Dětská sada na úklid

246
11.1.21 01:47

Detska sada na uklid

Holky, je hloupe koupit synovi nejakou detskou uklidovou sadu?
Syn, 13m je velmi vnimavy a sikovny, jako pro kazdou mamu jeji dite samozrejme :lol:
Ale on miluje se mnou uklizet. Kdykoliv vytahnu mop, tak utika do koupelny pro koste a napodobuje, to same u vysavani, jakmile ho odlozim, uz ma tyč v ruce a snazi se luxovat a vypada to fakt vtipne jak je malinkej, ale snazi se :mrgreen: kdyz utiram prach, rychle si bezi pro vlhceny ubrousek (ktere ma na prdku) a utira se mnou :lol:
Premyslim o nejake uklidove sade, koste, lux, lopatka a smetacek) ale nevim, jestli pro kluka to je uplne vhodne, ale na druhou stranu, nevedu vzor, ze uklizi jen zenské :D a nikde jsem nenasla nic, co neni ruzove :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
337
11.1.21 02:22

A proč by to bylo blbé, děti nerozlisuji že je to pro holčičky nebo pro chlapce. Jen my dospělí ja bych klidně koupila. Sestra chce pro syna 2 roky i panenku k narozeninám. Jelikoz ma rád miminka. Tak jsme koupili chlapečka Alexandra. Nevidím v tom nic zvláštního. Jsou to děti a ještě malinké.

A když dáš do Googlu hledat dětská uklízeci sada. Vyhledá to hezké zelenomodre, barevné ne jen růžové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
11.1.21 02:43

Já chtěla pro stejně starého syna lopatku a smetacek na vánoce. :) taky s nama uklízí, čistí kamna atd.. Jen ho v tom podporujeme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 06:05

Syn ho taky měl. Není na tom nic divného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5418
11.1.21 06:47

Mám na prodej červenošedé :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
11.1.21 06:54

Nas taky rad zameta. Planuji mu koupit k roku. Videla jsem primo od viledy. Ale stejne si myslim, ze to decke nebude chtit a bude mi brat ten velkej smetak dal :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
11.1.21 06:59

Proč blbý? Buď rada :palec: mladší syn je úplně to same, miluje domácí práce a všechny spotřebiče. Ještě teď ve skoro 3 letech dostal k vánocům žehličku, pračku, konvičku na čaj, má kuchyňku, toustovač, mikrovlnku atd atd.
Ale vysavače jsou top, ty má 3 a vysává se mnou. Za chvili bude mít narozeniny a o úklidové sadě taky uvazuju. Na netu je toho dost a v dračku jsem viděla, ale otázka, jestli otevřou.

@Florimo to máš pravdu. :mrgreen: malý na stejne nejradši ty doopravdicke věci. Bere mi z kuchyně vše a dárky z vánoc už skoro pro něj nejsou zajímavé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24850
11.1.21 07:10

Proč by to bylo blbé? :zed: Tvůj chlap snad doma neuklízí?

Nicméně za mě jsou tyhled dětské „jako věci“ jen vyhozené peníze a další krámy do bytu.
Dětské smetáčky mívají často tak tvrdé štětiny, že nic nezametou.

Dej dítetí normální smetáček s lopatkou, s vysavačem (ne tyčovým) chodící dítě taky zvládne povysát, pořiď normální smeták s krátkou násadou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.1.21 07:45

:)

Myslím že to určitě blbé není… My máme sice dcerku která ráda uklízela, tak jsme ji také pořídili a mělo to obrovský úspěch :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
11.1.21 07:53

Mam 2 kluky a taky mame smetacek+lopatka, mop, koste, vysavac. Jen je dobre, aby mop mel stejny system zdimani jako mas opravdicky. Mam jiny a kluk mop nezdime, ale nevim treba by zapominal zdimat stejne :nevim: :mrgreen:. Je to o dost oblibenejsi nez treba naradi, protoze me vidi uklizet nepomerne casteji nez nekoho neco delat s naradim. Vysavac uz bych kupovala jen na zivo v obchode. Objednavala jsem ho na jare v eshopu a na obrazku vypadal pekne, ale v realu se porad uthava ta trubice. Je jen s mekkeho plastu. Je to sunt a kdyby to clovek videl v obchode, tak by to nekoupil, ale takto na obrazku to clovek neposoudi. Nebo si zjistit recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
11.1.21 08:24

Ale naopak, uz abys ho zacala ucit, ze co si rozlije/vysype, si sam uklidi (ne dokonale, rozsmrdla to, ale pomuze).

Syn dostal svou sadu take touhle dobou, k tomu ma vzdy pripraveny hadrik a houbicku. Dale ma k dispozici nas rucni vysavac (ty detske jsou na hrani a ne na realnou praci-aspon ja nejaky kvalitni nevidela). Ted mu jsou tri roky a bezne nehody typu rozlite piti/drobky po svacine si uklidi sam, pri uklidu pomaha mne i manzelovi.

Deti to bavi a je pro ne dulezite mit pocit dulezitosti a zodpovednosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
14.1.21 16:38

Je to fajn hračka, pokud o to má sám zájem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
4.2.21 13:18

Vůbec to není blbé, právě naopak je to skvělý nápad! :) co třeba tahle úklidová sada ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat