Dětská skupina - info

Anonymní
22.2.17 14:47

Dětská skupina - info

Dobrý den, máte někdo zkušenosti nebo nějaké informace o založení dětské skupiny? Strašně ráda, bych začala pracovat s dětmi, jenže bohužel jsem jen maminka a nemám vzdělání v oboru. U dětské skupiny, stačí udělat si kurz na chuvu, ale nějak nechápu zda na to má takto člověk právo, nebo jestli musí být pouze zaměstnavatel jedno z rodičů těch děti :( nejdříve jsem Přemýšlela o hernicce, ale bohužel nemám kapitál. Zatím nad vším jen uvažuji tak budu ráda za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
401
22.2.17 17:03

Divala jsem se na hlidaci koutky Helo, od te jazykove skoly a ti obcas maji kurzy na to aby jsi pak mohla delat chuvu, v koutku a i neco provozovat, cena byla v pohode, kolem 3000 tisum, ale uz je to delsi dobu a mozna kazdy kraj to bude mit jinak, koukni k nim na net a tam se dozvis vic info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.3.19 20:28

Dobrý den,
také uvažuji.
odkud jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.3.19 20:41

Zdravim děvčata,
ráda bych si zařídila dětskou skupinu, jesličky,,, Ráda bych někoho kdo by do toho šel semnou. Jsem z okolí Kutné Hory, tudiž nejlépe někoho od Kutné Hory, Říčan, Vlašimska…a okolí.
Dělala jsem Zdrávku, Asistenta pedagoga, Chůvu pro děti v předškolním věku, Montessori I., II., GDPR, Prvni pomoc dětem, aj.
Pracovala jsem v dětské skupince pro děti od 1roku do 6let. Bohužel na pracovišti probíhala šikana od vedoucí a paní jednatelka to nechtela řešit, tudíž jsem odešla. Děti mam ráda a práce s nimi mě baví.
Proto bych si ráda založila svou skupinku.. Pokud je tu někdo, kdo by do toho šel semnou, prosím at se ozve.***

Děkuji :kytka:

Doufám, že nikomu nebude vadit tento přispěvek.

Edit admin: smazán kontakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat