Dětské šatičky z ebay

1511
26.7.15 13:04

Dětské šatičky z ebay

Dobrý den,

nemáte někdo zkušenost s nakupováním dětských šatiček z ebaye? Dceři bude týden před mojí svatbou 18m, ráda bych jí pořídila družičkovské šatičky a ted bádám jakou velikost, jestli 12-18 nebo 18-24. Výškově je spíš menší, macek není, ale vyžle taky ne :-D. Šaty bude mít předpokládám pouze na tuto příležitost.

Předem díky za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3119
26.7.15 13:07

Kupovala jsem ségře na svatbu družičkovské šaty a byly nádrherné. Velikost odpovídala, ale pokud tam jsou míry tak rozhodně přeměřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26580
26.7.15 13:08

@pettta Koupila bych spíš ty větší, ale pokud jsou rozměry, tak přeměřit.
A bacha z jaké to budeš objednávat, aby to to stihlo přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
26.7.15 13:30

Tabulka tam je, ale nejak se mi to nezda, dcera v roce mela 76 cm, podle te tabulky by ji i ty 18-24 byly male.Nebo se blbe orientuju?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5886
26.7.15 17:49

Holky, ne, že bych rejpala, ale copak není možný zají do obchodu a ty šaty kupit a vvyzkoušet? Zrovna před pár dny jsem byla v jednm obchůdku ve Vekém Meziříčí, kde bych na svatbu vybrala několikery šaty, nebo to jsou nějaké speciální družičkové? Měli krásný výběr a věřím, že takových obchodů je ve aždém větším městě… I v lbém Pepcu bych vybrala:-), a za pár kaček, když to stejně pak to dítko moc neunosí a během svatby to pokydá, ušpiní a kdovíjak umolousá:-)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
27.7.15 13:43

@Fazulina Tak ja se byla podivat v sobotu a nasla jsem jen za 1000 Kc v Nextu, coz se mi zda fakt hodne. Na ebay je maji za 200…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
19.2.17 17:45

Ahoj, prosím, nemáte zkušenost s velikostí šatiček na družičky z ebay? Holkám je přes 4 roky, u všech šatiček je stejná tabulka velikostí, ale nějak mi nesedí… Jsou příliš dlouhé, ale úzké. Bojím se, když vezmu velikost 4, aby jm neškrtily přes bříško a vel. 5 jsou už zase příliš široké přes hrudník, a protože jsou krajkové, tak aby moc neodstávaly… Délku asi zastřihnu…
http://www.ebay.com/…232053451997?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama