Diazepam v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.11.10 14:51
Diazepam v těhotenství

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Asi od 17. týdne mně břicho tvrdlo a bolelo, tyto probémy po měsící přešly a opět mně začaly trápit po dvou měsících. Jsem v 34. týdnu, beru na tvrdnutí hořčík a na bolest břicha Algifen, který už ale teď nezabírá. Doktor mi teď předepsal na ty problémy Diazepam. Už jsem byla i pár krát na pozorování v nemocnici a každý tu bolest břicha vysvětluje jinak, někteří že to způsobují srůsty po císaři nebo že děloha je hladké svalstvo a napínáním bolí. Máte některá také problémy s bolestma dělohy v těhu a co vám dr dali na bolest? Je diazepam v těhu bezpečný?

Reakce:
Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 29.11.10 15:00

Mně ho dr. předepsal v prvním těhu na nespavost..Ale nevzala jsem si ho…radši jsem si dala před spaním malé pivo…Zabíralo perfektně…Takže asi se v těhu smí, ale asi až když je nejhůř… :nevim: Držím palce, mmě taky bolí břicho, ale jen když musím někam dojít, nebo jízda autem mě ubíjí, pak mám poslíčky (tvrdnutí + bolest jako při MS vystřelující do beder)..Jinak mě děloha nebolí, teda pokud Fík nedělá psí kusy… :lol:

Amálka777
Echt Kelišová 8460 příspěvků 29.11.10 15:02

Ahoj já nevím jestli je bezpečný, ale minulý týden jsem byla v nemocnici s vysokým tlakem a dali mi ho taky. Vedle mě ležela holka preeklampsií, čekala na císaře a dostávala jich 6 denně, byla chudák pořád v limbu :nevim:

Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 29.11.10 15:14

Ahoj,ja diazepam kvuli tvrdnuti brala od 24tt do 35tt,5mg dennne.Takze v tehu se urcite muze.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.11.10 18:56

Holky, díky za odpovědi. Člověk by se v těhu nejraději všem lékům vyhnul, ale někdy to nejde. Mně to břicho nejdřív pobolívalo tak dva dny v kuse jako při slabší menstruaci, to se dálo zvládnout bez léků. Ale teď ty bolesti jsou silnější a bolí i ze dva dny, což už moc vydrže se nedá, budí mně to v noci i ze spaní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.16 19:52

Chtěla bych se zeptat zkušenějších, šéf mi oznámil, že musím na pracovní cestu do zahraničí jede se přes noc, jelikož se snažíme o mimčo, tak mám doporučeno na noc vzít diazepam není škodný pro plod v případném ranném těhu? děkuji holky za odpovědi. :)

Judithkaj
Nováček 07.08.16 20:08
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat zkušenějších, šéf mi oznámil, že musím na pracovní cestu do zahraničí jede se přes noc, jelikož se snažíme o mimčo, tak mám doporučeno na noc vzít diazepam není škodný pro plod v případném ranném těhu? děkuji holky za odpovědi. :)

Proč ti bylo doporučeno vzít si Diazepam, kdyz se snažíte o mimino?

neonka
Kecalka 212 příspěvků 07.08.16 21:02

@Andrejka1 Diazepam v tehu??? 8o To jako vazne? 8o Narazove pri velkym stresu mozna, ale brat ho? 8o 8o Vzdyt je to oblbovak, pusobi na CNS a na dite taky.Ja delala leta ve farmacii a toto by me vubec nenapadlo, ze nejakej dr napise v tehu…vidim, ze to maji dost na haku. Pokud se chces celkove uvolnit a zklidnit, coz bude pusobit i na prubeh tehotenstvi, doporucuji jeste zvysit horcik /tehotna ho potrebuje 3× vic nez je denni doporuc. davka, pridat vapnik, vitamin E/. Dale pak homeopatikum Ignatia Amara 15. Osobne nemam zkusenost, ale me dve tehotne kamosky ano a efekt pry super a HLAVNE-NENI to chemie, cili zadny vedlejsi ucinky.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 07.08.16 21:45
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat zkušenějších, šéf mi oznámil, že musím na pracovní cestu do zahraničí jede se přes noc, jelikož se snažíme o mimčo, tak mám doporučeno na noc vzít diazepam není škodný pro plod v případném ranném těhu? děkuji holky za odpovědi. :)

Kdo ti doporučil diazepam a proč?

vjerunqa
Závislačka 3174 příspěvků 07.08.16 22:19
@majki.r píše:
Kdo ti doporučil diazepam a proč?

Přesně, kdo a proč?

Nevzala bych ani omylem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >