Dětské zimní boty Tchibo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dvořka
Kecalka 149 příspěvků 02.10.14 20:17
Dětské zimní boty Tchibo

Ahojky, mám dotaz…chystám se dceři na zimu pořídit boty a koukala jsem na Tchibo a docela se mi tam jedny líbí http://www.tchibo.cz/…0058042.html. Každý rok jinak kupuji Fare, tak se chci zeptat, zda z Tchibo někdo nemáte a jak jste s nimi spokojení, nebo zda jste na ně někde nečetli nějaké recenze? Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 02.10.14 20:31

Tyto jsem chtěla loni na konci sezony koupit klukovi(v klučičí verzi) zlevněné na příští zimu. Pak jsem ale na bazaru viděla jednu zimu nošené, dole prošoupaná podrážka(u více inzerentů, nebylo to jedno dítě ničitel), takže jsem je nevzala, ten náš by to měl prošoupané za chvíli taky.

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 02.10.14 20:33

Tchibo má oblečení poměrně obstojné (na české podmínky). Zkontrolovala bych si, jak jsou ohebné, jestli je pata dostatečně pevná a pro mě asi nejzásadnější, jestli mají membránu Gore-tex - bez té ani ránu, dětem nekupuji ani gumáky, boty s GT nepropustí nic (jedině vrchem, ale to i ty gumáky).

helickav
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 9 inzerátů 02.10.14 20:35

Také syn nosí fare, munulý rok jsem je zkusila a syn za necelý měsíc utrhnul ten suchý zip. Okamžitě mi to vzali jako reklamaci a vrátili peníze. Takže aspoň tak.

AnastazieB
Echt Kelišová 8556 příspěvků 02.10.14 20:38

Taky jsem na ně koukala a nevzala bych je, jsou strašlivě tuhé.

Dvořka
Kecalka 149 příspěvků 02.10.14 20:38

Tak já asi radši vsadím na jistotu. My máme Fare od té doby, co dcera začala chodit a teď je beru i pro syna a spokojenost. Jen jsou jednou tak drahé, jak tyhle, tak jsem si říkala, že bych mohla ušetřit…ale už kolikrát se mi to nevyplatilo, tak se na to asi vyprdnu. Hlavně dcera musí mít u bot tvarovanou stélku, jinak má sklony u jedné nohy ke šmatlání, tak musí mít botu, která jí nohu drží.

Lajjla
Stálice 94 příspěvků 02.10.14 20:39

No já jsem je teda včera objednala, tak jsem zvědavá. Co mám s Tchibem zkušenosti, tak jsem byla vždycky spokojená. Snad mě nezklamou.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 02.10.14 20:40

Já na ně koukala v Tchibu, kamenném obchodě. Taky kupujem výhradně Fare a to hlavně proto, že syn má vyšší nárt a Fare je bota prostorná. U těch Tchibo mne zaujalo (ne v dobrém smyslu), že jsou na pohled užší než Fare, takže jsem je raději nevzala. Kvalitou nevím, vypadaly jako něco z Lidlu. Ty Fare jsou určitě vizuálně kvalitnější, ale cena je kolem 1300 :nevim:

Dvořka
Kecalka 149 příspěvků 02.10.14 20:52

Tak až vám dorazí, písněte prosím, jaký z nich máte pocit :), děkuji

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 02.10.14 20:53

Taky jsem o nich přemýšlela, jako o druhých zimních botách na střídačku, ale odradilo mě, že mají číslování ob velikost. Holka je teď s nohou na hraně 27/28, takže by v nich nejspíš plavala.

dari74
Kelišová 6815 příspěvků 02.10.14 21:01

Já už je tedy nekupuji, loni jsem pořídila dvoje, pro oba syny a hned se promáčí a po chvíli přestali držet suché zipy a pořád se rozlepovali.

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 02.10.14 21:11

Měla jsem pro děti dvoje zimní boty z Tchiba, líbilo se mi, že mají membránu a jsou za dobrou cenu. Oboje jsme po sezóně reklamovali, vrátili okamžitě peníze, což bylo pozitivum. Kvalitní boty ale vypadají jinak.

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 02.10.14 21:12

Nebrat, děckám je v nich zima a hned se odřely.

arkadie
Závislačka 2915 příspěvků 3 inzeráty 02.10.14 21:38

Tak i něco pozitivního :D Já je kupovala jednou synovi a byla jsem naprosto spokojená. Vždycky měl v nich horké nohy, nikdy nepromokly a rozhodně se neprošoupaly. Na další sezónu jsem je dala kamaradce pro kluka :)

MUFICE
Hvězda diskuse 48766 příspěvků 02.10.14 22:29

My je měli loni, ve školce je pěkně prošoupal, takže po zimě letěly do popelnice. Jinak s jiným oblečením jsem v Tchibu spokojená.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >