Dětské elektrické autíčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milagros 24
Stálice 76 příspěvků 18.09.15 19:10
detske elektricke auticko

Ahoj vsem potrebuju dobrou radu. Koupili jsme dcerce elektricke auticko http://aukro.cz/…2577699.html
Auticko je super mala se snim naucila jezdit hned bez problemu.Mame jen jeden problem auticko ujede sotva 2 hodky a je hned vybite.Jiz nekolikrat se nam stalo ze se nam v polovine cesty vybilo.No a kdyz to vidi jine deti chteji se taky povozit, ale tim je to tezzsi a hned vybity. Nevite nekdo kde by se dala kolupit nahradni baterkA NEBO NEJAKOU JINOU DOBROU RADU?

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61950 příspěvků 3 inzeráty 18.09.15 19:23

@Milagros 24 Náhradní baterka určitě koupit půjde, skoro jistě to bude jezdit na klasiku do malých motorek, ale je otázkou, jak je dostupná, jestli bude reálné ji někde venku přehazovat. My třeba máme 4 kolku a tam bych baterku přehazovat nechtěla, je potřeba částečná demontáž. Ale možná by šlo kouknout po nějaké s větší kapacitou, než tam je teď.

Příspěvek upraven 18.09.15 v 19:24

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 18.09.15 19:24

Naše děti měly auto od peg perego a ani jako nová nevydržela baterka víc, jak 2 hodiny. Tak těžko říct, jestli má ceni shánět novou baterku.

Milagros 24
Stálice 76 příspěvků 18.09.15 19:32

No take se to musi trosku sroubovat, ale co se da delat..jen jsem tu baterku uz nekolkrat shanela a nenasla…bylo by super kdyby se dala sehnat nejka ktera by vydrzela vic nez ty 2 hodiny.

Tunrida
Hvězda diskuse 46820 příspěvků 18.09.15 19:41

A co to má být za baterku? Tam padne nějaká pidi motorková baterie. Jenže stejně všechny půjdou do háje tím, že se budou pořád vybíjet a nabíjet.

andriaana
Kecalka 124 příspěvků 10.05.16 07:35
čtyřkolku nebo jeep?

Ahoj holky. prosím o radu, uvažujeme nad koupí elektrického vozítka pro našeho syna ke třetím narozeninám. dívala jsem se na nabídky a našla jsem jeep na www.centrshop.cz za necelých 3800 kč nebo čtyřkolky lepší, ale cena je taky okolo 3500 kč. manželovi se do koupě moc nechce, že je to moc peněz. tak mám na Vás dotaz, jak jste spokojené s vozítky a když tak o odkazy, které by jste mi doporučili, a ještě máte některá i okolo 2000 kč třeba motorku? není to hned vybité? popřípadě kdyby tady i některá z Vás prodávala nějaké to vozítko, děkuji za nabídky.

kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 10.05.16 08:23

@andriaana - ahoj, tchanovci koupili nasemu synovi k vanocum cerveny elektricky sportak. Puvodne chteli motorku ale ta se mi zdala nestabilni. Synovi budou 2 roky a musim rict, ze ho to moc nebavi. Nejdriv se v tom bal a ted ho to nebavi. Radši jede na odrazedle nebo trikolce s tyci. :nevim: Tak uvidime v budoucnu.

LadyLada
Závislačka 4499 příspěvků 10.05.16 09:06

@kacikhanz Je na to ještě maličký. To přijde později.

@andriaana My jsme koukali především na nosnost, výkon a aby bylo pokud možno dvousedačkové. Když přijde někdo na návštěvu, hned je to větší zábava, děti tam sedí vedle sebe, vozí se společně. A když je synek doma sám, jezdí sám. Nám to naše vydrží nabité asi 1 - 1,5 hodiny a nabíjí se docela dlouho, určitě celou noc.
Máme tohle http://www.bch-battery.cz/…SUV-s-DO-12V

Verunecka289
Závislačka 3296 příspěvků 10.05.16 12:27

My jsme vybírali podle výkonu, aby bylo do terénu. Nakonec si z několika našich favoritů vybral syn sám :D máme doma tohle http://www.detskaauticka.cz/…za--388.html

PavelCzech
Nováček 1 příspěvek 08.01.17 12:51

S baterkou je to spatne, tam se musi dat vetsi a nevim jak je to tam u tveho, ale u naseho bude potrebovat zasah.. kazdopadne zacnem delat tuning naseho Ford Ranger, takze prijde na baterky a jine veci :-) https://www.youtube.com/watch?…

Ajma
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 11.05.18 22:15

Ahoj, obnovuji diskuzi. Pátrám po dárku pro mladšího syna (za pár týdnů 2 roky) a zvažuji koupi elektrického auta. Problém je ten, že bydlíme v paneláku a tahat se denně s celym autem do 2. patra, abych ho mohla nabít, se mi opravdu nechce :mrgreen:. Auto by bylo holt v kufru mého auta.
Nevíte o autíčku ze kterého se dá baterie pohodlně vyndat a nabíjet samostatně? :think:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 11.05.18 22:21

Máme auto ale tam nelze baterii vyndat. Máme ale i skútr a tam vyndat jde…jinak to auto je dost těžké, neumím si představit ho sama dát nebo vyndat z kufru auta..Nemůžeš mít auto ve sklepě, tam ho dobíjet?

Ajma
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 11.05.18 22:28

@Oplatečka starší měl jeepa (teď už má téměř dospěláckou čtyřkolku), ale bohužel už je nefunkční. No s vypětím vše sil, bych to do kufru i strčila :mrgreen:. U nás ve sklepě by právě moc dlouho nevydrželo :roll:. Ani kola ve sklepě nemáme :roll:. O skůtru nebo trojkolce jsem taky přemýšlela, ale malej je taková neřízená střela, ten by se řítil z prvního kopce, kterej by zmerčil :cert:. Proto auto, kde je možnost řízení d. o. rodičem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama