Digitest clearblue, nenaskočil výsledek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.9.21 06:38

Digitest clearblue, nenaskočil výsledek

Dobrý den,

Ráno jsem dělala digitální test, co jsem měla doma a obrazovka se vůbec nerozjela 🤷‍♀️

Zkusila jsem ho rozebrat, netušíte náhodou někdo, jak má vypadat pozitivní a negativní výsledek?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2112
19.9.21 07:11

Co takhle počůrat obyčejný papírový test.Byl asi vadný ne. Tím že ho rozebereš si moc nepomůžeš. A jak má vypadat. Pozitivní 2 čárky, negativní 1 čárka. Je to tady pořád dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 07:13

@mamule42 no já ho dostala od kamarádky, co ho už nepotřebovala a není to klasický test, jsou tam dva papírky, proto se ptám. Je mi jasný že byl vadný, tak mě zajímalo, jak to vypadá uvnitř, když už nic neukázal. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
37061
19.9.21 07:41
@Anonymní píše:
@mamule42 no já ho dostala od kamarádky, co ho už nepotřebovala a není to klasický test, jsou tam dva papírky, proto se ptám. Je mi jasný že byl vadný, tak mě zajímalo, jak to vypadá uvnitř, když už nic neukázal. 🙂

Nic bych nerozebírala. Spolehla jsem se na úplně obyčejný od Maxe a když jsem otěhotněla, hned druhou čárku ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
19.9.21 07:44

Příspěvek upraven 13.11.21 v 15:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
19.9.21 07:47

@Tableta @Russet zítra pro něj skočím 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
19.9.21 08:10

Pokud je vadný, tak ani z těch papírků nic nepoznáš. Můžou být staré, ztratily tu detekční schopnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
19.9.21 08:32
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Ráno jsem dělala digitální test, co jsem měla doma a obrazovka se vůbec nerozjela 🤷‍♀️

Zkusila jsem ho rozebrat, netušíte náhodou někdo, jak má vypadat pozitivní a negativní výsledek?

Digitální ti má napsat buď že jsi negativní nebo v kolikátém jsi týdnu, pokud máš tenhle. Pokud je v něm klasický papírek, tak tam musí hodit plus nebo mínus, když nic, tak je to vadný test a rozebráním nic nezjistis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
19.9.21 09:03
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Ahoj, ono taky záleží, jak starý ten test je, mohla se vybít baterka ;) protože výrobce uvádí, že výsledek, až se baterka vybije, nenávratně zmizí ( jakože pro uschování na památku ) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
19.9.21 09:05

Digitalni zobrazuje vysledek snad na zaklade síly te carky. Vysledek z toho okem nepoznas. Rozebranej vypada “pozitivne” vzdycky, ikdyz je negativni. Doufam, ze jsem napsala srozumitelne. Takze vyhodit a koupit obyc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 09:17

@DandátkoP já už ho vyhodila, tím, že tam byli dva papírky a na jednom dvě a nadruhem jedna čárka, bylo mi jasný, že to funguje jinak 🙂

Všem moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat