Levný pejsek na baterky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hicha
Nováček 5 příspěvků 42 inzerátů 06.11.18 12:05
Levný pejsek na baterky?

Ahoj maminky, prosím o radu. Dcera už si opravdu dlouho přeje pejska na baterky. Pořád jsme se tomu vyhýbali, nejsme úplně příznivci podobných hraček. Ale vzhledem k tomu, jak dlouho si ho přeje, tak jsme se rozhodli, že letos jí ježíšek udělá radost. Podělte se prosím o zkušenosti s pejsky na baterky-opravdu nepotřebujeme, aby reagoval na povely a měl tisíc funkcí. Nechce se mi za něj dávat žádná vysoká částka-je mi úplně jasné, že zanedlouho jí přestane bavit a navíc ho musíme pořídit dvakrát - jinak budou neskutečné bitky s mladší sestřičkou. Představovala jsem si částku do 500, stačí aby chodil, nemusí mít žádný speciální funkce. A hlavně aby to nebyl úplný shit, co se týká kvality a vzhledu-aby bylo vůbec poznat, že to je pes:) a aby alespoň chvíli vydržel.
Našla jsem v eshopech pejsky Lumpíka a Keksíka (výrobce HM studio)-podle fotek nevypadají špatně, ale potřebovala bych vědět, jak vypadají naživo- jestli je někdo náhodou nemáte)…A teď jsem v Globusu koukala na Pejska Ťapku (výrobce MaDe), ten vypadá hezky, jen ta cena už je zase vyšší, nez bych chtěla..ale ještě by se to asi dalo.
Pokud máte doma ještě nějaké jiné „obyčejné neznačkové“, ale funkční pejsky na baterky, podělte se prosím o zkušenost.
Předem moc díky za odpovědi:)

Reakce:

FenekUsaty
Závislačka 4253 příspěvků 06.11.18 12:09

My mame neco takovyho https://www.bambule.cz/…y-na-voditku ve verzi o par let starsi, a porad funguje. Ale jako jen to steka a chodi, no :lol:

hicha
Nováček 5 příspěvků 42 inzerátů 06.11.18 12:13

@FenekUsaty
No to je naprosto v pořádku, ani štěkat by nemusel:D (ale to už bych toho chtěla/nebo spíš nechtěla asi moc:D) Díky za tip;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 06.11.18 12:42

já koupila u tamanu cca za 100,– ale jako je to šit. Dle vzhledu poznat jde, ale je to takové tvrdé - jde tam cítit ten strojek uvnitř a mám dojem že si brzo zláme nohy..
ale tak nám to stačí..stejně bude v kurzu týden a pak bude na dně skříně..

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 06.11.18 12:48

Nase malá dostala od teticky „pejska akrobata“… Chodí, štěká a dělá přemety. :mrgreen: výrobce Mac toys

FenekUsaty
Závislačka 4253 příspěvků 06.11.18 12:49

@smurfka toho mame taky a vypadavaji nam z nej baterky.

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 06.11.18 12:49
@FenekUsaty píše:
@smurfka toho mame taky a vypadavaji nam z nej baterky.

to neva:-))
tak to zalepit páskou ne? lepící?
zatím jsem to nezkoušela..dostane ho na svátek, za dva týdny..

řeřicha
Kecalka 301 příspěvků 06.11.18 22:29

Zkus kouknout na Wobbleez pejsek, mají tři druhy, chodí bez baterek. :-)

Káťa19
Kelišová 7415 příspěvků 20 inzerátů 07.11.18 18:43

našla jsem i nějaké tady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >