9 tydenni mimco mesic nekadi

10.9.19 14:37

9 tydenni mimco mesic nekadi

Zdravim maminky, jdu si spis pro radu. Mam 9tydenniho syna a uz vic jak 3 tydny, uz bych rekla, ze to je mesic, nevim kdy to presne bylo naposledy, tak nekaka. Je plne kojeny. Kojim kazde 2 hodiny, zkousela jsem o trochu driv, ale to uz mi blinkal, protoze nemel straveno to predtim nejspis. Brisko ma mekke, prdiky ho uz prakticky netrapi, je to usmevave miminko a prdikuje sam, akorat smrdi jak starej chlap. V noci spinka taky krasne, jen jedno vstavani. Cvicim pri kazdem prebaleni nozkama, masiruji i nahrivam brisko, zkousela jsem sobe i jemu par lzicek hermankoveho caje, bere od druheho tydne probiotika Biogaia a k tomu pred kazdym kojenim davam Espumisan. Zkusila jsem i rourku, ale zadny hovinko, proste nic. Vcera mel akorat pri prdnuti flicek od hovinka, hezky zluty, tak jsem de tesila jak se vykadi, ale nic. A co se tyce plinek tak jich tak 10 pocura. Nevite co s tim? A s doktorem jsem to resila, vcera rano jsem mu volala, rekl, ze je to dost dlouho, ale ze vypada to, ze vsechno mleko zuzitkuje a stravi. Ale mesic? to jsem jeste neslysela ;( nemel to taky nekdo tak? popripade, co s tim? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

640
10.9.19 14:42

Já sice měla obě děti na UM, ale slyšela jsem, že některé plně kojené děti mohou strávit úplně vše a proto téměř nekakají. Co na to pediatr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.19 14:48

@Petája on mi rekl, ze sice je to dlouha doba, ale ze vypada, ze vsechno stravi, pokud nema obtize.ale co jsem cetla nebo mluvila se znamymi, tak pry max ty 3 tydny. Jenze tphle je vazne uz mesic:( prave taky nezn, protoze prvni syn byl hned na UM. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.9.19 14:53

Jeste teda, ted uz ma 5 den rymu a kasel, chytil to od starsiho syna, tak jestli to taky nemuze ovlivnit. clovek si mysli, ze kdyz uz ma druhe dite, ze uz vsecho, ale prd. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6019
10.9.19 15:01

Syn také dlouhou dobu nekakal a byla jsem z toho trochu nervózní. Opravdu to mléko kojená miminka mohou všecko strávit. Tenkrát mi doktorka řekla, že když je miminko jen kojené, tak zácpa prakticky neexistuje. Byla jsem skeptická, ale později jsem uznala, že měla asi pravdu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
10.9.19 15:28

Pokud se mu dari dobre a doktor rika, ze je v poradku, potom je,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
12.9.19 15:10

@Teresska666 Tak jak to vypadá? Uz byl nejaky bobeček? :D