Digitální osobní váha

28414
17.10.07 21:14

Digitální osobní váha

Poraďte mi prosím, jakou váhu tak do 800 kč. Mám vybranou FAGOR BB-200 BF

http://www.nakupni-dum.cz/…-500-500.jpg

http://www.nakupni-dum.cz/…-1-dp-48047/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

473
17.10.07 22:03

myslím, že to celkem jedno…tahle vypadá dobře, mám podobnou. Všechny váží +- přesně.

Pokud teda nepotřebuješ vážit úplně přesně (třeba kolik ml se nakojilo, nebo gramy na pečení :lol: ) kup si tu skoro nejlevnější a aby byla hezká :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
17.10.07 22:05

Na pečení mám kuchyňskou :lol: :lol: :lol: :lol: A už nekojím :lol: :lol: :lol:

Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
17.10.07 23:55

já vím :wink: :D

Na digitální váze je boží, že zatímco po večeři vážím skoro 76 (75,6) když se zvážím třeba ráno po wc mám 74 (74,5) takže přes noc zhubnu 2 kg 8O … no uznej, že normální váha ti tu radost nedopřeje :lol:

Už se těším jak mi bude dělat radost po porodu, budu na tech 16kg navíc potřebovat motivaci :roll: :oops: :? .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
18.10.07 11:24

Teda holky, ja jsem jeste nenasla vahu, ktera by mi delala radost :) S mrnousem jsem pribrala 23kg, v porodnici jsem nechala devet, pak se nekde jeste dve kila ztratila a vic nic. Takze porad mam 12 kg nahore a nehne se to a nehne :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
18.10.07 11:33

No to jsme na tom podobně, ale mně naše stará váha dělá radost - ukazuje asi o šest kilo míň :lol: :lol: nicméně kalhoty nelžou… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
18.10.07 12:12

Ja osobne nemam s digitalni osobni vahou moc dobre zkusenosti. Meli jsme doma klasickou, ale porad tak od 1-2 kg podvazovala a tak jsme si poridili digitalni - Soehnle - a musim rici, ze je to daleko horsi - na kazdem povrchu vazi uplne jinak. A i kdyz ji porad davam na stejne misto tak pokazde vazi jinak. Staci se zvazit na koberci, pak ji dat na dlazu a opet vratit na to same misto na koberec a navazim vzdy tri zcela rozdilne hodnoty - a to rozdil je 3-4 kg takze docela velky :-(
Takze jak uz tu nekdo psal nejlepsi „vah“ pro me je obleceni :-))))
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
18.10.07 12:42

ahojky mám Tefal. Koupila jsem si ji jako motivaci - páč jsem nabrala v těhotenství 23kg a pořád se to nehejbalo. No nakonec jsem krom 2 kil dostala vše dolů a moc se mi líbilo, když to bylo znát na váze:-)))) Jak to pěkně ubývalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.10.07 12:55

Holky díky, uvidíme pro jakou se rozhodneme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
18.7.12 10:25

Ahoj, chci se zeptat, kdo máte váhu s měřičem tuku, jestli to využíváte a k něčemu to je… Rozhoduji se, jestli úplně obyč nebo právě s tímhle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
18.7.12 14:49

Blbost, žádná váha ti nespočítá tuk a vodu v těle..z čeho taky asi. Z nohy.? Jediná možnost jak správně změřit tuk je u obvodáka nebo u speicalisty, kde se měří kleštěmi asi na 11-13místech na těle. Takže digitální ano ale tyto funkce jsou opravdu klam a nikdy ti neřeknou přesně jak na tom jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10683
19.4.18 21:17

Holky já mám tuhle váhu za 399,– a taky měří všechno i ty kosti, ale to mi příjde..no nevim :lol:
KAždopádně váží báječně, mohla by ukazovat ale méně :mrgreen:

A dneska začala soutěž o komplexní program odborné terapie a péče, kdyby chtěl někdo zkusit štěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama