nemate s tim zkusenost?

7506
15.8.05 22:09

nemate s tim zkusenost?

ahojky holky, jsem 3mesice po porodu a v brise se mi jakoby neco hejbe :-)) jakoby pohyby nebo svaly nebo co ja vim, mate to taky nektera, nevim jestli se to tam urovnava po porodu nebo co to je, tehot. test jsem si delala po styku 29.den a byl negativni, menstruaci nemam, beru Cerazette, diky predem za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

242
15.8.05 22:14

Ahojky,

můžu Tě uklidnit - já tyhle „stavy“ měla ještě asi 4 měsíce po porodu, pořád jsem cítila, že se tam něco hýbe, dr. řekl, že je to normální, tělo se dostává do své původní „podoby“… Tak ještě vydrž, určitě je vše ok :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
15.8.05 22:44

Ahoj,

od mého porodu uběhly víc jak tři měsíce a přijde mi docela legrační, že taky cítím v břiše jakoby „pohyby“, takové, na které jsem byla zvyklá v těhotenství. Nikde jsem to neřešila, jak vidím, je to asi opravdu zcela normální.

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
15.8.05 22:48

ahojky ptala jsem na www.porodnice.com a tam rekl ze bez vysetreni nevi, tak nevim proc nenapsal ze je to jak videt bezny jev :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
15.8.05 22:51

Oni se asi bojí napsat jednoznačné stanovisko, aby byli kryti… Jinak mně to tedy potvrdil i gynekolog…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
15.8.05 22:54

Mufinko diky moc, muzu v klidu spat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
16.8.05 08:49

Lili,

jen v klidu spinkej,já si taky na to vzpomínám a to už to bude rok.Hned po porodu mi pro změnu bylo divné,že žádný pohyby necítím a pak jak píšeš,kolem 3m jsem taky cítila v břiše cosi.Někde jsem četla,že jedna žena měla doma dbobečka a taky sem tam něco cítila v břiše,nevěnovala tomu pozornost a pak už se to stupňovalo,až zjistila,že je v půlce dalšího těhotenství.Pokud máš negativní test,myslím,že jsi OK.Pro jistotu bych ještě zkusila jeden.U mě to bylo taky tak,tělo se dostává do normálu :D
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
16.8.05 09:01

ahojky

já to měla taky - tak 4-5 měsíců po porodu. Dobírala jsem si manžela, že tam bydlí další miminko.o))))

no nebydlí, i když ještě plně kojím přišla MS…

já ty „pohyby“ nijak neřešila… nově postavenej barák si taky sedá a pracuje, tak jsem to brala nějak podobně.o)

ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
16.8.05 09:31

ahoj holky tak je nas vic :D jo delala jsem si ten test 45den po styku nebo beru Cerazette a kojim takze podle menstruace to nejde a je negativni tak to je v pohode ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
20.8.05 20:44

To jsem ráda, že tady o tom píšete :) . Já už přemýšlela o tom, že „jak se mi stýská po pohybech miminka v bříšku“, tak jsem si je vsugerovala. Jsem ráda, že to tak není, a že opravdu takové pohyby po porodu jsou… :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama