Reklama

Dvouleták bije děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edita78
Povídálka 29 příspěvků 11.02.17 18:22
Dvouleták bije děti

Ahoj, chodím s dcerou do kroužku, moc nás to tam baví, jenže tam chodí maminka s dvouletym chlapcem, který neustále hype do deti, ty spadnou a breci. Nase holcicka se ho dokonce už boji. Tentokrát dokonce záměrně hypnul do jednoho chlapečka a potom se na něj doslova vrhnul na zem a poskrabal ho na obličeji. Drapnul ho až do krve. Jeho máma ho od něj odtrhla jako psa… Malý měl poškrábání obličej. Jeho máma ho zato peskuje, dostal na prdel, ale co nám říkala, dělá to už půl roku a nezabírá na něj nic. Znáte takový případ? Je to možné, že může být dvouleté dítě takhle agresivní? Opravdu jsem byla z toho posledního incidentu rozcarovana, kroužek na s tak baví.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 11.02.17 18:43

No, chodím s malou (2) na zřejmě podobný kroužek (myšleno stylem, stejně staré děti, hrají si, cvičí atp) a pokud by tam bylo dítě, které se takto chová, promluvila bych si s jeho maminkou, pozitivní je, že maminka se zřejmě problém snaží řešit (znám i maminky typu: „nechto je, jsou to děti, nic se neděje“ atd.), na druhou stranu, měla by si své dítě hlídat tak, aby k tomuto nedocházelo

Kajak18
Kecalka 210 příspěvků 11.02.17 18:53

Jojo, znám takový případ, dokonce u mladšího - jeden a půl roku. S mojí dcerou jsou od sebe tři měsíce a vždy jí dá hroznou sadu, nezastaví ho vůbec nic. Už se kvůli tomu s kamarádkou ani nemůžeme vídat. Zkusila už na něho prý všechno a nic nezabírá.

edita78
Povídálka 29 příspěvků 11.02.17 18:53

Nemůžu proti ní říct půl slova, že by to nechala být, naopak je mi ji docela líto, protože říkala, že je z toho smutná, že už i její kamarádky se jí vyhýbají, protože jim bije děti. No, podrapany chlapeček byl fakt moc. Celý den jsem pak na to musela myslet. Asi tam na čas přestaneme chodit. Ale nejde mi do hlavy, kde se to v něm bere, jestli to někde viděl nebo to má v povaze. Už to prý trvá půl roku a to mu teprve budou dva. Je pravda, že je takovej statnej oproti ostatním. No, bydlíme na stejným sídlišti, tak jsem zvědavá co školka… snad se to s věkem odnauči

edita78
Povídálka 29 příspěvků 11.02.17 18:55

@Kajak18 tak to je stejný případ a to je teď aktuální nebo už jsou starší a odnaučil se to?

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 11.02.17 19:12

@edita78 neznám.. kluk chodí od 2 let do školky.. sem tam se poplácají, sem tam se postrkají, ale nic takhle extra fakt ne :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 19:12

Mame agresivniho chlapecka v rodine, zacal kolem roka, jeho starsi bracha je sama modrina a zdrapanej do krve. Drape i matku. Je dost statnej na svuj vek, braska je hubenour. Rodice taky nevi co s tim delat.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 11.02.17 19:17

Jen se nudi a neumi si sam najit zabavu. A vysvetlovat diteti zvysovanim hlasu nebo placanim, ze nema byt agresivni, je na hlavu. Chtelo by to byt porad pobliz a ukazovat mu, radit, co ma delat. Treba kdyz chce pozornost, tak nema jine deti placat, ale pohladit… treba.

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 11.02.17 19:19

Jo znám..i holčič­ky…časem z toho vyrostou. Chodila bych dál, jen bych se snažila zabránit chlapci přibližovat se k mému dítěti. Většinou stačí říct ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 19:21

@ngauruhoe tenhle chlapecek byl na zemi a muj syn (v te dobe 10 mesicu) k nemu dolezl, koukl se nej, on zvedl ruku a rovnou mu zatal nehty do obliceje. Nebyl odstrcenej, kolem bylo dost lidi co se mrnatum venovali.

Kajak18
Kecalka 210 příspěvků 11.02.17 19:24
@edita78 píše:
@Kajak18 tak to je stejný případ a to je teď aktuální nebo už jsou starší a odnaučil se to?

Nene, to je teď aktuální. Je fakt, že moje holka je proti němu takovej chroustek. Když jsme někde kde je víc dětí, tak bije jen tu moji nejmenší. Na větší si netroufá. Kámoška je už z toho taky zoufalá, kolikrát mi pak kvůli tomu brečí do telefonu. Mě to taky štve, ráda bych se s něma vídala častěji, ale vždy od nich přijdu strašně namíchnuta, navíc tam na mě malá celou dobu visí a brečí mi do ucha. :,(

edita78
Povídálka 29 příspěvků 11.02.17 19:30

@yweta to je dobře, že u toho vyrostou, protože už tam i padlo „co z něj asi vyroste“, když je teď takovej.

edita78
Povídálka 29 příspěvků 11.02.17 19:32

@Kajak18 jako v tom stojím za tobě, taky bych si nenechala bit dítě, navíc by se mohla začít bát i jiných…

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 11.02.17 19:33
@Anonymní píše:
@ngauruhoe tenhle chlapecek byl na zemi a muj syn (v te dobe 10 mesicu) k nemu dolezl, koukl se nej, on zvedl ruku a rovnou mu zatal nehty do obliceje. Nebyl odstrcenej, kolem bylo dost lidi co se mrnatum venovali.

A jak se mu venovali? Jak konkrrtne aktivne venovali? Sedela u nej maminka a hrala si s nim a plysakama, treba? Nebo jen bylo kolem dost pribuznych a predpokladalo se, ze kdyz bude neco chtit, tak prijde sam?

edita78
Povídálka 29 příspěvků 11.02.17 19:36

@yweta to ona mu řekne a bez mu udělat malá, ale ta deset minut hype zas. Dítě padne na zadek, má fakt sílu. To bych nikdy neřekl, že mě jednou bude dítě tak štvát… desetkrát ho okrasné a po jedenáctý znova

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama