Dírka po abscesu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 20:02
Dírka po abscesu

Holky, pořád se mi v tříslech dělají abscesy. Už jsem si zvykla. Po jednom mi ale zůstala tak 0.5 cm v průměru dírka. Hnis z ní neteče, když do toho šťourám, občas krev. Na kožním mi dala Aknemycin. Vypadá to třeba jako vyústění píštěle, ale nikam to nevede. Může se to zatáhnout samo? Té masti moc nevěřím a bojím se, aby se ta dírka nezvětšila. Kožní na to v podstatě nic neřekla. Slyšela jsem že takové rány se dlouho a špatně hojí, hlavní je zamezit infekci. Co ale je dlouho?
Anonym - zdravotní stav

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:03

Ahoj mám úplně stejný problém :( je ti nepříjemné jeden tam mám též takový no… myslím že chápeš. Jednou se mi to nechtěli zacelit a hojení trvalo 2 měsíce? Nejhorší je ze se toho člověk zřejmě nezbaví jen potlačí. A celkově to vypadá hrozně..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:14

No je to na prd :( říkám si, že hlavní je, aby v té dírce nebyl hnis a dál se uvidí.
Chodit na chirurgii s těma abscesama by nemělo smysl, mohla bych tam být pořád.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 22:04

Přesně já teda musím říct ze se mi hodně rozjelo v šestinedělí až jsem nemohla chodit… to jsem myslela ze pojedu už do nemocnice. Ale jediné co vím tak když jsem si třeba na sebe vzala leginy nebo tepláky které nebyli úplně 100% bavlna tak jsem už “ cítila “ večer ze je něco špatně a už to bolelo takže od té doby nosím volné věci snažím se bavlnu. Nemáte nějakou další radu čím to eliminovat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 22:12

No já spím bez kalhotek, po holení používám pánskou vodu od Nivea. Občas jsem zkusila tu černou mast, ale tak strašně smrdí, že se to nehodí. Na nic dalšího jsem zatím nepřišla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 22:49

Taky na to trpím na hodně blbým místě :oops:.V šestinedělí to byl úplně děs. Bohužel se mi to opakuje už hodně let, udělá se, praskne, dlouho se to hojí a po nějaké době se to opakuje.Taky mám nikam nevedoucí píštěl. Teď beru asi půl roku Lichořeřišnici v tabletách, snad to aspoň trochu pomůže.

Váš příspěvek
Reklama