Digitální těhotenský test klesá

15.1.20 16:05

Digitální těhotenský test klesa

Ahoj maminky.jsem trošku zmatená. Před více než 10 dny jsem si dělala digitální těhotenský test. Bylo na něm 2-3tt…dnes jsem s nadějí že ukáže 3+ dělala další. A objevilo se na něm 1-2tt…muže to znamenat že těhotenství zanika…nebo jsem mola mít jen zredenejsi moc? :think: :think: :think: :think: na první utz jdu v úterý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3067
15.1.20 16:07

@GDmimino na, může to znamenat pokles HCG kvůli neprosperujicimu těhotenství. Ale taky nemusí. Jdi k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2326
15.1.20 16:09

Zenska blazniva, ja snad zacnu vyrabet tehotenske testy… jak vyhazovat prachy z okna :D
pockej do utery, muze to znamenat cokoliv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 16:16

Ono se to rekne pockej do utery :joy: :joy:. Ja bych si zitra udelala dalsi jak se znam. Drzim palce at to dobre dopadne :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 16:19

Udělejte si těhotenský test z ranní moči, aby nebyla koncentrovaná a hladina hCG byla změřena správně. Pokud i tak bude klesat, mělo by se jednat o potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 18:16
@terryuiu píše:
Udělejte si těhotenský test z ranní moči, aby nebyla koncentrovaná a hladina hCG byla změřena správně. Pokud i tak bude klesat, mělo by se jednat o potrat.

No je fakt že jsem ho dělala až v 16 hod…což už mohlo být dost zředěné…udělám ještě ráno. Jeden bych tu ještě měla mít :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9824
15.1.20 20:29

Jak píšou holky.. Dělej z ranní moči

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 12:18

Asi dobry. Asi už jsem dočista zmagorela :think: :mrgreen: :mrgreen: dnes 6+2tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5845
16.1.20 13:09

@GDmimino podle testu nic nepoznáš. Nezbývá než počkat do úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
16.1.20 20:41

@GDmimino ahoj zajdi si ktomu doktorovi at víš s jistotou že je vše tak jak má bejt ale čarečka moc pěkná držím palečky ať je všechno v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 07:29

Tak „fazolka“ to opravdu vzdala. o důvod víc se snažit dál :blush: :blush: ono to jednou vyjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
20.1.20 14:42

@GDmimino ahoj přeji aby to vyšlo co nejdřív a aby všechno bylo v naprostém pořádku držím palečky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama