Díra v děloze

402
22.10.10 20:58

Díra v děloze

Ahoj holky
Byla jsem u Dr.na kontrole a on mi řekl že mám v děloze díru. Jsem po císaři, ale prý to není tím.Po porodu jsem byla na kontrole a díra tam nebyla.K tomu má cystu 3,5cm.
Ale nejvíce se děsím toho jestli budu moci mít ještě dítě. Nemáte některá s tímto problémem zkušenost hlavně s tou dírou :cry:
díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35181
22.10.10 21:02

jezkovy to je desny, jak dlouho jsi po porodu?
asi bych si mela na kontrolu po roce zajit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31604
22.10.10 21:07

No a navrhnul ti nějaké řešení, nebo ti to jen oznámil a jako že to je dobrý? 8-o
Přeci čím déle ti to zůstane ve stějném stavu, tím hůř to pak bude srůstat :nevim:
Přece díra v děloze není nějaká sranda, já si teda nejsem jistá, jak je to tam všechno uložený, ale co kdyby se ti dostala ms krev tou dírou do dutiny břišní? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
22.10.10 21:08

Jsem 1,5 roku po porodu, na kontrole jsem byla hned po něm a asi před půlrokem.Jsem zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
22.10.10 21:12

no tak to asi nejak zasijou, ne? ono by to asi teoreticky nemuselo behem tehotenstvi asi vadit, ale na porod jiste. urcite si myslim, ze je lepsi mit diru tedka, nez kdyz ti v tehotenstvi rupne jizva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
22.10.10 21:31

dr. právě říkal, že jestli otěhotním tak budu hned na rizikovém, ale nezaručí mi, že to donosím a zatím se netvářil moc vlídně a o operaci nic zatím neříkal.Neví ani čím to způsobeno.císařem nebo zátěží prý určo ne protože se objevila až teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
22.10.10 21:34

Noještě dodávám že jsem změnila gynekologa, protože ten minulý byl debil.Zrovna jsme se tehdy přistěhovali a on byl jediný kdo přibíral, takový dědek, ale říkala jsem si po porodu že na revizi si zajdu ještě k němu a pak že odejdu.Tak jsem odešla k jinému a jsem spokojená.
Ale co se člověk pak nedoví, mohlo to už být po porodu a on si toho třeba nevšiml, to už ted ale nezjistím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
22.10.10 21:36

No taky jsme s manželem uvažovali, že když je někde díra tak tam zákonitě musí něco unikat, ale kam a jak se to projeví?MS nám normálně, ale bolí to páč mám ješt k tomu cystu 3,5cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
22.10.10 21:39

no ona muze byt nejak zablanena ta dira -deloha jako kazdy organ ma vnejsi vazivovou slupku. ale jinak by ti utikala krev do retroperitonea a vlastne bys na tom teoreticky mohla byt jako holky, co maji endometriozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
23.10.10 20:08

Ahoj, kamarádce prothli dělohu při revizi, ale krvácela, hned to zjistili. Nechápu dvě věci.
jak se tam mohla díra objevit a jaktože tě takhle odbývají. Normálně bych odjela na nějakou gyn kliniku na pořádný vyšetření. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
24.10.10 17:34

no 1,10 jdu na další vyšetření a stery tak snad mi toho řekne více, ale nevím na co jej mám ještě zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama