Dětský hypnox

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 15:46
Dětský hypnox

Dobrý den, mám na vás dotaz. Syn má poslední dobou tiky - mrká okem, krabatí nos, mne si prsty u rukou a další věci. Zatím máme za sebou neurologii, EEG - výsledek zatím nemáme, ale sestřička říkala, že by to mělo být v pořádku a psychologii. Syn je dost citlivý, bojácný. Nerad chodí do školy, učí se dobře, kamarády tam má. Jen učitelka je dost přísná, každý den mají 2-3 úkoly a on je víceméně pořád ve stresu. Nyní mají jet do školy v přírodě a on se asi bojí. Dle psycholožky ho tam máme poslat. Teď k mé otázce, máte někdo zkušenost s Hypnoxem pro děti? Zda by ho to mohlo trochu zklidnit. Jinak žádné léky nebere. Prosím o zachování anonymity, chodí sem i moji známí. Jinak smazat. Děkuji za reakce a případné rady.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 15:50

S hypnoxem ne, ale bachovky jsou tekute zlato :) ja sama mam potize s uzkostmi a depresemi a vazne mi pomahaji. Jsou to jen bylinky, ale vazne nic lepsiho neznam. Funguje to na me i daleko lepe nez leky. Najdi si lekarnu ve tvem okoli kde to michaji na miru. Tam jen vysvetlite obtize a oni ti to objednaji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:04

Bachovky jsme už zkoušeli. Na chvíli to bylo dobré, ale pak to zase začalo. Potom jsme zkoušeli to Rescue, ale taky nic moc. Byli jsme i na kineziologii. Tam nám bylo řečeno, že je to zdravý kluk, ale citlivější a těžce nese stres. No, teď se to tedy zhoršilo. Proto obcházíme doktory, abychom něco nepodcenili. Teď ho čeká ta škola v přírodě. Pro něj asi další stres. Já bych ho nejradši nechala doma. Psycholožka ale říkala, že je už dost velký a měl by to zvládnout. Já mám strach, aby se mu to nerozjelo víc. Na druhou stranu si myslím, že by se mu tam líbilo. Měl by tam kamarády. Přišel by na jiné myšlenky. Je to těžké rozhodování, proto jsem si myslela, jestli by mu nepomohl ten hypnox. Píšou, že je to přírodní, tak by mu to snad ublížit nemělo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:46

Mozna by nebylo spatne zkusit zkombinovat nejaky prirodni pripravek a dechove cviceni. V tech nejvypjatejsich situacich to pomaha dobre, zklidni se srdecni tep a opada uzkost a stres. Srovnat jidelnicek, to udela taky strasne moc a ma potize i se spankem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 17:07

S dětským hypnoxem zkušenost nemám.
Kolik je synovi a na jak dlouho jedou na tu školu v přírodě? Já mám poměrně špatnou zkušenost s nucenim dítěte na nějaký pobyt mimo domov. Syn je taky citlivější a jeden takový pobyt zakončil v nemocnicí s hyperventilací, kterou způsobil jen stres z odloučení

sobesin
Kecalka 419 příspěvků 11.09.19 17:48

Kolik je synovi? tez mame citlivejsi dceru a na svp jsem ji poslala v prvni tride a uz bych to neudelala…v druhe tride uz ji dala v pohode…z te prvni jsem.ji davala nejaky cas do pohody, tam nejedla, bolelo ji bricho, vubec si to neuzivala, me samozrejmne nikdo neinformoval…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 22:22

@sobesin Synovi je už 10 let. Takže je dost velký. Doktoři říkají, že to může být tím, že se narodil dřív - 32. týden a projevuje se to až teď - tiky a neurózou a nebo pomalý nástup puberty. Opravdu těžko říct.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 22:23
@sobesin Synovi je už 10 let. Takže je dost velký. Doktoři říkají, že to může být tím, že se narodil dřív - 32. týden a projevuje se to až teď - tiky a neurózou a nebo pomalý nástup puberty. Opravdu těžko říct.
@Anonymní píše:
S dětským hypnoxem zkušenost nemám.
Kolik je synovi a na jak dlouho jedou na tu školu v přírodě? Já mám poměrně špatnou zkušenost s nucenim dítěte na nějaký pobyt mimo domov. Syn je taky citlivější a jeden takový pobyt zakončil v nemocnicí s hyperventilací, kterou způsobil jen stres z odloučení

Jede od pátku do pátku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 12:07

Opravdu nikdo jiný nemá zkušenost s tím dětským hypnoxem?

ivašot.
Echt Kelišová 8647 příspěvků 12.09.19 13:07
@Anonymní píše:
Opravdu nikdo jiný nemá zkušenost s tím dětským hypnoxem?

Ani jsem nevěděla, že existuje i dětská verze. Ale jinak já má s tím hypnoxem pro dospělé docela dobrou zkušenost.
Klidně bych na vašem místě ten dětský zkusila, v nejhorším případě to nebude k ničemu. Ale určitě to nijak neublíží.

Váš příspěvek
Reklama