Dětská oslava - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alladina
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 09.05.19 13:57
Detska oslava Praha

Ahoj,
jdu s prosbou o radu. Kamaradka přišla s tím, ze by mohly nase děti slavit narozeniny spolecne. Coz o to, souhlasím. Ale vždy jsme slavili doma a teď hledáme nějaké místo na detskou oslavu. Neporadili byste? Prosim. Bylo by to tak 6-8 deti maximálně. Dospeli cca 2-3. Kamaradka je z Prahy 8, já primo z centra, takze něco v sirsim centru třeba. Vsak Prazanky máte predstavu, aby to nebylo v Hostivaři :D. Děkuju mockrát. :srdce:

Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10307 příspěvků 09.05.19 14:07

@Alladina Naši známí dělají oslavy v Coolničce (Vršovice). Já bych osm dětí klidně vzala k nám domů - je to levnější, zavřu je do pokojíčku a bude ;)

A jinak v Hostivaři :) byla taky dobrá oslava - přesněji ve Štěrboholích. Je tam dětský koutek v nákupáku (Europark), není to drahé a děti se krásně zabaví. Jen teda se tam musí vozem, no.

modrousko
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 09.05.19 14:59

@Slečna Ferka Do Europarku jezdi busy z metra Depo Hostivar, ktery je na povrchu, takze rychly presun Moje dite si hernu tam vyzkouselo a taky spokojenost. Ale chapu, ze pro hosty z prahy 8 a centra se bude vic hodit neco bliz.

WITTY
Stálice 74 příspěvků 09.05.19 15:06

Brumbambule, Praha 9 - Vysočany, u metra Kolbenova. Vyzkoušeno, úspěch zaručen :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 15:27

Edobubo klub, park podkovarska, P9.

Ornwen
Kelišová 5171 příspěvků 09.05.19 15:51

@Alladina a kdy budou slavit? Nechcete jim udelat nekde piknik? Na petrine nebo tak? Kdybych nemela deti v zimne, tak dělám venku.
Stopovacku nebo pres park na misto, tam par balonku, bubifuky, treba pinatu… moje deti by byly stestim bez sebe.

Váš příspěvek
Reklama