Dezinsekce blech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Charlotteedith
Nováček 6 příspěvků 31.05.19 18:46
Dezinsekce blech

Dobrý den, pred 14 dny dcera prinesla domu zatoulane kote a s nim i blechy bohuzel coz jsme zjistili az po par dnech a kousancich. Volala jsem deratizacni firmu ta u nas byla ted v utery, vse vystrikane a podle nich ciste. Odesli jsme na par dni k otci do bytu protoze nam rekli ze par dni nikdo nesmi byt. Ale mam strach, abych je nedonesla zpet domu. nasla jsem na tele par novych pupinku, jen ja deti nic. A hlavni otazka teda.. Nevite zda po te dezinsekci to nejaky cas jeste pusobi, ze by je to zahubilo? Ja uz jsem z nech potvurek hotova :zed: predem moc dekuji za zkuaenosti

Reakce:
Dunkey
Stálice 78 příspěvků 31.05.19 19:05

Da se koupit takova „bombicka“ co se vypusti v byte, musite teda na par hodin pryc a pak ucinkuje jeste pul roku po vystrikani, takze pripadne kdyby se tam nejaka potvora jeste nasla, tak ji to najisto zabije. Ale ted nevim jak se to presne jmenuje, zkuste se zeptat primo u veterinare ;)

Charlotteedith
Nováček 6 příspěvků 31.05.19 19:09

@Dunkey mam doma jeste nejakou dymovnici na blechy tak ji jeste pustim. Me spis jde o to jestli ji mam zase na sobe a vratim se domu, tak jestli po te dezinsekci jeste nejaky cas, ta latka co strikali ucinkuje, nevite?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15363 příspěvků 31.05.19 19:31

A kotě jste odblešili?

Charlotteedith
Nováček 6 příspěvků 31.05.19 19:58

@ka2ka kote doma nemame, vzal si ho jeden pan z vedlejsiho domu. My doma zviratka mit nemuzeme

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15363 příspěvků 31.05.19 20:00

@Charlotteedith tak je divný že máš nový kousance :think:

Mallorka
Závislačka 3191 příspěvků 31.05.19 20:20

Nam pomohl biolit

Charlotteedith
Nováček 6 příspěvků 31.05.19 20:50

@ka2ka me napadlo jestli jsem je nejak nevzala s sebou kdyz jsme sli k tatkovi na tech par dni. Je to uz na palici :/

Charlotteedith
Nováček 6 příspěvků 31.05.19 20:52

@Mallorka bych spis potrebovala cim postrikat sebe :( jinak doma predtim jsem strikala Biokill a pak doslo na odborniky

Čumila
Povídálka 33 příspěvků 07.06.19 22:31

Zdravím, no ono jé možné, že se vám nějaké blechy vylihly, bleši vajíčka jsou malinká a mohou zapadnout mezi spary a do různých škvirek. Postřiky na larvy a vajíčka moc nepůsobí. Působí na dospelce a vývojové stadium blechy trvá 14-28 dní takže jé možné, že se vylihly nové. Tím, že vy bytě není ošetřené zvíře, na které by vylihlá blecha skocila, napila se a následně chcipla, je jasné, že všechny jdou po vás.

Charlotteedith
Nováček 6 příspěvků 07.06.19 22:36
@Čumila píše:
Zdravím, no ono jé možné, že se vám nějaké blechy vylihly, bleši vajíčka jsou malinká a mohou zapadnout mezi spary a do různých škvirek. Postřiky na larvy a vajíčka moc nepůsobí. Působí na dospelce a vývojové stadium blechy trvá 14-28 dní takže jé možné, že se vylihly nové. Tím, že vy bytě není ošetřené zvíře, na které by vylihlá blecha skocila, napila se a následně chcipla, je jasné, že všechny jdou po vás.

Ani ty odborne postriky co provadi firma nefunguji na jine stadia nez na dospele?

Čumila
Povídálka 33 příspěvků 08.06.19 12:23

To nám říkal deratizer, že na kukly to nepůsobí. Na larvy a dospelce ano. Precti si něco o blechach, mají více vývojových stadii. Když naše kočka měla blechy(ne moc ale už jé to dávno)docela jsem vyšilovala, ta představa blechy v bytě pro mě byla šílená. Nechala jsem také provést postřik firmou. Nám tenkrát řekl, že je důležité před postrikem provést důkladný úklid, vše vyprat, povysavat (já koupila i parní čistič s mopem).Pak vystříkal podlahy, sedacku a tři týdny jsme nesměli vytirat jen vysavat. Když máš v bytě dobře ošetřené zvíře tak se jich zbavis v podstatě rychleji a lépe. Dobře ošetřené, myslím tím, že má kvalitní antiparazitikum, které na blechy působí, jelikož na některá mají už blechy rezistenci. Omlouvám se za tu gramatiku, ale píšu z mobilu a špatně vidím bez brýlí.

Čumila
Povídálka 33 příspěvků 08.06.19 12:27

Já před tím napsala, že na larvy nepůsobí, to se omlouvám myslela jsem kukly.

Váš příspěvek
Reklama