobem :))) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
16.8.05 10:14

Ahoj Jaa,

já stříhám na nožičkách rovně, na ručičkách trošku do obloučku. I když s přibývajícími měsíci jde stříhání čím dál hůř. Lukášek nechce držet - nožičky ještě celkem jdou - ale ty ručičky. Když on si zrovna v té ručičce musí držel hračku............ :D
Většinou si ho položím k televizi on sleduje (alespoň chvilku ten mumraj ) a já rychle stříhám.

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
16.8.05 10:18

Ahoj Jaa,

my stříháme nehtíky na ručičkách do obloučku a na nožičkách rovně.Jo ale je to nadlidský výkon,teď v roce se se mnou Niki pere a u nožiček musí asistovat taťka,jinak nemám šanci-kope jak fotbalista.Když byla malinká stříhali jsme ručičky i 3krát do týdne a nožičky méňě,ty rostou pomaleji.Teď ručičky jednou týdně a nožičky podle potřeby.
Jo a jak se říká,že se nejlépe stříhají ve spánku,u nás to nefungovalo.Zkusila jsem to jednou a ihned byla vzhůru a nebyla k utišení.
Tak stříhání zdar.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
16.8.05 11:10

Ahoj Jaa,

Janat to napsala moc pěkně, taky máme problém se stříháním jakýmkoliv způsobem… Ale je fakt, že když jsem se pokoušela na ručkách stříhat obloučky, jednou se mi stalo, že nehtík začal zarůstat. Naštěstí se nám to podařilo vyřešit bez pomoci chirurgů, ale od té doby stříhám pokud to jde všude rovně.

Viťka+Pavlík 5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
16.8.05 11:13

Ahoj,
souhlasím s Janat-někdy to je nadlidský výkon.Ale taky se snažím na ručičkách do obloučku a na nožičkách rovně.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
16.8.05 11:26

Ahoj,
u nás je to stylem taťak drží, Máťa ječí, máma stříhá:, ale naštěstí jsem se už vypracovala na slušnou rychlost, takže to je brzy za námi.
S tím stříháním do rovna na ručičkách mám jeden problém - když mu to tak ostříhám, tak se mu ty růžky hned lámou, jak pořád leze a něco škrábe atd. Proto nehtíky stříhám do kulata a doufám, že to nevadí.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
16.8.05 14:19

Ahoj holky,
díky moc za názory :D Je fakt, že stříhání je čím dál tím obtížnější a to ještě Sáře nejsou ani 4 měsíce…Já jí stříhám nehty dětskýma kleštičkama - jde mi to tak rychleji :lol:
Takže ještě jednou díky, papa, Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
17.8.05 13:43

Ahoj,
na ty kleštičky bych se ráda zeptala - viděla jsem je, ale přišlo mi, že bych mohla omylem nabrat i kousek jemné kůžičky na prstících, tak jsem nad nimi mávla rukou..............jak jste na tom?

Jinak Barunka má bohužel nehtíky po mě, takže i na rukách má některé rovné.¨...........tzn., že jí tak rostou a ani to jinak ostříhat nejde :? .
Ty, co rostou pěkně dokulata, ty ostříhám do obloučku .............. prostě podle tvaru nehtu (jinak by jí na některých přečnívaly ty rožky a na jiných by zarůstaly)
Nožičky rovně.

Toť má zkušenost.

Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
17.8.05 21:58

Na ručičkách do obloučku a na nožkách rovně. Já spíš řeším problém, že malá má na nožkách nehtíky jak tulipán - nahoře jí ty špičky lezou do stran. A já nevím, jak to stříhat, protože šmikat by se to nemělo, aby nezarůstaly. Ale pokud je nešmiknu, tak ji píchají do sousedních prstíků… Žabomyší problémy… ale potrápí, že?

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama