Má někdo parní mop? Jaký doporučíte?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2004
23.11.19 23:02

Má někdo parní mop? Jaký doporučíte?

Zdravím dámy, poraďte, rozmýšlim se na Vánoce a nevím jaký vybrat, aby byl na koberce, plovoucí podlahu, dlažbu i lino :think:
Stačí ty levnější kolem 1500 Kč nebo raději si připlatit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
137
24.11.19 00:58

To mě také zajima. Resila jsem. posledni měsíc :mrgreen: ale našla jsem, že parní mopy nejsou na vinyl nebo plovoucí kvůli tomu, že ta vysoká teplota může poškodit lepidlo a podlaha se začne loupat :nevim: co je na tom pravdy nevím, ale. odradilo mě to :zed: takže jsem koupila od philipsu 3v1 a jsem strašně spokojená :srdce: sice to stalo více peněz, ale je to bezva, takže doporučuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
26.11.19 18:29

Máme Black Decker.. Byl tedy dražší, ale jsem velmi spokojená, má nastavení na vinyl, luno, lamino a dlažbu. Funguje bez problémů už čtvrtý rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
27.11.19 08:38
@korneli píše:
Zdravím dámy, poraďte, rozmýšlim se na Vánoce a nevím jaký vybrat, aby byl na koberce, plovoucí podlahu, dlažbu i lino :think:
Stačí ty levnější kolem 1500 Kč nebo raději si připlatit?

Ja to vemu z jine stranky. Zajima me duvod nakupu tohoto vyrobku. K cemu to je dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
30.3.20 13:30
@Čumila píše:
Máme Black Decker.. Byl tedy dražší, ale jsem velmi spokojená, má nastavení na vinyl, luno, lamino a dlažbu. Funguje bez problémů už čtvrtý rok.

Dobrý den,

můžu se zeptat, zda parní mop používáte i na vinyl? Moc bych si přála parní mop, ale bojím se, abych si nezničila podlahu a vy píšete, že tam má speciální nastavení. Má tedy nižší teplotu na vinyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
30.3.20 13:53

K čemu je dobré šmrdlat velkou plochu maličkým hadříčkem bez možnosti častého vymáchání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
30.3.20 15:39

@tmeren ano při nastavení na vinyl méně páří, ale jestli je teplota nižší tak to nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
30.3.20 16:54
@Čumila píše:
@tmeren ano při nastavení na vinyl méně páří, ale jestli je teplota nižší tak to nevím.

A vy na vinyl běžné používáte a v pohode? :palec: není zniceny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
31.3.20 14:10
@tmeren píše:
A vy na vinyl běžné používáte a v pohode? :palec: není zniceny?

Používám, máme vynil cca rok.. A ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat