Dětské chůvičky - jak je v našem malém bytě využít

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.12.21 22:38

Dětské chůvičky

Dostali jsme k Vánocům chůvičky. Vůbec mě nenapadá kdy a jak je v našem malém bytě využít. Jejich funkcí bych pochopila v domě, velkém bytě, někde na pobytu. Ve dvou místnostech nechápu jejich funkcí. K čemu je v malém prostoru používáte,?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1195
28.12.21 22:41

Mame videochuvicky. Ja je pouzivala vzdy jen na chate kdzy se sedi venku u ohne v lete a az ted je aktivne pouzivam u 11 mesicniho, kdyz uz slejza z postele a ja mu zaviram dvere, aby mel klid. Predtim mel dvere otevrene a ja videla na postel, ale prijde mi, ze uz ho to rusi, ze chce klid. Kdyby spal v postylce, tak je popravde uz nepouzivam vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
28.12.21 22:58

V malém bytě jsou opravdu na nic. Třeba je využijete na dovolený nebo na nějaké návštěvě, na chalupě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
28.12.21 23:07

Já teď využívám, že děti (2roky, 4m)spí ve svém pokoji a my máme chuvicku v ložnici, kde je mužů hned slyšet když se vzbudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20888
28.12.21 23:08

Možná vám chtěl někdo něco naznačit :mrgreen: máme video chůvu a vyuzili jsme párkrát, to video je skvělý, chůvičky jsem nechápala nikdy, to bych si dřív uhryzala ruku, než v klidu popíjet kávu, zatímco mi dítě dospava v garáži v autě, u té divně mručici věcičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4177
28.12.21 23:26

Máme chůvičky v normálně velkým bytě - dcera má pokoj stranou od zbytku bytu, neslyšela bych ji. Teď už je velká a při problému dojde sama, tak chůvičku používám když koukám na film a mladší spí vedle v ložnici. Přes film ji neslyšíme, i když jsou mezi náma jen dveře, za to důkladný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1347
29.12.21 07:05

Mám videochuvicku. Bohužel ale musí být kamera v zásuvce. V předchozím bydlení (velký rodinný dům s více byty) jsem ji využívala dost, když sem přišla z vycházky a mimčo spalo v kočárku tak jsem ji nechala spát v hale a šla jsem si něco dělat do bytu…teď už ji nevyužijí..jednak proto že musí být v zásuvce a tak ji nemohu použít kdybych nechala kočárek venku (což stejně ani moc nejde..není tu žádný dvůr a kolem jezdí hodně auta..včetně náklaďáku) a jednak dům kde máme byt má metr tlusté zdi takže mi ani signal nedosáhne dál než na chodbu…což jsem zjistila když měl přijet kurýr a já na něj jakou dobu čekala venku před barákem a protože malá nespala tak sem právě chtěla využít tu chůvičku… Nicméně u prarodičů v rodinném domě se určitě využije…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat