Svatba s nohou v sádře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teruš90
Závislačka 2934 příspěvků 08.05.19 17:36
Svatba s nohou v sádře

Preji Vsem krásný podvečer. Mám dotaz najde se tu někdo kdo se vdaval s nohou v sádre? Nebo zažil takovou svatbu? 14.6 máme mít svatbu. Pro oba je to druhá takže jen o 12 lidech. Ale já jdu tenhle pátek na operaci s nohou a toho 14.6 ještě budu mít určitě sádru a nechodici tak právě přemýšlím jestli by jsme to neměli přeložit. A jsem z toho celá přešla :zed:

Reakce:
Annabela11
Závislačka 3743 příspěvků 08.05.19 17:56

@Teruš90 Ja bych to odlozila.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14756 příspěvků 08.05.19 17:57

Taky bych to odložila

Uživatel je onlineAnna85
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 08.05.19 17:59
@Teruš90 píše:
Preji Vsem krásný podvečer. Mám dotaz najde se tu někdo kdo se vdaval s nohou v sádre? Nebo zažil takovou svatbu? 14.6 máme mít svatbu. Pro oba je to druhá takže jen o 12 lidech. Ale já jdu tenhle pátek na operaci s nohou a toho 14.6 ještě budu mít určitě sádru a nechodici tak právě přemýšlím jestli by jsme to neměli přeložit. A jsem z toho celá přešla :zed:

Kamarádka se vdavala s rukou v sádře. Byla ale po autonehode a jeste cerstve tehotna a v podstate byla rada, ze se ty svatby dozila, takze ani neuvazovala, ze by ji presouvali. Uzili si ji, maji i vtipny fotky. :)
Ale na druhou stranu, mohla i trochu tancit, hybat se. S nechodici sadrou nevim. Co na to nastavajici? :)

Ou
Echt Kelišová 7763 příspěvků 08.05.19 18:00

Hele fotky se sádrou a opentlenými berlemi budou alespoň originální.

Respektive bude tě to stát nějaké větší náklady za propadlé zálohy? Jak moc práce na přípravě musíš udělat?

Pokud prostě zajdete na radnici a pak někam na oběd, tak bych to nehrotila a prostě se vdala se sádrou.

Karleon
Kelišová 5633 příspěvků 08.05.19 18:01

Záleží, jestli budeš mít léky na bolest, na které se bude dát pít :D Ba ne, tohle je přeci jen na vás dvou. Jestli to má být malá klidná svatba, tak bych ji nerušila.

a12
Hvězda diskuse 36690 příspěvků 08.05.19 18:29
@Teruš90 píše:
Preji Vsem krásný podvečer. Mám dotaz najde se tu někdo kdo se vdaval s nohou v sádre? Nebo zažil takovou svatbu? 14.6 máme mít svatbu. Pro oba je to druhá takže jen o 12 lidech. Ale já jdu tenhle pátek na operaci s nohou a toho 14.6 ještě budu mít určitě sádru a nechodici tak právě přemýšlím jestli by jsme to neměli přeložit. A jsem z toho celá přešla :zed:

A ta operace je nejak akutni, ze sis takhle naplanovala svatbu a operaci? Jakoze jestli uz termin svatby mas treba rok a ted akutne musis na operaci nebo sis to takhle blbe naplanovala sama :mrgreen:

Teruš90
Závislačka 2934 příspěvků 08.05.19 18:35

@a12 bohužel akutní. Zlomila jsem si na víckrát pravou nohu a musí mi z jedné strany na nart dát šrouby a z druhé strany zafixovat kotník :zed: :zed: :zed:

terien
Extra třída :D 11607 příspěvků 08.05.19 18:38

Tak pokud bude sádra nechodící, tak je to asi jasný ne.

a12
Hvězda diskuse 36690 příspěvků 08.05.19 18:39
@Teruš90 píše:
@a12 bohužel akutní. Zlomila jsem si na víckrát pravou nohu a musí mi z jedné strany na nart dát šrouby a z druhé strany zafixovat kotník :zed: :zed: :zed:

Aha.. No tak to bych asi i tu svatbu odlozila :think:

Šáruší
Závislačka 2857 příspěvků 08.05.19 18:41
@Teruš90 píše:
@a12 bohužel akutní. Zlomila jsem si na víckrát pravou nohu a musí mi z jedné strany na nart dát šrouby a z druhé strany zafixovat kotník :zed: :zed: :zed:

Odložila bych svatbu

Vermun
Závislačka 3367 příspěvků 08.05.19 18:41

@Teruš90 měla jsem nechodící sádru až po třísla a ne, svatbu bych posunula. Ono se to nezdá, ale je to i dost fyzicky namáhavé, navíc si nic nikam neodneseš, nezatančíš si…Jinak já měla nechodící sádru 4 měsíce.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23341 příspěvků 08.05.19 18:51

Tak asi záleží, jak máte svatbu plánovanou. Pokud jenom obřad a oběd, tak bych řekla, že to zvládneš

tulipán
Závislačka 4420 příspěvků 08.05.19 19:14

Jestli to bude spis posezeni s obedem a povidanim, tak bych svatbu asi nechala. Co rika zenich? Bude te nosit nebo budes pajdat s berlema? Ale spis se lepe rozhodnes po operaci, treba brzy zjistis, ze te to opravdu moc boli a celou udalost bys protrpela. Na druhou stranu to bude originalni zazitek, kdyz te zenich odnese na radnici i z radnice. ;)

Váš příspěvek
Reklama