Didaktické testy 2021

100
19.5.21 16:26

Didaktické testy 2021

Dobrý den, milé dámy,
obracím se na Vás s dotazem. Příští týden píši didaktické testy, češtinu a angličtinu. Obojí jsem si doma již několikrát zkoušela. Čeština, tam jsem to měla na jedničky, průměrně 47/50 bodů a asi dvakrát se mi povedlo dostat za 2. Angličtinu jsem měla vždycky za 1, kolem 93/95 bodů.
Přesto se však bojím, až budeme ve škole. Mám strach, že to napíšu blbě. Máte s tím zkušenosti? Pokud jste zkoušely nějaké testy doma, dopadlo Vám to poté naostro podobně? Mamka mě uklidňuje, že to dopadne podobně, že nebude žádná tragédie.
Moc Vám děkuji za názory. Vaše zkušenosti mi určitě nějakým způsobem pomohou.
Jinak biologie - mám 88% nakonec :D.
Děkuji všem za pomoc.
Přeji příjemný zbytek dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
443
19.5.21 16:31

Neřeš to, důležité je test udělat, na známky kašli. Při mature u nás lidi co prolezali se 4, měli samé jedničky a někteří sprti byli rádi, že maturu udělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
19.5.21 16:38

Klid. Máš prakticky plný počet. I když u maturity dáš méně, pořád to bude skvělý výsledek. Stačí ti 22 bodů. Odmaturuje kdejaký magor, který nedá dohromady pomalu ani větu. Ničeho se neboj, jdi brzy spát a všechno dobře dopadne. Učila ses, v hlavě to máš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.21 18:06

Příští týden píšu taky češtinu a matiku. Z češtiny jsem si didaktak dělala asi jednou a vyšla mi myslím 2 :nevim:
Moc se zatím nestresuju a na didaktaky se ani moc nepřipravuju. S tím minimálním počtem bodů to snad udělá skoro každý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.5.21 13:20

Uvidíš, že didaktické testy v pohodě zvládneš. Obecně bývají mnohem náročnější písemné maturitní práce, které jsou tento rok odpuštěny. To je skvělý, ne? :) Zkoušela jsi dělat i nějaký on-line rozřazovací test z angličtiny , abys zjistila lépe svoji úroveň? Didaktický test z angličtiny odpovídá úrovni B1. Tak to zkus, třeba tě to uklidní. Hlavně zůstaň klidná, to je nejdůležitější (a nejtěžší zároveň)! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
21.6.21 07:01

J8 jsme chtěl 3 ročník domluvil kvůli propadák. Socilní první pomoci test, já jsme 3 vzdát nneí pripravneé maturoval izika dát.
Sociální praocma základní první první pomoc testech stacionáře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat