Dětské povlečení s Mankou

23420
15.8.21 08:01

Dětské povlečení Manka Matějovský

Zdravím. Mám ráda a spím v dětském povlečení. Nejraději mám od Matějovského večerníčkové postavy. Hledám žluté povlečení s Mankou též od firmy Matějovský. Není nikde k sehnání, již se nevyrábí a to jediné mi od Matějovského s večerníčkovými postavičkami chybí. Muž spí v povlečení bez obrázků, ale nevadí mu, že já s obrázky. Kde to žluté povlečení s Mankou sehnat, když se již nevyrábí? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8837
15.8.21 08:27

@Klopotkova poptala bych na bazarech, nejlépe asi na MarketPlace na FB a na různých prodejních skupinách na FB zaměřených na dětské věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23420
15.8.21 08:49
@Hoa Mai píše:
@Klopotkova poptala bych na bazarech, nejlépe asi na MarketPlace na FB a na různých prodejních skupinách na FB zaměřených na dětské věci.

Na bazaru jedna paní prodávala, ale než jsem jí na inzerát napsala, tak bylo pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
15.8.21 09:33

Měla jsem, ale na dětskou postýlku - to by ti asi nestačilo, ani kdybych ho našla. I když vlastně značkou si nejsem jistá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23420
15.8.21 09:51
@safina píše:
Měla jsem, ale na dětskou postýlku - to by ti asi nestačilo, ani kdybych ho našla. I když vlastně značkou si nejsem jistá :lol:

Jsi hodná, ale potřebuji na velkou postel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat