Dětská přilba na kolo - máte někdo ????

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2752
23.9.16 12:15

Dětská přilba na kolo - máte někdo ????

Ahoj holky, jdu s prosbou. Máme tady ve vesnici - nebo spíše v menším městě školku. Nyní jsme měli schůzku a paní ředitelka mluvila o tom, že podle nějaké vyhlášky nemohou dětičky používat kola a koloběžky pokud nemají dětské helmy na kolo. Ve školce nám město vybudovalo moc krásné malé dopravní hřišťátko, které jezdí občas využívat i děti z okolních mateřských školiček, pokud nebudou ty helmy, tak nemohou jezdit. Takže pokud teď půjdou dětičky odpoledne na zahrádku, nemohou využívat těchto dopravních prostředků :roll: paní ředitelka říkala, že by stačili alespoň 3 helmy aby se dětičky prostřídali a povozili. Mateřská školka je závislá na sponzorech, městě a dotacích. Proto přispíváme i my rodiče - pokud můžeme - protože co si tu na malém městě nyvbudujeme - nemáme :,( a proto jsem vás chtěla poprosit pokud máte někdo doma helmičku na kolo v rozmezí pro děti od 2 do 6 let a nebudete potřebovat - můžete darovat nebo prodat za rozumnou cenu. Nebo poradit, kde, jak sehnat - Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25435
23.9.16 12:22

Ahoj, heleď, já bych asi měla helmičku, co nepotřebuju :) Malýmu je pět, je velkohlavej a už mu nesedí, nosí teď skateboardovou…myslím, že bysme se mohly domluvit třeba za poštovné, nebo odkud jsi?
Není to tedy nic značkového (jinak bych ji nenabízela defacto za nic :D), ale řekla bych, že na takové ježdění po školním hřišti na kolobrndě by stačit mohla…

Jen tedy dodám, v naší školce taky po zahradních chodníčcích lítají na odrážedlech a pod. a o povinných helmách nikdo nic neříkal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
23.9.16 12:26

Prosimtě, vždyť to koupíš i za tři kila 8o
https://www.google.cz/webhp?…

A to fakt necháváš svý děti jezdit na koloběžce bez přilby? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
23.9.16 12:30

Aha, koukám, že mi odkaz nefunguje. Zadej do google dětská přilba kolo a objeví se jich spousta ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25435
23.9.16 12:30

Nu, je fakt, jak píše Gina - i na mimibazaru seženeš hromádku helem okolo stovky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23097
23.9.16 12:31
@Gina108 píše:
Prosimtě, vždyť to koupíš i za tři kila 8o
https://www.google.cz/webhp?…A to fakt necháváš svý děti jezdit na koloběžce bez přilby? 8o 8o 8o
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:

To máš jako když jsem dělala v giga a rodiče šli dítěti koupit inline brusle a když jsem jim řekla chrániče a helmu, tak odpověděli, že na to „jejich“ ježdění to není nutné… NO tvl, spíš právě proto, ne… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
23.9.16 12:32

@Gina108 můj syn přilbu má - tady jde o to, že tam mají ty motorky a odrážedla a když se chce dítko zrovna povozit, tak bez přilby má smolíka. Tak právě aby tam alespoň 3 přilby byly pro dětičky, co si jí zrovna neponesou extra do školky aby si mohli hrát na zahrádce na odrážedle :zed: nebo pro dětičky co doma přilbu ani kolo nemají a chtějí se ve školce povozit. Prostě takové erární přilby na odrážedla. Nenapadlo by mě, že když vedu synka do školky, tak mu sebou budu muset tahat ještě helmu aby se mohl povozit ve školce na zahrádce :roll: no vyhláška je vyhláška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1188
23.9.16 12:35

Nemáte někde poblíž Genesis (myslím, že se to tak jmenuje, sekáč vše za 49,–), tam mají helem fůru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2202
23.9.16 12:36

Na odrážedlo a na koloběžku mě helmu tedy dávat ani nenapadlo, na kolo jí dětem dávám.

Jednu plonkovou doma máme, kouknu jestli je OK, poslat jí můžu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
23.9.16 12:36

@Xiraxinek už jsem psala. Asi každý dítě má helmu, když jede na kole, to samé můj syn. Schválně, když vedeš dítě do školky, neseš mu i helmu??? protože na zahrádce mají motorky /plastová odrážedla/ a zrovna se bude chtít tvé dítko povozit,,ale protože nemá podle nějaké nové vyhlášky helmu / tak má smolíka??? proto sháním helmy do školky abych jim tam přispěla nějaký dar. Teď se také řeší knížky do knihovničky - nebojte se, můj syn má knížky ale bohužel ve školce v knihovničce jsou jen ty, co darují rodiče. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23097
23.9.16 12:37
@Alčák1 píše:
@Gina108 můj syn přilbu má - tady jde o to, že tam mají ty motorky a odrážedla a když se chce dítko zrovna povozit, tak bez přilby má smolíka. Tak právě aby tam alespoň 3 přilby byly pro dětičky, co si jí zrovna neponesou extra do školky aby si mohli hrát na zahrádce na odrážedle :zed: nebo pro dětičky co doma přilbu ani kolo nemají a chtějí se ve školce povozit. Prostě takové erární přilby na odrážedla. Nenapadlo by mě, že když vedu synka do školky, tak mu sebou budu muset tahat ještě helmu aby se mohl povozit ve školce na zahrádce :roll: no vyhláška je vyhláška.

Na druhou stranu je to lepší, vem si jak děcka kolikrát blbnou, narazí do sebe, slítne, žuchne se do hlavy a průser je na světě… A kolikrát ten přístup rodičů. Za chvíli budou chtít všichni papír na všechno radši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
23.9.16 12:37

@Mar__tanka1983 díky moc byla bys zlatá. Napíšu ti soukromou zprávu ;) domluvíme se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
23.9.16 12:39

@dalimil díky taky moc, pokud by bylo OK napiš mi zprávu, domluvíme se :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23097
23.9.16 12:40
@Alčák1 píše:
@Xiraxinek už jsem psala. Asi každý dítě má helmu, když jede na kole, to samé můj syn. Schválně, když vedeš dítě do školky, neseš mu i helmu??? protože na zahrádce mají motorky /plastová odrážedla/ a zrovna se bude chtít tvé dítko povozit,,ale protože nemá podle nějaké nové vyhlášky helmu / tak má smolíka??? proto sháním helmy do školky abych jim tam přispěla nějaký dar. Teď se také řeší knížky do knihovničky - nebojte se, můj syn má knížky ale bohužel ve školce v knihovničce jsou jen ty, co darují rodiče. :roll:

Ale já to nemyslela nijak proti Tobě, to vůbec :kytka: A k té helmě, ne nenosim, jelikož takovou vyhlášku u nás nemají, pokud by měli, tak dám synovi vlastní, pokud bych ji neměla, pořídím bazarovou a nechám zavěšenou v šatně na jeho místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
23.9.16 12:55

@Xiraxinek :hug: ředitelka říkala, že je to od června, takže to zavedli teď do školky - na druhou stranu je fakt, že když vidím, jak na těch plastových motorkách řádí - ¨bude lepší, když tu helmu budou mít - děti jsou jak čertíci :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat