Diskomfort zevních rodidel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikola a
Nováček 9 příspěvků 23.08.19 16:13
Diskomfort zevnich rodidel

Ahojky, chtela bych se zeptat, jestli nemate nahodou nektera podobnou zkusenost… Lecila jsem se Macmirorem globulemi, ktere mi pomohly a uvnitr je uz dle doktora vse v poradku, ale i po lecbe pocituji diskomfort v oblasti zevnich rodidel, predevsim svedeni, ktere ustupuje po pouziti PruriGyne kremu, ktery mi doporucil lekar. Chtela jsem se zeptat, zda je to normalni a zlepsi se to? Co by to mohlo byt, popripade jaky jiny krem nebo mast byste mi doporucili proti timto obtizim? Predem dekuji za odpoved. :mavam:

Reakce:
nototo
Stálice 76 příspěvků 23.08.19 16:17

Divný, to asi úplně přeléčená nebudeš…Resp. pokud lékař doporučil PruriGyne krém, a tobě pomáhá, tak nevim co řešíš a pokračuj v léčbě podle doktora.

debra.morgan
Extra třída :D 10030 příspěvků 23.08.19 16:22

Ja tech gobuli stihla vypotřebovat jen půl balení, ale žádný svědění jsem z toho teda neměla. vylečena podle mě nejsi.

Nikola a
Nováček 9 příspěvků 23.08.19 22:30

Ja prave predpokladam, ze jsem uz vylecena, spis jestli to jeste nema nejaky dozvuky a pak se to srovna…doktorovi to taky prislo divny, protoze rikal, ze uz je vse v poradku, tak jestli to neni spis jen vec, ktera se tyka vylozene vnejsku (mozna nejaky kozni problem? :nevim: )… ten krem mi pomaha, ale spis jsem chtela zjistit, jestli neexistuje treba nejaka levnejsi varianta podobneho pripravku, tohle neni ani tak lecivo jako takovy, spis to jen zklidnuje a upravuje ph :think:

nototo
Stálice 76 příspěvků 24.08.19 16:56

Trvej na kontrolní kultivaci a řekni mu že máš stále problém. I kožní problémy zevních rodidel řeší vždy gyndař.

nototo
Stálice 76 příspěvků 24.08.19 16:58

Jo a dozvuky a pak se to srovná? To určitě ne…

Nikola a
Nováček 9 příspěvků 25.08.19 19:27

Dobre, dekuji moc vsem za rady, uvidim, jak to budu resit dal, snad to bude co nejdriv v poradku.

Váš příspěvek
Reklama