Dětský pokoj, doporučte e-shop

7.7.15 12:08

Dětský pokoj eshop doporučte

Kupoval někdo nábytek do dětského pokoje přes internet? Mohli byste mi doporučit nějaký spolehlivý eshop, kde se dá koupit kvalitní nábytek a byli jste spokojeni se službami eshopu - dovoz, cena, dodání, provedení, komunikace?

Konkrétně mě zajímá jestli má někdo zkušenosti se značkou Intena nebo MT nabytek. nebo doporučte jinou značku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

42
7.7.15 12:47

My jsme kupovali nábytek z nejlevnejsinabytek.cz , přivezli do týdne, kvalitní provedení, komunikace s obchodem úplně perfektní, žádný problém nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
7.7.15 13:00

Na MT nábytek je tu i diskuze, ale jsem na mobilu a nechce se mi hledat :oops: A nebyl tam snad žádný negativní ohlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 13:04

@bridion do týdne? je to vůbec možné, mrknu na to, díky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 13:04

@jakuve pohledám díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 14:20

Pokojík mame z Mabyt měli jsme ho za 14dní doma, nevím jestli ten eshop nepatřil taky k MT nábytku. Ted v Mabytu dětské komplety nenabízí. A od koupení pokojíčku mi chodí na e-mail odkazy na MT nábytek a nikdy jsem u nich nic nebrala.
Skládala jsem si pokoj sama a maji to stejně vedené jak bylo u mabyt i nábídka pokoju. Pokud to bude to samé tak jsem byla spokojená s tím že malému už budu muset dokoupit pokoj na MT nábytku. U těchle eshopu se mi líbí že nabízi pokoje v barvách at pro kluka tak pro holku.
No docela by mě to zajímalo jestli ten eshop patřil k nim. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6215
7.7.15 21:38

Já objednávala synovi postel do pokojíčku z MT nábytek. Postel je pěkná a kvalitní. Akorát mě teda trošku namíchnul přístup prodejny. Při objednávce byl stanoven předpokládaný termín dodání. Ten nedodrželi asi o 3 týdny, nikdo nedal vědět, že se objednávka zdrží. Na emaily mi nikdo nereagoval. Pak najednou se ozvali, že postel přivezou, domluvili termín, ale paní na telefonu spletla časy, takže ve finále stejně dojeli o dvě hodiny dýl než bylo domluveno a to řidič podle jeho slov byl v předstihu a dojel dřív než měl. Takže já mám z objednávky rozporuplné pocity, ale hlavně z jejich přístupu a komunikace, ale postel je fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 22:12

@Starrky to mě mrzí, to je pro mě důležitá informace. Protože na to dost spěcháme a s blížícím se termínem porodu nemůžeme čekat nějaké tři týdny navíc. Ještě navíc když nedají vědět dopředu a jsou zmatky v komunikaci. To bych právě vůbec nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6215
8.7.15 12:45

@tapinka123 - hele bylo to už vloni touhle dobou. My jsme na to taky chvátali, protože jsme synovi pořizovali velkou postel a chtěli jsme, aby si na ní zvyknul před odjezdem na dovolenou a my s sebou nemuseli brát postýlku. Nakonec nám postel dovezli asi 3 dny před odjezdem na dovolenou, takže si jí syn aspoň trošku vyzkoušel. Právě ta jejich komunikace byla hodně špatná. Ale známí objednávali asi 3 měsíce po nás a už bylo všechno bez problému. Tak asi zrovna měli moc zakázek a nestíhali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 18:33

@Starrky tak asi to nebude nic strašného. nicméně zatím jsem si nejvíc vybrala v tom nejlevnejsinabytek.cz tak to zatím vypadá že vezmem odtamtuď. MT nábytek máme v záloze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama