Škola, domácnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 12:54
Škola , domácnost

Dobrý den chci požádat o rady. Jsem v prvním ročníku na škole, která mě nebaví. Nemám tam kamarády a na praxi mě učitelka šikanuje. Mamka se mi posmívá a ze školy mě nechce stáhnout. Mám psychické problémy. Raději bych šla na jinou školu v dospělosti. Do té doby bych chtěla mít brigádu. Nevím jak to zařídit. S mamkou není rozumná řeč.

Reakce:
Lalelale
Závislačka 4706 příspěvků 30.05.19 12:57

Přestup hned. Pokud teď odejdeš, troufám si tvrdit, že pravděpodobně už do školy nenastoupis a zůstaneš bez vzdělání. Viděno na mnoho lidech, co si dali „pauzu“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 13:03

@Lalelale chci se vrátit, ale na dálkové studium abych to psychicky dávala. Jenže, když mamka mi to nechce dovolit a je mi 16 let, tak co mám dělat?

Lalelale
Závislačka 4706 příspěvků 30.05.19 13:10
@Anonymní píše:
@Lalelale chci se vrátit, ale na dálkové studium abych to psychicky dávala. Jenže, když mamka mi to nechce dovolit a je mi 16 let, tak co mám dělat?

Dálkové studium střední školy je vtip, čímž se omlouvám všem, co ho studují. Pokud tě na škole šikanují, přestup na jinou, na normální denní studium. Pokud máš sociální fobii, res s psychologem.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10657 příspěvků 30.05.19 13:55

Máš konec roku, přestup od září na jinou školu, někam kde tě to bude bavit. Většina lidí co si dá nějakou pauzu už tu školu pak nedodělá. Mamka je naopak rozumna a myslí to s tebou dobře.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3779 příspěvků 30.05.19 13:57

Přestup na jinou školu od září. Co bys dělala, kdyby tě v práci taky někdo sikanoval a nemělas tam kamarády?

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 30.05.19 15:39

Já to kdysi vydržela. Školu jsem úspěšně dokončila a pořád lituji, že jsem nešla jinam. V oboru nedělám, nebavil mě už tehdy. Tlač na mámu s přestupem. Lepší ztratit rok než čtyři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 11:03

@Serpentini to ano, ale mamka si stojí zatím, že to dodělám, tak co s tím?

Váš příspěvek
Reklama