Jaký koupit dětský batoh?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mladamamina17
Povídálka 22 příspěvků 13.11.18 15:22
Dětský batoh

Ahoj holky, dcera ma 11.5 mesicu a od pristiho roku bude chodit do jesli. Jaký batoh ji koupit? Predpokladam, ze ho jeste sama nosit nebude. Spis mi jde o to, aby se ji tam vsechno veslo (nahradni obleceni, jidlo, treba nejaka hracka atd). Na Tchibu jsem nasla takovy na koleckach, aby ho dcera pak mohla tahat, az bude starsi (dobry napad nebo ne? Bojim se, ze se bude o ta kolecka bouchat). Objemove je velky 20l. Nebo me pak napadl detsky kufr od Skip hop :nevim: Prosim poradte, co se osvedcilo vam. Na vylety pak bude mit specialni mensi batuzek. Diky za rady ;)

Reakce:
Janice5
Nováček 7 příspěvků 13.11.18 16:06

Ahoj, myslím, že s tímhle ti teď nikdo pořádně neporadí. Tenhle batůžek si dokážu představit tak u tříletého dítěte. Určitě možnost koleček super na to že se uleví zádíčkům. :palec: Každopádně s tím, jak děti padají, strkají do sebe, nevím jestli kolečka jsou zrovna bezpečná, kdyby na ně dcera upadla. To samé ten držák jestli nevadí při pohybech hlavy.. :think: Jestli teď řešíte hlavně objem, aby se tam vše vešlo, a stejně batoh budete nosit vy, tak bych šla spíše do nějaké klasiky. Osobně nemůžu říct z vlastní zkušenosti, protože jsem batůžek takhle dopředu už do jeslí nikdy nekupovala. 8o

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 13.11.18 17:12

@Mladamamina17 Moje děti tedy baťoh do jeslí nepotřebovaly. Na co? :nevim:
Ve dvou letech dostal starší Boll Bunny. Vejde se tam pití, kapesníky, sváča. Měří 105 cm, takže je mu ještě teď v pěti letech. A u této značky asi zůstaneme i pro větší a školní batoh, neb se mi provedením líbí víc, než co nabízí Deuter nebo Husky.

ugluk
Hvězda diskuse 43547 příspěvků 13.11.18 17:19

20l batoh teď kupuju sedmileté a konečně mám pocit, že co do něj nacpe, to si taky unese. Prakticky kolem 20 l bývají školní aktovky, a jak pod půlkou z nich ti prvňáci vypadají ztracení!
Taky hlasuju pro Boll Bunny, má 6 l a výborně řešená záda, ještě v 5 letech ho dcera oblékla, jen už nestačil objemově. Náhradní oblečení snad nebude tahat denně (nebudou tam mít nějakou skříňku/krabi­ci/věšáček?), jídlo si bude muset nosit komplet nebo jen malé svačinky? A malý plyšák se tam nacpe taky.

Mladamamina17
Povídálka 22 příspěvků 13.11.18 17:24

Dekuji za rady
@ugluk Mala tam nebude chodit pravidelne, takze to na skrinku moc nevypada. Jidlo ji chci nosit cele.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 13.11.18 17:32
@Mladamamina17 píše:
Dekuji za rady
@ugluk Mala tam nebude chodit pravidelne, takze to na skrinku moc nevypada. Jidlo ji chci nosit cele.

Hele, co je to za divné jesle? Nejsem si jistá, zda vlastní jídlo (pokud není důvodem dieta apod.) je povolenou hygienou. Učitelkám to i zkomplikuje „výchovu“, pokud ostatní děti budou jíst „školkové“ a Pepíček jediný bude mít nějaké extra buřty z domova. Ale to je fuk. I kdybys jí tam dávala jídlo na celý den, tak prostě krabičky budeš mít u sebe a ráno je strčíš personálu.
Dítěti stačí vzít si do ruky plyšáka.
A v obou jeslích, kam chodili moje děti, mělo každé dítě vlastní krabici z ikei (látkovou nebo plastovou), kde jsme nechávali věci na převlečení. I když chodily jen jedno dopoledne týdně. Plus věšáček na bundu. :nevim:
Dát dvouletému nebo ještě mladšímu dítěti dítěti 20 l závazadlo je fakt o ničem. Vždyť v něm ani nic pořádně samo nenajde. A přepravovat ho bez karambolů taky nezvládne

ugluk
Hvězda diskuse 43547 příspěvků 13.11.18 17:37

@Mladamamina17 tak ale na to vlastně nepotřebuješ dětský batoh, ne? :) Když to poneseš ty, dala bych do zavazadla, co je pohodlné tobě. Dítku bych koupila batůžek takový, aby ho mohlo samo nosit, a začínala bych na nějakém mrňavém.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 13.11.18 17:42

A v pavilónové školce si děti na odpoledne přenáší věci do sběrné třídy v látkových nebo papírových dárkových taškách. Taky možnost, nechat jí v tom v jeslích to náhradní oblečení na věšáku a netahat ho jak tydýt sem a tam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >