Reklama

Diazepam v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.11.10 14:51
Diazepam v těhotenství

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Asi od 17. týdne mně břicho tvrdlo a bolelo, tyto probémy po měsící přešly a opět mně začaly trápit po dvou měsících. Jsem v 34. týdnu, beru na tvrdnutí hořčík a na bolest břicha Algifen, který už ale teď nezabírá. Doktor mi teď předepsal na ty problémy Diazepam. Už jsem byla i pár krát na pozorování v nemocnici a každý tu bolest břicha vysvětluje jinak, někteří že to způsobují srůsty po císaři nebo že děloha je hladké svalstvo a napínáním bolí. Máte některá také problémy s bolestma dělohy v těhu a co vám dr dali na bolest? Je diazepam v těhu bezpečný?

Reklama

Reakce:

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 29.11.10 15:00

Mně ho dr. předepsal v prvním těhu na nespavost..Ale nevzala jsem si ho…radši jsem si dala před spaním malé pivo…Zabíralo perfektně…Takže asi se v těhu smí, ale asi až když je nejhůř… :nevim: Držím palce, mmě taky bolí břicho, ale jen když musím někam dojít, nebo jízda autem mě ubíjí, pak mám poslíčky (tvrdnutí + bolest jako při MS vystřelující do beder)..Jinak mě děloha nebolí, teda pokud Fík nedělá psí kusy… :lol:

Amálka777
Echt Kelišová 8460 příspěvků 29.11.10 15:02

Ahoj já nevím jestli je bezpečný, ale minulý týden jsem byla v nemocnici s vysokým tlakem a dali mi ho taky. Vedle mě ležela holka preeklampsií, čekala na císaře a dostávala jich 6 denně, byla chudák pořád v limbu :nevim:

Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 29.11.10 15:14

Ahoj,ja diazepam kvuli tvrdnuti brala od 24tt do 35tt,5mg dennne.Takze v tehu se urcite muze.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.11.10 18:56

Holky, díky za odpovědi. Člověk by se v těhu nejraději všem lékům vyhnul, ale někdy to nejde. Mně to břicho nejdřív pobolívalo tak dva dny v kuse jako při slabší menstruaci, to se dálo zvládnout bez léků. Ale teď ty bolesti jsou silnější a bolí i ze dva dny, což už moc vydrže se nedá, budí mně to v noci i ze spaní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.16 19:52

Chtěla bych se zeptat zkušenějších, šéf mi oznámil, že musím na pracovní cestu do zahraničí jede se přes noc, jelikož se snažíme o mimčo, tak mám doporučeno na noc vzít diazepam není škodný pro plod v případném ranném těhu? děkuji holky za odpovědi. :)

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 07.08.16 20:08
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat zkušenějších, šéf mi oznámil, že musím na pracovní cestu do zahraničí jede se přes noc, jelikož se snažíme o mimčo, tak mám doporučeno na noc vzít diazepam není škodný pro plod v případném ranném těhu? děkuji holky za odpovědi. :)

Proč ti bylo doporučeno vzít si Diazepam, kdyz se snažíte o mimino?

neonka
Kecalka 212 příspěvků 07.08.16 21:02

@Andrejka1 Diazepam v tehu??? 8o To jako vazne? 8o Narazove pri velkym stresu mozna, ale brat ho? 8o 8o Vzdyt je to oblbovak, pusobi na CNS a na dite taky.Ja delala leta ve farmacii a toto by me vubec nenapadlo, ze nejakej dr napise v tehu…vidim, ze to maji dost na haku. Pokud se chces celkove uvolnit a zklidnit, coz bude pusobit i na prubeh tehotenstvi, doporucuji jeste zvysit horcik /tehotna ho potrebuje 3× vic nez je denni doporuc. davka, pridat vapnik, vitamin E/. Dale pak homeopatikum Ignatia Amara 15. Osobne nemam zkusenost, ale me dve tehotne kamosky ano a efekt pry super a HLAVNE-NENI to chemie, cili zadny vedlejsi ucinky.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 07.08.16 21:45
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat zkušenějších, šéf mi oznámil, že musím na pracovní cestu do zahraničí jede se přes noc, jelikož se snažíme o mimčo, tak mám doporučeno na noc vzít diazepam není škodný pro plod v případném ranném těhu? děkuji holky za odpovědi. :)

Kdo ti doporučil diazepam a proč?

vjerunqa
Závislačka 3033 příspěvků 07.08.16 22:19
@majki.r píše:
Kdo ti doporučil diazepam a proč?

Přesně, kdo a proč?

Nevzala bych ani omylem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >