Přijímačky na střední školu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
265
20.9.16 17:08

Přijímačky na SŠ

Dobrý den, dcera se pomalu připravuje na přijímačky na střední školu, nevíte kde na internetu najít nějaké příklady z m a čj, aby si mohla zkoušet? A ještě prosím rodiče, kteří mají dítě na škole AHOL v Ostravě, zajímá mě jaká ta škola je, a jestli se platí nějaké školné, nemůžu najít. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1130
20.9.16 17:46
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
20.9.16 18:08

Už jen dle oborů je jasné, že školné se platí. Když rozklikneš konkrétní obor, dole je informace o školném - 19.800,–
Jinak ale o škole nic nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
265
20.9.16 18:19
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
20.9.16 18:20
@Tunrida píše:
Už jen dle oborů je jasné, že školné se platí. Když rozklikneš konkrétní obor, dole je informace o školném - 19.800,–
Jinak ale o škole nic nevím.

fakt? toho jsem si nevšimla, jdu se podívat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
20.9.16 19:08

Pisu SZ :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
65
16.3.17 19:22

Přijímačky z matematiky

Ahoj maminky, připravuji neteř na přijímačky z matematiky (přijímačky na SŠ). Všechny veřejně dostupné testy máme již hotové. Nemáte prosím někdo k dispozici nějaké další vzorové přijímačky na střední školy, které nejsou běžně dostupné na internetu? Například z přípravných kurzů nebo z konkrétních škol? Bereme cokoliv na procvičení :) Děkuji Dáša

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
16.3.17 19:38

Ahoj. Zrovna dneska jsem v autobuse zahlédla nějaké testy v Mladé frontě. Měli velkou reklamu na titulce. Já to budu s malou řešit až za deset let :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
16.3.17 21:20

Kromě těch pěti testů, co jsou veřejně dostupné na webu Cermatu, nic moc úplně vzorového nenajdeš. Ten formát přijímaček je prostě nový. Na staré zkoušky ze škol bych určitě nespoléhala, doteď byly přijímačky prostě jiné. Kup si tu Mladou frontu, příští týden tam bude matika pro deváťáky celý týden, nebo si kup nějakou přípravnou knížku, je jich na trhu několik, ale dej pozor, aby to byla aktuální věc z roku 2016 nebo 2017, co připravuje opravdu na jednotné přijímačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
17.3.17 04:28

@krrrenka díky moc. Knížku máme, tak uděláme co půjde. Za ten tip na MF díky, koupíme. D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.17 10:04

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli doprovázíte deváťáky na přijímací zkoušky a jestli tam na ně třeba budete čekat na chodbě, až budou mít pauzu nebo než skončí

• Citovat
  • Nahlásit
15530
7.4.17 10:06
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli doprovázíte deváťáky na přijímací zkoušky a jestli tam na ně třeba budete čekat na chodbě, až budou mít pauzu nebo než skončí

Ne :mrgreen: nedělej jim to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
7.4.17 10:11

Kdyby mi to mama udelala, skoncila by jednou v duchodaku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26298
7.4.17 10:18
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli doprovázíte deváťáky na přijímací zkoušky a jestli tam na ně třeba budete čekat na chodbě, až budou mít pauzu nebo než skončí

Se mnou naši na přijímačky jeli, ale nečekali na mě na chodbě. Bylo to, že mě tam vyhodili a po skončení zase pro mě dojeli a jeli jsme si pro štěně. :-)
Za 4 roky pak se mnou objížděli i přijímačky na VŠ, bylo to pohodlnější než vlakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.17 10:44

Díky za reakce - takové jsem čekala. Přijímačky dělá má sestra. Můj otec je stejného názoru jako vy (maximálně přivézt), matka by jí ale chtěla podpořit tím, že tam na ní počká a bude tam o pauze s ní. Sestra je taková dětinštější, takže by byla prý radši. No a já jsem měla rozseknout, jak to bylo u mě a kde je pravda - jestli je táta moc drsnej, nebo se máma přehnaně stará.

Takže jsem mamce napsala, že souhlasím s tátou (ale že bych jí odvezla i přivezla - město prakticky nezná), ale že rozhodně bych tam s ní nečekala. Že je sestře 15, že to musí zvládnout sama, soustředit se na PZ, a že jsme se těmto mamánkům s rodiči za zadkem smáli. Sem jsem pak napsala, aby mamka viděla, že se jen nezastávám táty, ale naopak se zastávám sestry, aby se jí kvůli tomu ještě neposmívali.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat