Dlouhé cykly i více jak 14 dní

142
18.10.10 14:20

DLOUHA MENSTRUACE

AHOJKY VSEM,NAJDE SE TU TAKY NEKDO KDO MA DLOUHE MESICKY I VICE JAK 14 DNI??? :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2183
18.10.10 14:22

Nechci tě strašit,ale měsíčky,které trvají víc jak 14 dní nejsou normální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
18.10.10 14:25

Taky si myslím, i to, že se tu možná nikdo takový nenajde, takže by sis asi měla skočit k dr. Pokud nebereš žádnou antiko, tak aby ti ji zřejmě předepsal a pokud ji bereš, tak změnit a pokud ji brát nemůžeš, tak to vyřešit nějak jinak. (mam ji 4 dny a jsem z toho na prášky, natož to mít o 10 víc.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14535
18.10.10 14:30
Pettulle píše:
Taky si myslím, i to, že se tu možná nikdo takový nenajde, takže by sis asi měla skočit k dr. Pokud nebereš žádnou antiko, tak aby ti ji zřejmě předepsal a pokud ji bereš, tak změnit a pokud ji brát nemůžeš, tak to vyřešit nějak jinak. (mam ji 4 dny a jsem z toho na prášky, natož to mít o 10 víc.)

Souhlasím. S antikoncepcí jsem měla 4 dny a ke konci jsem už byla vzteklá. Bez antikoncepce jsem byla bez MS a to byla spkojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
18.10.10 14:31

popros dokyho nech Ti urobi hormonalny profil. tam by mohol objavit pricinu.
a v akej intenzite su?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
18.10.10 14:40

tak dekuji za odpovedi ale u doktora jsem byla a nevi sam,v krvy taky nic neni,tak proto se ptam jestli stim ma nekdo taky skusenost,co bych dala za to abych je mela tyden..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
18.10.10 14:44

a ten hormonalny profil Ti robil?

robi sa dva krat za cyklus.

ake dlhe mas cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
18.10.10 14:44

stim souhlasim ze to neni normalni,ja uz nevim co mam delat!! :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
18.10.10 14:45

ne,nabrala akorat krev tam nic nebylo,pak mi dala nejake prasky ale po nic sem mela problemy se zubama..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
18.10.10 14:46

Smolařko - a takhle dlouhou ji máš „odjakživa“, nebo po nějaké události? (vysazení HA, porod…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
18.10.10 14:49

no, ja by som to urcite riesila, a kludne by som aj vymenila doktora, lebo kamoska to presne takto mala a zistili jej vysoky FSH, co v praxi znamena, ze vo veku 28 rokov je v prechode. a neda sa s tym prakticky nic robit :zed: jedina moznost pre nu ako mat deti, su darcovske vajicka.

nemusi to byt Tvoj pripad, ale nebrala by som to na lahku vahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.10.10 14:52

Já měla dlouhou ms, cca 10dnů po porodu. vopruz teda šílenej, a to počítám jen ty dny, kdy jsem krvácela jasně červenou krví :roll: Po několika cyklech už tam byl náznak, že by se to mohlo zkrátit.
Nicméně jsem otěhotněla, tak další trend nevím :wink:
Ale na otěhotnění to naštětstí nemělo absolutně žádný vliv.
MS se mi zkrátila pouze jeden cyklus a to tehdy, když jsem brala prášky na oddálení ms - tuším, že to byl orgametryl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
18.10.10 14:52

domi

nee to zaclo kdyz jsem vysadila injekce(antikoncepci),nejdriv sem musela na vyvolavani 2× a pak ze zacatku sem je melatyden jako vzdy a pak se to postupne zhorsovalo ted je mivam bud 14dni nebo taky 3 tydny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
18.10.10 14:54

gladys

ja nemam brat prasky pul roku aspon,takhle mi to rekla gynda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.10.10 15:03

Hmm, to vypadá, že jsi další oběť depo provery :-? to byla ta antiko, kterou ti dr píchal, ne? Zkusila bych bylinky, doporučuju se kontryhel a na srovnání cyklu je dobrý sarapis. Je to přírodní, žádné hormony. Tělo by se potom mohlo srovnat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama