Dětský pisoár

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kukysenemyl
Nováček 10 příspěvků 07.01.17 17:40
Dětský pisoár

Všechny zdravím,
chtěla bych se zeptat, zda některá z vás používá pro svého chlapečka dětský pisoár např. tento http://www.samostatne-dite.cz/…uga-d549.htm . Mám dvouletého synka, který nechce sedět na nočníku ani na záchodě s redukcí, tak bych ráda věděla, zda někomu s podobným problémem pomohla tato pomůcka.
Díky za odpovědi!

Reakce:

addams
Povídálka 19 příspěvků 07.01.17 18:20

My ho máme doma. Doufala jsem, že ho bude bavit na něj chodit a konečně bude bez plen - nepomohl v takové míře, jak jsem doufala. Ale když mu řeknu, aby se šel vyčůrat, tak se jde trefovat do vrtulky :-) To ho baví.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 19:19
@kukysenemyl píše:
Všechny zdravím,
chtěla bych se zeptat, zda některá z vás používá pro svého chlapečka dětský pisoár např. tento http://www.samostatne-dite.cz/…uga-d549.htm . Mám dvouletého synka, který nechce sedět na nočníku ani na záchodě s redukcí, tak bych ráda věděla, zda někomu s podobným problémem pomohla tato pomůcka.
Díky za odpovědi!

jj mame ho a super vec ja jsem ho koupila na Aliexpressu tam je prodavaj za 7 dolaru a doprava zdarma ;) diky tomu se miodplenkoval v 1,5 roce a preskocili jsme nocnik i wc na curani hrozne ho to bavi dodnes a jsou mu 3 :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Anny2148
Kecalka 200 příspěvků 07.01.17 19:27

My měli teda obyčejný bez vrtulky, upřímně bych to nechtěla čistit, ale za mě je pisoárek naprosto super. Zatímco u nočníku bylo věčně načůráno bokem nebo ho syn vylil, u pisoáru se mu to podařilo asi 3× a to až když byl větší a dělal kravinky. Jinak na něj zvládal chodit čůrat už cca v 16 měsících a měl z toho opravu radost.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 07.01.17 19:30

Máme ho, ale na učení ho nepoužívám. máme ho ve výšce pro 7 letého a 5 letého, a používají ho, když potřebují čurat, a záchod je obsazený. pro 2 letého ho zatím nepoužíváme, ten chodí na nočník. a nevím, jeslti máme vadný kus, ale ná se ta vrtulka prostě netočí..jako rukou jde, ale proudem moči to prostě neroztočí, ani jedno z dětí :nevim: a taky ho máme z aliexpresu, je tam o hodně levnější.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 07.01.17 19:56

Mela jsem uplne obycejny pro syna a super vec :palec: kdyz byl na nocniku, byla vecne mokra zem :roll: mel to zhruba od tech 2 let do 3, nez „dosahl“ na zachod ;)

kukysenemyl
Nováček 10 příspěvků 07.01.17 20:30

Díky za odpovědi, tak to asi vyzkoušíme, snad to na něj zabere!

Leny5
Kecalka 180 příspěvků 30.05.18 09:43

Zdravíčko, zajímalo by mě jak jste dopadli… Kamarádky syn odmítá na nočník tak chce zkusit tohle (on viděl pisoár u svého strejdy doma a od té doby potřebuje čůrat do pisoáru).

addams
Povídálka 19 příspěvků 30.05.18 20:45

Za nás super. Syn chodí dodnes a rád (3roky). Jen vrtulka se nám u něj urvala, tak to není taková zábava jako dřív.

Alčák1
Závislačka 2744 příspěvků 20.10.18 18:20

Chtěla jsem se zeptat, jak se přidělává a už jsem to našla. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >