Dezinfekce věcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dracietka
Kecalka 250 příspěvků 04.11.14 19:44
Dezinfekce veci

Vy co uz mate mimi na svete. Dezinfikujete casto casto vyuzivane veci v byte? Napr kliky, vypinace, kohoutky splachovadla, hracky. Co na ruzne veci pouzivate?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 19:46
@BersiEn píše:
Vy co uz mate mimi na svete. Dezinfikujete casto casto vyuzivane veci v byte? Napr kliky, vypinace, kohoutky splachovadla, hracky. Co na ruzne veci pouzivate?

ne nedensifikuju vůbec nic a to jsem na uklid hodne precizni a perfekcionalista :kytka:

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 04.11.14 19:47

@BersiEn V životě jsem nic nedesinfikovala, mám 2 zdravé děti bez alergií a jakýchkoliv nemocí ;)

Ekaterina
Kecalka 271 příspěvků 04.11.14 19:48

Mám teda dvě děti, ale nikdy jsem nic takového jako kliky nedezinfikovala 8o… Proč jako? Dezinfikuju jedině v případě „blicích“ viróz, jinak nikdy a zatím teda žijeme :).

nelaa
Kecalka 469 příspěvků 04.11.14 19:49

Ja pouzivat dezinfekci max na zachod domestos, sanytol. Jinak jsou pro me deti mensi zlo bakterie nez zbytky dezinfekcnich prostredku.

michee
Závislačka 3589 příspěvků 04.11.14 19:49

Nic z toho fakt nedelam a mam zdrave dite :-) Hracky jen omeju pote co je koupim, nektere vubec, protoze syn se k nim dostane driv, nez to stihnu udelat. No a meju samozrejme bezne veci, ktere maly upatle svyma upatlanyma rucickama :-)

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 04.11.14 19:50

Dezinfikuju asi 1× týdně splachovadlo a kliku od záchodu a koupelny. Jinak nic :)

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 19:50

Podobna diskuze tu nedavno byla, doporucuji si ji najit.

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 04.11.14 19:50

@BersiEn Není potřeba vůbec nic desinfikovat, hračky omyju teplou vodou, jak se prcek začne plazit, tak trochu víc vytíráme a vysáváme. Děti nepotřebují sterilní prostředí.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 04.11.14 19:52

Ne. Se záchodem beru splachovadlo a občas kliku od Wc + vanu a umyvadlo

jalemina
Závislačka 2816 příspěvků 04.11.14 19:54
@BersiEn píše:

ne, desinfikovat nepotřebujeme. Máme všude jen čistou špínu. :mrgreen: :mrgreen: Podotýkám že mám extremně nedonošené miminko…

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 04.11.14 19:55

Koupila jsem si dezinfekční ubrousky v lékárně, těmi stírám přebalovací pult. Kliky, vypínače, splachovadlo každý týden. Hračky také peru pravidelně. Ale ze mě si příklad neber. Já měním i ručníky a pyžama po dvou dnech :mrgreen:

jalemina
Závislačka 2816 příspěvků 04.11.14 19:56
@nelaa píše:
Ja pouzivat dezinfekci max na zachod domestos, sanytol. Jinak jsou pro me deti mensi zlo bakterie nez zbytky dezinfekcnich prostredku.

Jo :) A dokonce prokázali, že třeba na kuchyňské lince je mnohem víc bakterií než v tom WC :D Potvory bydlí v houbičce na nádobí kterou pak otřeme linku a je to všude :D

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.11.14 19:58
@BersiEn píše:

nedezinfikuju vůbec nic, a dudlíky vyvařuju tak 1× za 14 dní :mrgreen: nevím, ale prostě to vůbec nehrotím.. nechci mít z dítka skleníkovou kytku..
Co se týče wc, tak hlavně nutim staršího, aby si po použití dobře vydrbal ruce, to je základ. Né dezinfekce.

SlavinkaC
Závislačka 3889 příspěvků 04.11.14 20:22

@BersiEn uklizim, ale nejdu do extremu, takze nedezinfikuju nic ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >