Dírka v obličeji - co by mi pomohlo?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
danulika10
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 23:29
Dírka v obličeji

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Trápí mě na obličeji taková dírka, která jde docela vidět. Ani nevím, kde se tam vzala. Nevíte o něčem co by mi aspoň trochu pomohlo? Jediné co mě napadlo je laser.

Reakce:
sirikit
Nadpozemská drbna 27934 příspěvků 08.01.19 23:47

@danulika10 Určitě na kožní, ty divný „útvary“ v ďolíku jsou docela podezřelý. :think:

sirikit
Nadpozemská drbna 27934 příspěvků 09.01.19 00:32

@danulika10 Ještě mě napadlo - neměla jsi třeba neštovice?
Ona mezi planými někdy „pravá“ bývá - a při bližším ohledání mi to připadá trošku podobné, jako moje „po očkování“ neštovicová jizva.

danulika10
Nováček 3 příspěvky 09.01.19 01:00

Určite tam zajdu. Jestli jsem měla neštovice, tak to už si nepamatuji. Možná tak když jsem byla malá ale jinak ne. Snad to nebude něco vážnýho 8o

sirikit
Nadpozemská drbna 27934 příspěvků 09.01.19 01:12
@danulika10 píše:
Určite tam zajdu. Jestli jsem měla neštovice, tak to už si nepamatuji. Možná tak když jsem byla malá ale jinak ne. Snad to nebude něco vážnýho 8o

Kdybys měla neštovice, to by sis všimla. :hug:
Neboj, určitě ne - ale je to obličej a kdo na něm chce mít tyhle atrakce? :nevim:
Když si vzpomeneš, pak napiš, co Ti doktor řekl, ať si vylepšíme eMimiňácké diagnostické znalosti. :andel: 8)

danulika10
Nováček 3 příspěvky 09.01.19 01:22

Tak jsem si ten důlek pořádně vyčistila a myslím že ty útvary byly jenom zbytky korektoru, jak jsem si původně myslela :)

LennyL1
Kecalka 481 příspěvků 09.01.19 06:16

Jen dodávám, že mezi planými neštovicemi bývá jedna pravá je jen babská povídačka.

Halamka
Závislačka 3866 příspěvků 09.01.19 07:17

@sirikit pravá určitě ne :mrgreen:
Bývá jedná hlavní, myslím, že se jí říká matka nebo tak nějak a po té zůstává jizvicka.

sirikit
Nadpozemská drbna 27934 příspěvků 09.01.19 08:44
@Halamka píše:
@sirikit pravá určitě ne :mrgreen:
Bývá jedná hlavní, myslím, že se jí říká matka nebo tak nějak a po té zůstává jizvicka.

Tak jsem to myslela, proto jsem taky slovo „pravá“ dala do uvozovek.. :andel:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >