Dětský koberec - silnice

670
24.11.19 08:51

Dětský koberec - silnice

Můžete mi prosím poradit, kde jste kupovali? Obešla jsem Ikeu a Kik a na dotek jsou opravdu nepříjemné tyto koberce se silnicemi. Nepotřebuji úplně jemňoučký koberec, stačí, abych mi při doteku nenaskočila husina :mrgreen: Máte typ, kde sehnat kvalitnější? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21203
24.11.19 09:08
@llida píše:
Můžete mi prosím poradit, kde jste kupovali? Obešla jsem Ikeu a Kik a na dotek jsou opravdu nepříjemné tyto koberce se silnicemi. Nepotřebuji úplně jemňoučký koberec, stačí, abych mi při doteku nenaskočila husina :mrgreen: Máte typ, kde sehnat kvalitnější? Děkuji

Breno. Ale je celoplošný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3540
24.11.19 09:21

vopi.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13739
24.11.19 09:57

Kusový máme z jysku, je docela fajn, ale nemám srovnání jestli někde náhodou nedělají příjemnější :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 10:40

@llida máme z obchodu s koberci u nás ve městě. Na měkkým nebudou jezdit dobře autíčka :-D Já chtěla takový, který něco vydrží - děti plus kočky a bude se dobře čistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12649
24.11.19 10:57
@Kriss Tina píše:
Kusový máme z jysku, je docela fajn, ale nemám srovnání jestli někde náhodou nedělají příjemnější :mrgreen:

taktéž, máme odtamtud už třetí silnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
24.11.19 14:42
@dedrichov píše:
vopi.cz

Souhlasim, i ja muzu doporucit. Mame koberec uz pres 5 let, je velmi prijemny a kvalitni, po tech 5 letech je v top stavu. Taky dobre tepelne izoluje od zeme - mam srovnani s kobercem, ktery jsem kupovala z bazaru na chatu, je tensi a z rubu je jen takova jakoby gumova mrizka a pres nej jde od zeme chlad. Ten Vopi ma na rubu filc.

Příspěvek upraven 24.11.19 v 14:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
24.11.19 14:45
@lleennttiillkkaa píše:
@llida Na měkkým nebudou jezdit dobře autíčka :-D

Proc? Mame relativne mekky a jezdi na tom bez problemu i Hotwheelsy. Autum by vadil vysoky vlas, ale to tyhle koberce nemaji. Mekkost tam dela podklad, viz to, co jsem psala vyse - filc x gumova mrizka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama