Dětské odrážedlo pro 2 letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ketris
Echt Kelišová 9595 příspěvků 06.11.18 21:47
Dětské odrážedlo pro 2 letou

Zdravím.
Chci se zeptat.. s jakým odrážedlem máte dobré zkušenosti? Chtěla bych pro dceru k 2. narozeninám, ale vůbec se nevyznám.. hlavně mi jde i o kola. Děkuju :hug:

Reakce:
Gortyna
Kecalka 445 příspěvků 1 inzerát 06.11.18 22:04

Myslíš už jen 2 kola ( vzadu jedno a vepředu taky)? Jestli ano tak First bike

ElisC
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 111 inzerátů 06.11.18 22:10

My koupili synovi tohle: https://odrazedla.heureka.cz/…too-ii-bile/
Maximální spokojenost. Kolo je lehké, syn se na něm rychle naučil držet balanc.

svatecnice
Kelišová 6024 příspěvků 06.11.18 22:16

@Ketris velmi pěkná a přehledná stránka na odrážedla je neobycejne.cz jsou tam různá srovnání. Já si tam vybrala Strider a je super. Dcera ho dostala ke druhým narozkám a splnil vše. Lehký, dvě různé sedlovky, je to pro nízké dítě, málo váží (což jsem ocenila hlavně já, když jsem to nosila). A že to nemá brzdu mi taky vyhovuje (váha a protočení řídítek, plus ty brzdy bývají stejně těžké na zmáčknutí. Před 4. Narozeninami zacala jezdit na šlapacím kole a odrážedlo dostal syn ve 21 měsících a hned na to skočil a jel. Už za nima jen běhám :)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 06.11.18 22:29

First bike je super.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17555 příspěvků 18 inzerátů 07.11.18 07:37

Chteli jsme odrazedli pro malinke dite s nafukovacimi koly (aby zvladalo i sterk, kameny) a brzdou (brzdova paka lze nastavit) a nechtela jsem za nej dat majland. Pozadavky splnoval Galaxy kosmik. Ted prodavam.

Elishka1
Závislačka 2787 příspěvků 07.11.18 08:20

yedoo too too nebo first bike a uz helmu k temto odrazedlum

Káťa19
Echt Kelišová 7723 příspěvků 19 inzerátů 07.11.18 18:28

@Ketris doporučuji tohle , je z kvalitního materiálu a kolečka nepřekáží při odrazu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >