Dětský prací prášek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
R21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.13 15:42
dětský prací prášek

Maminky chci se zeptata jestli nemáte některá zkušenosti s levnějšími dětskými pracími prášky. Používám persil sensitiv, jsem sním moc spokojená, ale stojí moc peněz. Tak chci vědět, zda není nějaký levnější, který je stejně dobrý. Skoušela jsem lovelu, ale ta mě zklamala moc dobře nepere…

Nejnovější recenze z kategorie Prací prostředky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4114 příspěvků 26.03.13 15:45

Já kupuju v DM ten jejich, je o dost levnější a jsem spokojená. Peru v tom i látkové pleny a ty pokud jsou náhodou pokaděné tak pomažu namokro žlučovým mýdlem z DM (kostka), stejně jako fleky od jídla a prádlo máme krásné.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 26.03.13 15:46

J kdysi kupovala mimino, taky je na mýdlovém základu, ale už teda nevím, kolik to stálo, ale určitě to bylo levnější. Další možnost je prát v domácím pracím gelu zvaném mýdlový sliz, ten tě vyjde hodně levně, je hypoalergenní, dávkuje se přímo do bubnu, jen se člověk trochu musí postrouhat a případěn i zabrousit do jiné drogérky než je zvyklý, ne všude mají prací sodu

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 26.03.13 15:47

Ja lovelu a batole

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 26.03.13 15:48

Peru v Dreft baby&sensitive, hezky voni a celkem vypere, ale nevim, jak je cenove s Persilem teda :nevim:

NikysekR
Extra třída :D 10402 příspěvků 12 inzerátů 26.03.13 15:48

Já jsem teda s Lovelou spokojená, ale hodně maminek si chválí právě prací prostředky z DM. A žlučové mýdlo, jak už tady bylo zmíněno, je opravdu super, ale skvrna se musí zaprat hned, aby pustila. Bez něj teď nedám ani ránu :D.

R21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.13 15:52

Kolik stojí ten prací prášek z dm? a kolik je v něm pracích dávek? asi ho skusím i to mýdlo :D

jane-e
Hvězda diskuse 38140 příspěvků 26.03.13 15:54

V DM maji vubec dobry ty jejich veci, treba jejich odstranovac skrvn je 100× lepsi a vyrazne levnejsi nez nejaky Vanish ;)

NikysekR
Extra třída :D 10402 příspěvků 12 inzerátů 26.03.13 15:58

@jane-e Souhlas, taky jsem začala používat jejich výrobky Denkmit, máme všechno možný do domácnosti. Jsou fajn hlavně jsou za dobrou cenu :palec:. Ale kupuju tam i věci pro malýho Babylove.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 26.03.13 16:04

Taky doporucuju DM Denkmit (bilej obal), myslim ze vyjde na 120,– a je paradni - sla bych se ti podivat dolu do pradelny na kolik je davek, ale je to daleko :)Ja sem si ho vybrala na zaklade diskuzi zde a testu MF Dnes - opravdu pere vyborne a je za par kacek.

A jinak, pokud muzu radit, nekupovat praci prasky urcene pro CR trh, ale treba koupit i ten Persil na MMB nebo v e-shopu co dovazi zbozi z Nemecka - kvalita i cena totalne nekde jinde, nez to co se prodava tady.Ne nadarmo se o nas rika, ze sme popelnice Evropy.

NikysekR
Extra třída :D 10402 příspěvků 12 inzerátů 26.03.13 16:07

My ještě kupujeme prací prášek z Lidlu, ale to nevím jestli se dělá i pro děti :think:.

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 26.03.13 16:44
@LenkaN26 píše:
Já kupuju v DM ten jejich, je o dost levnější a jsem spokojená. Peru v tom i látkové pleny a ty pokud jsou náhodou pokaděné tak pomažu namokro žlučovým mýdlem z DM (kostka), stejně jako fleky od jídla a prádlo máme krásné.

Ten prášek z DMka vyšel jako nejlepší v D-Testu kvalitou.
A v poměru kvalita/cena byl taky nejlepší.

Kelsey
Hvězda diskuse 45102 příspěvků 26.03.13 16:50

Peru v tekutém persilu, platila jsem za něj 100,– na 20 praček.

apocalypsa
Závislačka 4085 příspěvků 26.03.13 16:51

@R21 ja sm na nej taky koukala minule stal kolem 100kc a urcite vyjde dobre!!a kolik je to davek jsem se nedivala :nevim: ted jeste doberu batole qualt-ten je taky fajn apak kupim ten z dm

elchirk
Echt Kelišová 8937 příspěvků 26.03.13 16:51

Ja peru v Dreft baby a jsem s tim spokojena. Nejaky extra flek predperu zlucovym mydlem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >