Jakou firmu na montáž tep. čerpadla?

3745
31.5.19 12:29

Tak záleží hlavně odkud jste.. my třeba ze severní Moravy a dělal nám to se vším všudy na klíč pan Durkos, votoplyn.cz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5363
31.5.19 12:53

@Hans-0 máme čerpadlo od pána z HK, je to značka Vaillant a jsme moc spokojeni. Pán opravdu super vše nám vysvětlil a vše funguje perfektně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
608
31.5.19 14:55

Olomoucko: Nám dělala fa Cryos… max. spokojenost.
PS: Doporučuji japonské systémy Fujitsu/Toshiba, které jsou o poznání levnější. Některé firmy doporučují Buderusy apod. s argumentem že je to „německá kvalita“, když ale dojde na pozáruční opravy, tak s tou německou kvalitou a cenami za díly pěkně zapláčeš. Přitom Toshiby mají všichni okolo a zatím nevím o tom, že by se to někomu podělalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný