Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Tak záleží hlavně odkud jste.. my třeba ze severní Moravy a dělal nám to se vším všudy na klíč pan Durkos, votoplyn.cz
@Hans-0 máme čerpadlo od pána z HK, je to značka Vaillant a jsme moc spokojeni. Pán opravdu super vše nám vysvětlil a vše funguje perfektně.
Olomoucko: Nám dělala fa Cryos… max. spokojenost.
PS: Doporučuji japonské systémy Fujitsu/Toshiba, které jsou o poznání levnější. Některé firmy doporučují Buderusy apod. s argumentem že je to „německá kvalita“, když ale dojde na pozáruční opravy, tak s tou německou kvalitou a cenami za díly pěkně zapláčeš. Přitom Toshiby mají všichni okolo a zatím nevím o tom, že by se to někomu podělalo.